/ Главная / Вопросы-ответы / Вопросы по тендерным процедурам
 
Каталог участников тендеров
Форум о тендерах
Авторизация
логин
пароль
Забыли пароль ?Регистрация...
Логин:
Пароль:
Внимание Тендеры !
Узнайте свои ошибки при участии в тендерах
Экспресс-Тендер по временному положению.

Вопросы-ответы

Консультация от экспертов - нам доверяют уже 10 лет.

ВНИМАНИЕ ! Добавление вопросов доступно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрироваться


[1] 2 3 4 ... 896 | следующая

Бохонок Василь Петрович

Размещено: 2018-07-04 07:53:49
Добрий день!
Замовником за результатами тендеру заключна угода на виконання робіт по замощенню площі, роботи по якій фінансуються за бюджетні кошти . Договірною ціною передбачено розцінка ЕН 27-65-33м на роботи по влаштуванні бруківки і окремо цінником С1421-10430-2 вартість бруківки. Підрядник надав на підписання акти виконаних робіт форми КБ -2В з вартістю бруківки без її влаштування.
Запитання: Чи має право Замовник підписати акт виконаних робіт форми КВ-2в з вартістю бруківки без робіт на її влаштування?

Ответ:

На думку наших експертів якщо технічним завданням тендерної документації було встановлено такий вид робіт, як «роботи по влаштуванні бруківки», та, відповідно, учасником-переможцем (підрядником) в наданих розрахунках також було визначено даний вид робіт і водночас було здійснено роботи по влаштуванню бруківки, то даний вид робіт обов’язково повинен бути відображений в акті виконаних робіт форми КБ-2В


Сосницкая Надежда Николаевна

Размещено: 2018-07-03 16:45:48
Добрый день. В тендерной документации на капитальный ремонт спортивного зала (отдельно стоящее здание) предусмотрены работы по ремонту внутренних и наружных сетей, отделочные работы, кровельные работы, ремонт фасада, заполнение оконных и дверных проемов. Участник предоставил справку об аналогичном договоре, где нет работ по ремонту кровли. Считается ли такой договор аналогичным? В справке о квалификации работников предприятия отсутствуют специалисты-кровельщики. Является ли данная справка подтверждением квалификации работников? В справке о наличии материально-технической базы отсутствует некоторое оборудование и инструменты для выполнения работы, указанное в ведомости ресурсов к Договорной цене. Можно ли считать достаточной материально-техническую базу данного предприятия? Спасибо.

Ответ:

Для надання коректної і ґрунтовної відповіді необхідно розуміти яким чином Замовником викладені вимоги щодо документального підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям.

Якщо замовником не було конкретизовано в тексті документації, які саме договори замовник буде вважати аналогічними, то відсутність кровельних робіт в наданому договорі не може бути підставою для відхилення Вашої пропозиції через те, що наданий договір не є аналогічним. В іншому випадку треба дивитися умови документації.

Стосовно наявності спеціалістів відповідних видів робіт та наявності матеріально-технічної бази також слід дивитися яким чином сформовані вимоги тендерної документації. Оскільки на певні види робіт Ви маєте змогу залучити субпідрядні організації з наявними спеціалістами і відповідною матеріально-технічною базою. Для надання більш ґрунтовної відповіді зверніться будь-ласка до наших спеціалістів за тел.. (044) 581-28-16.


Кушнир Валерий

Размещено: 2018-04-19 14:02:51
Доброго дня!
Питання з проведення закупівлі робіт з капітального ремонту.
У кошторисі Замовника (відділу освіти) на 2018 рік передбачені кошти на проведення капітального ремонту будівлі дитячо-юнацької спортивної школи у сумі 1500,0 тис. грн.
Питання: Чи має право відділ освіти укласти договір з підрядником на виконання в 2018 році зазначеного капітального ремонту на суму 1499,9 тис. грн., якщо вартість робіт з вказаного капітального ремонту будівдлі ДЮСШ згідно розробленої проектно-кошторисної документації становить суму більшу 1500,0 тис. грн.?

З повагою,
В. Кушнір

Ответ:

Відповідно до пункту 18 частини 1 статті 1 Закону  предмет закупівлі - товари, роботи чи послуги, що закуповуються замовником у межах єдиної процедури закупівлі, щодо яких учасникам дозволяється подавати тендерні пропозиції або пропозиції на переговорах (у разі застосування переговорної процедури закупівлі). Предмет закупівлі визначається замовником у порядку, встановленому Уповноваженим органом.

Згідно з Розділом IIІ “Визначення предмета закупівлі робіт” Порядку визначення предмета закупівлі робіт здійснюється замовником згідно з пунктом 22 частини 1 статті 1 Закону за об’єктами будівництва та з урахуванням ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 “Правила визначення вартості будівництва”, на який складений окремий об’єктний кошторис (кошторисний розрахунок).

Водночас об’єкт будівництва – це будинки, будівлі, споруди будь-якого призначення, їх комплекси або частини, лінійні об’єкти інженерно-транспортної інфраструктури згідно з ДБН А.2.2-3-2014 “Склад та зміст проектної документації на будівництво”.

Керуючись зазначеним вище та беручи до уваги роз'яснення Мінекономрозвитку від 25.11.2016 N 3302-01/38216-06, зауважимо, що при визначенні очікуваної вартості предмета закупівлі робіт замовники керуються даними кошторису (кошторисного розрахунку) на весь об’єкт будівництва.

Тобто в Вашому випадку при визначенні потреби в проведенні процедури закупівлі необхідно керуватися загальною вартістю робіт капітального ремонту будівлі ДЮСШ згідно розробленої проектно-кошторисної документації. А отже доцільніше проводити відкриті торги.


Сава Елена Михайловна

Размещено: 2018-03-08 08:28:29
Замовник, СНЯТИНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЄДРПОУ 03188719 Населений пункт м. Снятин, другий раз проводить тендер на закупівлю хлібобулочних виробів. Дискваліфіціруєт всіх учасників за відсутність документів , які не вимагалися в складі тендерной документації , а саме "Гарантійний лист щодо поставки товару без попередньої оплати", але в ні якому розділі , пункті, підпінкті Тендерної документації не має вимог подання такого гарантійного листа. Ми надали згідно вимог тендерной документації Лист-Згода на прогодження з основними(істотними) умовами проєкту Договору про закупівлю та "Погоджений" Проєкт Договору про закупівлю, де саме в розділі 3 і вказано ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ ОПЛАТИ ТА РОЗРАХУНКІВ. Являється ли правомочним рішення тендерного комітету діскваліфікація учасника з таких причин та скажіть згідно якого Закону "Про закупівлю" ми мали надати такий гарантійний лист.

Ответ:

Беручи до уваги вимоги тендерної документації на закупівлю ДК 021:2015: код 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб білий та житньо-пшеничний) (ідентифікатор UA-2018-02-13-003616-b), Замовником було встановлено вимогу щодо надання у складі тендерної пропозиції «В складі пропозиції учасник надає гарантійний лист щодо поставки товару без попередньої оплати» (вимога передбачена абз.3 п.2 розділу 5 тендерної документації).

Тому відхилення Вашої тендерної пропозиції через відсутність даного гарантійного листа цілком правомірне, оскільки пропозиція містить не всі документи, що вимагалися положеннями тендерної документації.

Задля більш якісної підготовки тендерних пропозицій для участі у торгах Ви маєте змогу звернутися до наших експертів за тел.. (044) 581-28-16.


Бохонок Василь Петрович

Размещено: 2018-02-28 08:16:53
Добрий день!
За результатами тендеру був підписаний договір підряду на виконання робіт з переможцем тендеру (договірна ціна- динамічна). При виконанні договору виникла ситуація коли закупівельна ціна на будівельні матеріали (щебінь, бетон та інші) збільшилася на 30-50 %, інфляційних коштів закладених в договірній ціні підрядника не вистачає на покриття різниці вартості матеріалів . Для продовження виконання договору і вирішення проблеми з покриттям різниці вартості між закупівельною ціною і ціною закладеної в договорі підряду Замовник і Підрядник дійшли згоди про застосування пп.7 п.4 ст.36 Закону України « Про публічні закупівлі», а саме:
внести додатковою угодою до договору підряду порядок зміни договірної ціни:
- У разі росту інфляції Підрядник для перерахунку передбачених в договірній ціні коштів на покриття додаткових витрат, пов’язаних з інфляційними процесами надає довідку з Державної служби статистики про коефіцієнт інфляції з моменту підписання договору підряду до моменту перерахунку додаткових витрат або сторони керуються офіційною інформацією Державної служби статистики України щодо індексу інфляції, оприлюдненою (розміщеною) в мережі Інтернет. Перерахунок проводиться один раз на 6 місяців.
Просимо надати консультацію про законність запропонованих дій.
Дякую!

Ответ:

Звертаємо Вашу увагу на наступне: згідно норми п.7 ч.4 ст.36 Закону, замовник має можливість змінити істотні умови договору у разі «зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін …».

По-перше: індекс споживчих цін (індекс інфляції) це показник, який характеризує зміни у часі загального рівня цін на товари та послуги, які купує населення для невиробничого споживання. Він є показником зміни вартості фіксованого набору споживчих товарів та послуг у поточному періоді порівняно з базисним. В Вашому випадку здійснюється закупівля робіт.

По-друге: на думку наших експертів нормами п.7 ч.4 ст.36 Закону Ви мали б можливість скористатися лише у разі закупівлі, зокрема, товару або послуг з переліку товарів чи послуг, що затверджені постановою КМУ від 11.10.2016р. №780 «Про затвердження наборів продуктів харчування, наборів непродовольчих товарів та наборів послуг для основних соціальних і демографічних груп населення».

Тому, підсумовуючи зазначене вище зауважимо, що зростання закупівельної вартості будівельних матеріалів є змога покрити лише врахованими в розрахунках тендерної пропозиції переможця коштами на покриття ризику та/або кошти на покриття додаткових витрат, пов’язаних з інфляційними процесами.

В Вашому випадку доцільніше було б розірвати договір про закупівлю, зробити перерахунок проектно-кошторисної документації та після її експертизи повторно провести процедуру закупівлі невиконаних робіт.


Бохонок Василь Петрович

Размещено: 2018-02-19 12:01:42
Добрий день!
За результатами тендеру був підписаний договір – підряду на виконання робіт з переможцем тендеру в пропозиції якого не було передбачено затрат на інфляцію і ризиків. При виконання договору виникла ситуація коли закупівельна ціна на будівельні матеріали (щебінь, бетон) піднялась відносно зафіксованої в договорі підряду набагато більше ніж індекс інфляції за цей період. Основним чинником підняття цін на будівельні матеріали було збільшення тарифів на залізничне перевезення.
Питання:
Чи можна і як застосувати зміну тарифу на залізничне перевезення в розрахунку нової ціни на будівельні матеріали застосовуючи пп.7, п.4, ст. 36 Закону?
Дякую!

Ответ:

Здійснити зміну істотних умов договору про закупівлю у випадках, встановлених п.7 ч.4 ст.36 Закону, замовник має можливість виключно у разі, якщо договором про закупівлю передбачений відповідний порядок зміни ціни.

Водночас на думку наших експертів нормами зазначеного вище пункту Ви мали б можливість скористатися лише у разі закупівлі, зокрема, товару або послуг з перевезення вантажів у вартості яких складовою частиною витрат є витрати на залізничне перевезення, тощо.

В Вашому випадку здійснюється закупівля робіт. Тому на думку наших експертів, під час формування вартості тендерної пропозиції учасники мали змогу передбачити кошти на покриття ризику та/або кошти на покриття додаткових витрат, пов’язаних з інфляційними процесами.

Тим самим кошти на покриття додаткових витрат, пов’язаних з інфляційними процесами, та кошти на покриття ризиків слугували б джерелом покриття додаткових витрат, пов’язаних зі збільшенням ціни на будівельні матеріали (щебінь, бетон) на стадії виконання договору підряду.

На думку наших експертів замовник не має можливості змінити істотні умови договору про закупівлю на підставі п.7 ч.4 ст. 36 Закону «Про публічні закупівлі» через збільшення тарифів на залізничне перевезення.


Галенко Дмитрий Иванович

Размещено: 2018-02-08 13:24:44
Добрый день!
Подскажите пожалуйста,является ли правомерным требование Заказчика относительно квалификационного критерия "Аналогичный договор" а именно : У довідці повинні бути наведені договори за останні три роки. При цьому за останні три роки середньорічний об`єм реалізації будівельних робіт Учасника має складати не менше 125 млн.грн. Об`єм реалізації будівельних робіт учасник підтверджує наданням копій фінансових документів. Форми 1 та 2 за останні 3 звітні роки2?

Ответ:

Відповідно до норм ч.2 ст.16 Закону Замовник установлює один або декілька кваліфікаційних критеріїв, зокрема «наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору». При цьому згідно ч.3 ст.16 Закону перелік документів, що підтверджують інформацію учасників про відповідність їх кваліфікаційним критеріям, зазначаються в тендерній документації.

Отже замовник на власний розсуд встановлює кваліфікаційні критерії та перелік документів, що підтверджують інформацію учасників про відповідність їх кваліфікаційним критеріям.

Разом з тим під час встановлення переліку документів, що підтверджують інформацію учасників про відповідність їх кваліфікаційним критеріям, замовник повинен керуватися нормами ст.3 та ст.5 Закону і не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників.

Враховуючи інформацію, надану в запитанні, можна стверджувати, що замовником встановлено дискримінаційну вимогу стосовно наявності в учасника документально підтвердженого середньорічного об`єму реалізації будівельних робіт у розмірі не менше 125 млн.грн.. Пропонуємо Вам звернутися з скаргою до АМКУ відповідно до ст.18 Закону.


Бохонок Василь Петрович

Размещено: 2018-02-06 08:27:14
Добрий день! Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово- комунального господарства України на відповідний рік розраховується орієнтовний розмір кошторисної заробітної плати. За результатами відкритих торгів Замовником був підписаний договір з підрядником на виконання робіт в 2017-2019 роках з застосуванням розміру заробітної плати яка діяла в 2017 році. В 2018 році суттєво зміниться орієнтовний розмір заробітної плати розрахований Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово- комунального господарства України.
Запитання:
Чи може Замовник змінити істотні умови договору на підставі п.7 статті 36 Закону « Про публічні закупівлі» враховуючи розрахунок орієнтовного розміру заробітної плати розроблений Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово- комунального господарства України?
Дякую!

Ответ:

На думку наших експертів замовник має можливість змінити істотні умови договору, укладеного в 2017 році, на підставі п.7 статті 36 Закону «Про публічні закупівлі» враховуючи розрахунок орієнтовного розміру заробітної плати в 2018 року, розроблений Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства України. Однак, здійснити зміну істотних умов договору замовник має можливість лише за умови, якщо відповідно до п.7 ч.4 ст. 36 Закону в договорі про закупівлю, укладеному в 2017 році, встановлено порядок зміни ціни в разі зміни встановлених нормативів. В разі, якщо в договорі про закупівлю відсутній порядок зміни ціни внаслідок зміни встановлених нормативів, то на нашу думку у Вас немає можливості вносити зміни в істотні умови договору про закупівлю на підставі зміни орієнтовного розміру заробітної плати в 2018 року.


Голубенко Татьяна Анатольевна

Размещено: 2017-11-24 10:25:17
1.Подскажите пожалуйста если ФОП не работал в прошлом году, согласно какой статье закона можно сослаться о не имении договоров за предыдущий период.
2. Аногочичный договор - это договор любой закупки или договор именно этой продуции (продукты питания)Большое спасибо.

Ответ:

Щодо питання 1: Згідно з нормами частини 1 статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник вимагає від учасників подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям.
Одним з таких кваліфікаційних критеріїв є, зокрема, «наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору» (абз.4 ч.2 ст.16 Закону України «Про публічні закупівлі»). Тобто, якщо замовником встановлено вимогу щодо наявності в учасника досвіду виконання аналогічного договору за певний період, то учасник повинен обов’язково його підтвердити. В іншому випадку, за відсутності досвіду виконання аналогічного договору за встановлений замовником період, тендерна пропозиція такого учасника є такою, що не відповідає кваліфікаційним критеріям і підлягає відхиленню на підставі абз.2 п.1 ч.1 ст.30 16 Закону України «Про публічні закупівлі».

Щодо питання 2: Як правило, аналогічним договором вважається договір, предметом якого є продукція аналогічна тій, що є предметом закупівлі. Наприклад: якщо замовник закуповує «М'ясо свіже», то в даному випадку аналогічним буде вважатися договір на постачання «М’яса свіжого», а договір на постачання «Овочів свіжих» не буде вважатися анаологічним.


Грабовенко Руслан Васильевич

Размещено: 2017-11-21 09:41:59
Добрый день ! Подскажите пожалуйста как поступить, на какой торговой площадке зарегистрироваться и кто может помочь рассказать основное в участи тендера . ?

Ответ:

Ви маєте змогу зареєструватися на будь-якому з майданчиків, інформація про які міститься на сайті Prozorro. З приводу порядку участі в процедурах закупівлі можете звернутися до наших спеціалістів за тел. (044) 581-28-16


Грабовенко Руслан Васильевич

Размещено: 2017-11-21 09:40:29
Добрый день ! Подскажите пожалуйста как поступить, на какой торговой площадке зарегистрироваться и кто может помочь рассказать основное в участи тендера . ?

Ответ:

Ви маєте змогу зареєструватися на будь-якому з майданчиків, інформація про які міститься на сайті Prozorro. З приводу порядку участі в процедурах закупівлі можете звернутися до наших спеціалістів за тел. (044) 581-28-16


Харченко Роман Юрьевич

Размещено: 2017-10-05 12:20:06
В тендере участвовали два предприятия с одним и тем же соучиридителем.
Действительный ли тендер?

Ответ:

Якщо очікувана вартість закупівлі не перевищує суму для товарів і послуг - 133 тисячі євро; для робіт - 5150 тисяч євро, то згідно з частиною 4 статті 28 Закону замовник вже після оцінки пропозицій розглядає тендерні пропозиції на відповідність вимогам тендерної документації з переліку учасників, починаючи з учасника, пропозиція якого за результатом оцінки визначена найбільш економічно вигідною. У разі відхилення тендерної пропозиції, що за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, замовник розглядає наступну тендерну пропозицію з переліку учасників, що вважається найбільш економічно вигідною.

Отже, виходячи з зазначеної норми, замовник розглядає тендерні пропозиції не всіх учасників, а лише тендерну пропозицію учасника, яка за результатом оцінки визначена найбільш економічно вигідною. Тому в даному випадку в тендері мають змогу прийняти участь два суб’єкти господарської діяльності з одним й тим самим засновником. Однак, дану ситуацію може розглянути Антимонопольний комітет України в рамках перевірки наявності чи вчинення порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (тендерів), з урахуванням норм Закону України "Про захист економічної конкуренції».Якщо очікувана вартість закупівлі перевищує суму для товарів і послуг - 133 тисячі євро; для робіт - 5150 тисяч євро, то згідно з частиною 5 статті 28 Закону замовник спочатку розглядає тендерні пропозиції на відповідність технічним вимогам, визначеним у тендерній документації, та визначає відповідність учасників кваліфікаційним критеріям до проведення автоматичної оцінки тендерних пропозицій у строк, що не перевищує 20 робочих днів.

За результатами розгляду складається протокол розгляду тендерних пропозицій за формою, встановленою Уповноваженим органом, та оприлюднюється замовником на веб-порталі Уповноваженого органу. А після оприлюднення замовником протоколу розгляду тендерних пропозицій електронною системою закупівель автоматично розсилаються повідомлення всім учасникам тендеру та оприлюднюється перелік учасників, тендерні пропозиції яких не відхилені згідно з цим Законом та яких допущено до електронного аукціону (до проведення автоматичної оцінки тендерних пропозицій).

Отже, виходячи з зазначеної норми, замовник розглядає тендерні пропозиції всіх учасників, а тому, в разі участі в такому тендері двох суб’єктів господарської діяльності з одним й тим самим засновником, замовник повинен прийняти рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника на підставі пункту 7 частини 1 статті 17 Закону: а саме: тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з членом (членами) тендерного комітету, уповноваженою особою (особами).


Бохонок Василь Петрович

Размещено: 2017-09-20 11:19:03
Добрий день!
Комунальне підприємство «Управління капітального будівництва» фінансується за рахунок відрахувань 2,5% за проведення технагляду на будівництві об’єктів.
КП «УКБ» також виступає Замовником на будівництві бюджетних об’єктів на закупівлю яких тендерним комітетом підприємства проводяться тендерні процедури. В кошторисах на будівництво закладені витрати Замовника в розмірі 0,2% від загальної вартості будівництва на проведення тендерних процедур.
Запитання :
1. Чи має право Замовник (КП»УКБ») брати на своє утримання кошти передбачені на проведення тендерних процедур в розмірі 0,2% від загальної вартості будівництва?
2. Які підтверджуючі документи необхідно надати казначейству для отримання даних коштів?

Ответ:

Сплата коштів, що передбачені в проекті на проведення тендерних процедур повинні здійснюватись за КЕКВ, які відносяться до капітальних видатків.

Відповідно до положень Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, яка затверджена Наказом Міністерства фінансів України 12.03.2012 № 333, за капітальними видатками можна здійснити оплату виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт інших об'єктів та виконання супровідних робіт, які відповідно до державних будівельних норм є складовою частиною загальної вартості зазначених робіт.

На нашу думку, Ви не маєте можливості взяти на своє утримання кошти передбачені на проведення тендерних процедур в розмірі 0,2% від загальної вартості будівництва. Зазначені кошти можуть піти лише на оплату робіт (послуг) на проведення тендерних процедур. Якщо Ви власними силами проводите тендер, то установа в даному випадку сплачує працівникам, що здійснюють функції тендерного комітету (уповноваженої особи), заробітну плату або відповідно преміює їх. Разом з тим оплата праці чи преміювання відбувається за іншим КЕКВ, які відносяться до поточних видатків. Тому, отримання Вами коштів на проведення тендерних процедур на Ваше утримання у вигляді сплати заробітної праці працівникам, що здійснюють проведення торгів, вважатиметься нецільовим використанням коштів та призведе до порушення бюджетного законодавства.

Таким чином, кошти, що передбачені в проекті на проведення тендерних процедур, Ви маєте можливість, перерахувати лише сторонньому суб’єкту господарювання за надані послуги в частині проведення тендерних процедур, якщо такі залучалися.


Артем Александрович

Размещено: 2017-09-11 11:11:34
Добрый день! В законе Украины о публичных закупках прописаны причины возможного отклонения Участника и Переможця. Среди этих условий есть одно не совсем понятное "-тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації." Что именно имеется в виду под термином "тендерна пропозиція"??
Некоторые Заказчики считаю что данный термин относится ко всей поданной Участником документации. Но ведь в таком случае отклонить могут по сути за что угодно! Для чего детально расписывать условия отклонения (несоответствие квалификационным требованиям, статья 17 .....) и в конце списка ставить такое обобщающее требование?! Или все-таки Заказчик неверно трактует понятие термина "тендерна пропозиція" и имеется в виду именно соответствие формы и условий тендерного предложения условиям документации тендерных торгов??

Ответ:

Відповідно до пункту 30 частини 1 статті 1 Закону тендерна пропозиція це пропозиція щодо предмета закупівлі або його частини (лота), яку учасник подає замовнику відповідно до вимог тендерної документації.

Згідно з частиною 1 статті 25 Закону тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель. Документ з тендерною пропозицією подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), інформація від учасника про його відповідність кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, вимогам, визначеним у статті 17 цього Закону і в тендерній документації, та завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації.

Тому, тендерною пропозицією вважається сама тендерна пропозиція, що подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель, та завантажені документи, які вимагаються замовником у тендерній документації. Якщо змовником в тендерній документації було встановлена вимога стосовно надання в складі тендерної пропозиції якогось документа і такий документ учасник не завантажив в систему до завершення часу на прийом пропозицій або завантажений документ не повністю відображає інформацію згідно вимог тендерної документації, то така тендерна пропозиція вважається такою, що не відповідає умовам тендерної документації і підлягає відхиленню на підставі пункту 4 частини 1 статті 30 Закону.


Вікторія Сільченко

Размещено: 2017-08-22 11:48:39
Добрый день!
В аукционе участвовало 2 предприятия. По результатам 3 раунда у обоих оказалась одинаковая цена. Как определяется победитель?

Ответ:

Переможцем визначається той учасник, який першим запропонував остаточну мінімальну ціну.[1] 2 3 4 ... 896 | следующаяПочему стоит зарегистрироваться

Ищите тендеры и закупки ? Ищите тендеры и закупки ? Получайте новые тендеры на e-mail Зарегистрируйтесь!

Получайте новые тендеры на e-mail.
Рекламируйтесь на портале.
*
Получите полный доступ ко всем тендерам Получите полный доступ ко всем тендерам.*
Сайт торгов
Более 1000 тендеров онлайн
*Бесплатные услуги *От 50 грн. в месяц
Консультации по госзакупкам: (044) 581-28-16
Заказчикам:
Консультации по ГОСЗАКУПКАМ.
Наши книги по госзакупкам.
Обучение и сертификаты.
Проведение процедур закупок.
Переговорная процедура закупки.
Корпоративные закупки.
Аудит торгов перед проверкой.
Поставщикам:
Подготовка предложения.
Банковская гарантия без залога.
Обжалование результатов.
Отчеты по закупкам.
Справка о банкротстве.
Справка о коррупции.
Электронных торги PROZORRO.

(044) 239-27-39, 237-17-23, 230-82-27, 581-28-21

РекламаРеклама

УсловияСоглашение

КонтактыКонтакт