/ Главная / Вопросы-ответы
 
Каталог участников тендеров
b5
Авторизация
логин
пароль
Забыли пароль ?Регистрация...
Логин:
Пароль:
Внимание Тендеры !
Узнайте свои ошибки при участии в тендерах
Экспресс-Тендер по временному положению.

Вопросы-ответы

Консультация от экспертов - нам доверяют уже 10 лет.

ВНИМАНИЕ ! Добавление вопросов доступно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрироваться

Автор: Григаш Надія Михайлівна

Размещено: 2017-07-06 08:39:11
Доброго дня! Питання : Чим керується Підрядник при виконанні будівельних робіт, технічним завданням тендерної документації ,або проектом будівництва, при вирішенні спірних питань стосовно виконаних робіт?

Ответ:

Відповідно до пункту 3 частини 2 статті 22 Закону тендерна документація повинна містити інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами.

Тобто, в складі тендерної документації замовник повинен надати обсяги робіт, необхідних до виконання за об’єктом будівництва і передбачених проектно-кошторисною документацією, згідно з якими учасники будуть розраховувати свої тендерні пропозиції.

Разом з тим, керуючись нормами частини 4 статті 36 Закону, умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі.

Таким чином, за результатами торгів повинен укладатися договір про закупівлю на виконання робіт в якому повинні бути відображені всі види і обсяги робіт, що були визначені проектно-кошторисною документацією і на підставі якої повинно було бути складене технічне завдання до тендерної документації, та також повинні бути відображені ціни щодо виконання вказаних видів і обсягів робіт, які зазначаються згідно тендерної пропозиції переможця.

З урахуванням зазначеного вище слід зазначити наступне: замовник повинен в технічному завданні до тендерної документації чітко надати перелік, види і обсяги робіт передбачені проектною документацією, учасники повинні в своїх розрахунках, які надаються в складі тендерної пропозиції, врахувати лише надані замовником види і обсяги робіт (при цьому нічого не змінюючи у видах і обсягах робіт), договір про закупівлю з переможцем укладається згідно наданих ним у складі тендерної пропозиції розрахунків.

Якщо під час виконання робіт виникає потреба у виконанні додаткових робіт, не врахованих проектною документацією, переможець зобов'язаний повідомити про це замовника та оформити разом з замовником акт на додаткові роботи та окремий договір на їх виконання. Водночас, якщо сума додаткових будівельних робіт не зазначених у початковому проекті перевищить межі, встановлені частиною 1 статті 2 Закону, замовник повинен застосувати одну з процедур закупівлі, які передбачені нормами частини 1 статті 12 Закону.
Обучение работе на площадках Прозоро.

Почему стоит зарегистрироваться

Ищите тендеры и закупки ? Ищите тендеры и закупки ? Получайте новые тендеры на e-mail Зарегистрируйтесь!

Получайте новые тендеры на e-mail.
Рекламируйтесь на портале.
*
Получите полный доступ ко всем тендерам Получите полный доступ ко всем тендерам.*
Сайт торгов
Более 1000 тендеров онлайн
*Бесплатные услуги *От 50 грн. в месяц
Консультации по госзакупкам: (044) 581-28-16
Заказчикам:
Консультации по ГОСЗАКУПКАМ.
Наши книги по госзакупкам.
Обучение и сертификаты.
Проведение процедур закупок.
Переговорная процедура закупки.
Корпоративные закупки.
Аудит торгов перед проверкой.
Поставщикам:
Подготовка предложения.
Банковская гарантия без залога.
Обжалование результатов.
Отчеты по закупкам.
Справка о банкротстве.
Вопросы по Prozorro.
Электронных торги PROZORRO.

(044) 239-27-39, 237-17-23, 230-82-27, 581-28-21

РекламаРеклама

УсловияСоглашение

КонтактыКонтакт