/ Главная / Вопросы-ответы
 
Каталог участников тендеров
b5
Авторизация
логин
пароль
Забыли пароль ?Регистрация...
Логин:
Пароль:
Внимание Тендеры !
Узнайте свои ошибки при участии в тендерах
Экспресс-Тендер по временному положению.

Вопросы-ответы

Консультация от экспертов - нам доверяют уже 10 лет.

ВНИМАНИЕ ! Добавление вопросов доступно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрироваться

Автор: Бохонок Василь Петрович

Размещено: 2018-02-06 08:27:14
Добрий день! Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово- комунального господарства України на відповідний рік розраховується орієнтовний розмір кошторисної заробітної плати. За результатами відкритих торгів Замовником був підписаний договір з підрядником на виконання робіт в 2017-2019 роках з застосуванням розміру заробітної плати яка діяла в 2017 році. В 2018 році суттєво зміниться орієнтовний розмір заробітної плати розрахований Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово- комунального господарства України.
Запитання:
Чи може Замовник змінити істотні умови договору на підставі п.7 статті 36 Закону « Про публічні закупівлі» враховуючи розрахунок орієнтовного розміру заробітної плати розроблений Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово- комунального господарства України?
Дякую!

Ответ:

На думку наших експертів замовник має можливість змінити істотні умови договору, укладеного в 2017 році, на підставі п.7 статті 36 Закону «Про публічні закупівлі» враховуючи розрахунок орієнтовного розміру заробітної плати в 2018 року, розроблений Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства України. Однак, здійснити зміну істотних умов договору замовник має можливість лише за умови, якщо відповідно до п.7 ч.4 ст. 36 Закону в договорі про закупівлю, укладеному в 2017 році, встановлено порядок зміни ціни в разі зміни встановлених нормативів. В разі, якщо в договорі про закупівлю відсутній порядок зміни ціни внаслідок зміни встановлених нормативів, то на нашу думку у Вас немає можливості вносити зміни в істотні умови договору про закупівлю на підставі зміни орієнтовного розміру заробітної плати в 2018 року.
Обучение работе на площадках Прозоро.

Почему стоит зарегистрироваться

Ищите тендеры и закупки ? Ищите тендеры и закупки ? Получайте новые тендеры на e-mail Зарегистрируйтесь!

Получайте новые тендеры на e-mail.
Рекламируйтесь на портале.
*
Получите полный доступ ко всем тендерам Получите полный доступ ко всем тендерам.*
Сайт торгов
Более 1000 тендеров онлайн
*Бесплатные услуги *От 50 грн. в месяц
Консультации по госзакупкам: (044) 581-28-16
Заказчикам:
Консультации по ГОСЗАКУПКАМ.
Наши книги по госзакупкам.
Обучение и сертификаты.
Проведение процедур закупок.
Переговорная процедура закупки.
Корпоративные закупки.
Аудит торгов перед проверкой.
Поставщикам:
Подготовка предложения.
Банковская гарантия без залога.
Обжалование результатов.
Отчеты по закупкам.
Справка о банкротстве.
Справка о коррупции.
Электронных торги PROZORRO.

(044) 239-27-39, 237-17-23, 230-82-27, 581-28-21

РекламаРеклама

УсловияСоглашение

КонтактыКонтакт