/ Главная / Вопросы-ответы
 
b5
Форум о тендерах
Авторизация
логин
пароль
Забыли пароль ?Регистрация...
Логин:
Пароль:
Внимание Тендеры !
Узнайте свои ошибки при участии в тендерах
Экспресс-Тендер по временному положению.

Вопросы-ответы

Консультация от экспертов - нам доверяют уже 10 лет.

ВНИМАНИЕ ! Добавление вопросов доступно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрироваться

Автор: Бохонок Василь Петрович

Размещено: 2017-02-10 13:01:23
Добрий день!
Комунальне підприємство « Управління капітального будівництва» виступає замовником з будівництва об’єктів за рахунок бюджетних коштів та коштів фізичних осіб.
КП «УКБ» доручено міським виконавчим органом виступити замовником по будівництву інженерних мереж мікрорайону для будівництва індивідуальних котеджів за кошти фізичних осіб.
Запитання:
Чи потрібно КП «УКБ» проводити тендер на закупівлю робіт по будівництву інженерних мереж вартість яких перевищує 5,0 млн. грн., які фінансуються фізичними особами?
Дякую!

Ответ:

Пунктом 20 частини 1 статті 1 Закону визначено термін «публічна закупівля», зокрема це придбання замовником товарів, робіт і послуг у порядку, встановленому цим Законом. Разом з тим пунктом 9 частини 1 статті 1 Закону визначено термін «замовники». В свою чергу Законом не визначено термін «кошти». Тому, якщо підприємство є замовником у визначенні Закону, то воно на всі кошти, які знаходяться в їхньому розпорядженні, повинне застосовувати норми Закону під час здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг, якщо вартість закупівлі перевищує межі, встановлені частиною 1 статті 2 Закону.

Водночас слід зауважити, що виходячи з назви Вашого підприємства та зважаючи на функції, які воно виконує, під час здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг Ви повинні користуватися межами, які встановлені в абзаці другому частини 1 статті 2 Закону, зокрема: вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень.

Вартісні межі, встановлені абзацом третім частини 1 статті 2 Закону, поширюються лише на замовників, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання (термін визначений пунктом 4 частини 1 статті 1 Закону).
Уникальная книга! Первый в Украине практический комментарий к закону о Госзакупках.

Почему стоит зарегистрироваться

Ищите тендеры и закупки ? Ищите тендеры и закупки ? Получайте новые тендеры на e-mail Зарегистрируйтесь!

Получайте новые тендеры на e-mail.
Рекламируйтесь на портале.
*
Получите полный доступ ко всем тендерам Получите полный доступ ко всем тендерам.*
Сайт торгов
Более 1000 тендеров онлайн
*Бесплатные услуги *От 50 грн. в месяц
Консультации по госзакупкам: (044) 581-28-16
Заказчикам:
Консультации по ГОСЗАКУПКАМ.
Наши книги по госзакупкам.
Обучение и сертификаты.
Проведение процедур закупок.
Переговорная процедура закупки.
Закупка электроэнергии.
Корпоративные закупки.
Аудит торгов перед проверкой.
Поставщикам:
Подготовка предложения.
Банковская гарантия без залога.
Обжалование результатов.
Отчеты по закупкам.
Справка о банкротстве.
Справка о коррупции.
Справка по цене.
Электронных торги PROZORRO.
Выписка из ЕГРПОУ.

(044) 239-27-39, 237-17-23, 230-82-27, 425-46-47, 581-28-21

РекламаРеклама

УсловияСоглашение

КонтактыКонтакт