/ Главная / Вопросы-ответы / Вопросы по тендерным процедурам
 
Каталог участников тендеров
Добавь тендер
Авторизация
логин
пароль
Забыли пароль ?Регистрация...
Логин:
Пароль:
Внимание Тендеры !
Узнайте свои ошибки при участии в тендерах
Экспресс-Тендер по временному положению.

Вопросы-ответы

Консультация от экспертов - нам доверяют уже 10 лет.

ВНИМАНИЕ ! Добавление вопросов доступно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрироваться


предыдущая | 1 ... 654 655 656 [657] 658 659 660 ... 889 | следующая

Омельяненко Галина Яківна

Размещено: 2008-02-15 15:23:52
Скажіть, будь ласка, можна ціну пропозиції вказати як відсоток знижки від середньостатистичної ціни за кожну одиницю виміру товару, вартість кожного найменування із урахуванням кількості та остаточно вивести підсумкову ціну тендерної пропозиції. Якщо так, то як при розкритті зменшувати тендерну пропозицію:зменшувати відсоток знижки і перераховувати вартість кожного найменування чи взагалі зманшити підсумкову тендерну пропозицію, якщо у нас 76 наименувань?

Ответ:

Під час розкриття (незалежно від форми викладення ціни) зменшувати можливо тільки загальну ціну пропозиції або частини (лоту), якщо такі були передбачені.


Галина Алексеевна

Размещено: 2008-02-15 14:37:39
Добрый день. Помогите, пожалуйста, нам разобраться в такой ситуации. Мы государственная организация -ВУЗ, платежи осуществляются через казначейство. Принимаем участие в тендерах на выполнение научно-исследовательских работ.Организация, которая проводит тендер - наш основной заказчик. За участие в этих тендерах, за предоставление тендерной документации, нам нужно заплатить сумму, превышающую больше 50 тис.грн. Платить приходиться 3-му лицу. Организация, которая проводит тендеры, с ними договор имеет, наша - нет.Казначейство, которое нас обслуживает, счета превышающие 20 тыс.грн. за участие в тендерах не пропускает, ссылаяь на Закон про тендеры.Как можно объявить "тендер на тендер"? Где найти законное обоснование нашим действиям?

Ответ:

З цим питанням доцільно звернутись до Міжвідомчої комісії з питань державних закупівель оскільки логічної відповіді на нього не знайдеш.


Прокопчук Т.И.

Размещено: 2008-02-15 14:06:25
Чи може учасник під час розгляду скарги взяти у цьому розгляді участь?

Ответ:

За погодження із МК, якщо скарга розглядається цією інстанцією.


Прокопчук Т.И.

Размещено: 2008-02-15 14:03:40
Добрий день!Підкажіть будьласка, чи обовязково Замовник повинен вимагати від учасника інформацію про відповідність кваліфікаційним вимогам?

Ответ:

Відповідно до статті 21 Закону тендерна документація повинна містити інформацію про необхідність підтвердження відповідності учасників кваліфікаційним вимогам. Але разом з цим, стаття 15 Закону не вказує на обов’язковість встановлення кваліфікаційних вимог (замовник може встановити …). Тому, замовник встановлює вимогу щодо необхідності підтвердження кваліфікаційним вимогам та самостійно визначає перелік вимог згідно статті 15 Закону.


Заруба Елена Александровна

Размещено: 2008-02-15 11:38:57
Добрый день!Мы являемся бюджетной организацией (неприбыльной).Организация имеет два источника финансирования: средства госбюджета и средства заработанные организацией за договорные работы.Произведена закупка материалов за бюджетные средства согласно сметы на 18000грн.,а теперь возникла необходимость закупить тот же материал на сумму 5000грн.для выполнения договорных работ.Необходимо ли проводить процедуру ценовых катировок на 5000 грн. или можно заключить договор без процедуры закупки?

Ответ:

Якщо предмет закупівлі один і той самий – процедуру здійснювати необхідно незалежно від джерела фінансування.


Петров В.В.

Размещено: 2008-02-15 11:32:35
Подскажите, нашему ГП нужно провести капитальный ремонт горно-шахтного оборудования (крепей,комбайна и т.д.). предполагаемая сумма 380 000,00 грн. Нужно ли проводить тендер. Данный вид ремонта РАБОТА или УСЛУГА. А так же можно ли считаль разными предметами закупки капитальный ремонт шахтной крепи и шахтного комбайна ?
Заранее благодарны.

Ответ:

Ремонт обладнання – це «послуга» у контексті Закону. З приводу різних предметів закупівлі: на нашу думку, якщо цей поділ здійснюється з метою уникнення торгів, то це порушення статті 14 закону, в іншому випадку – можливо визначити окремі лоти в межах однієї процедури.


Подгурская Наталья Юрьевна

Размещено: 2008-02-15 10:31:21
Пожалуйста, помогите!На сайте Межведомственной комиссии было размещено решение от 20.12.2007 о включении в реестр недобросовестных участников более 600 организаций и предприятий.Там мы нашли участника, с которым необходимо провести торги по процедуре с одним участником. Сейчас на сайте этого решения нет вообще. Где нам найти это решение, можем ли мы начинать процедуру торгов, зная что они были включены, но подтверждения этого факта на данный момент нет?

Ответ:

Перевірте цю інформацію ще раз – на сайті Комісії є реєстр недобросовісних учасників.


Соколовська Оксана Костянтинівна

Размещено: 2008-02-14 19:42:25
Добрий день! Допоможіть будь-ласка знайти відповідь на наступні запитання:
1. Підприємство має структурні підрозділи, які опалюються газом і весь час укладали договори на його закупівлю зі структурними підрозділами постачальника газу. Цього року у звязку з закупівлею газу шляхом застосування процедури закупівлі у одного учасника постачальнику запропоновано укласти генеральну угоду купівлі-продажу газу на рівні Підприємства (оскільки тільки воно має тендерний комітет і є розпорядником державних коштів). В даній генеральній угоді зазначити загальні обсяги та суму закупівлі для усіх структурних підрозділів та вказати, що всі зобовязання за нею несуть структурні підрозділи замовника шляхом укладання на підставі цієї угоди прямих договорів зі структурними підрозділами постачальника. Тобто фактично договори укладатимуться, як і раніше на рівні структурних підрозділів, але на підставі генеральної угоди укладеної за результатами проведення тендерної процедури. Постачальник газу не погоджується з укладенням такої угоди стверджуючи, що це є порушенням закону "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти". Чи дійсно такий варіант буде порушенням?
2. На початку року планували один обсяг закупівлі газу і цей обсяг буде вказаний у договорі за результатами закупівлі у одного учасника і звіті. Але впродовж року він можливо збільшиться. Чи потрібно проводити нову процедуру закупівлі у одного учасника, якщо сума "нового" обсягу закупівлі буде перевищувати 50000 грн., чи можна просто укласти додаткову угоду до договору закупівлі газу про збільшення обсягу і провести коригування його ціни у встановленому порядку (у разі необхідності, бо ціна договору може і не збільшитись у разі економії попередньо вказаного обсягу газу)? Дякую за відповідь.

Ответ:

Щодо питання 1: У разі, якщо підприємство+його структурні підрозділи – це одна юр особа, а постачальник+його структурні підрозділи – це теж одна юр особа, то зазначений варіант здійснення закплі цілком можливий і не призведе до порушення законодавства. В іншому випадку дійсно кожному з структурних підрозділів підприємства необхідно проводити процедуру закупівлі у одного учасника – структурного підрозділу постачальника газу. Щодо питання 2: Якщо збільшується обсяг закупівлі і вартість додаткової потреби більша за 50тис.грн. – необхідно здійснювати додаткову процедуру закупівлі. Якщо збільшується ціна а обсяг залишається незмінним – коригується ціна договору згідно затвердженого МК порядку.


Антонов Корней Сергеевич

Размещено: 2008-02-14 19:04:36
Подскажите пажалуйста какой пакет документов нужен для участия в тэндорах в сфере где задейсвован проиышленный альпинизм?

Ответ:

Уточніть будь ласка питання, про який пакет документів ведеться мова?


Соколенко

Размещено: 2008-02-14 16:39:44
Подскажите пожалуйста , как определить предмет закупки по текущему ремонту , если запланировано:
1.текущий ремонт пожарных выходов,подвалов, переходов (объект - вся больница);
2.текущий ремонт пищеблока (объект- отдельностоящее здание пищеблока);
3.замена окон ( объект - два отдельных корпуса больницы);
4.ремонт кабинетов физиотерапии (объект- кабинеты, расположенные во всех корпсах больницы).
Спасибо.

Ответ:

У такому випадку доцільно оголосити процедуру відкритих торгів на закупівлю «поточного ремонту лікарні», а в межах процедури на розсуд замовника визначити необхідні частини (лоти) – можливо за обє’ктами.


Пахомова И.Г.

Размещено: 2008-02-14 13:55:14
Здравствуйте! Очень нужна Ваша консультация!!!
1.Какие последствия для сторон Договора в случае заключения договора закупки товаров,услуг,работ на сумму равную или превышающую пределы установленные ст.2 ЗУ "О закупке товаров, работ, услуг..."?
2.Может ли этот договор быть признан недействительным, ели да, то полностью или в части превышения установленных законом пределов?
3. Ремонт шахтного оборудования является работой или услугой?

Ответ:

Щодо питання 1: Якщо мається на увазі укладання угоди без застосування процедур, передбачених Законом, це вважається порушенням чинного законодавства і замовник несе відповідальність згідно статті 164 – 14 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення». Щодо питання 2: Згідно цього договору неможливо здійснити оплату, оскільки і установи Держказначейства і обслуговуючі банки при оплаті договорів повинні вимагати підтвердні документи щодо здійснення процедури закупівлі – договір автоматично вважається недісним у повному обсязі. Щодо питання 3: В контексті Закону - «послуги».


Витушко Елена Дмитриевна

Размещено: 2008-02-14 13:49:48
Подскажите пожалуйсто, что можно сделать в такой ситуации? Торги выиграны, с момента проведения торгов до момента выполнения договорных обязательств прошло 45 дней. Цены указанные в тендерном предложении уже не действуют, т.е. с ростом инфляции себестоимость товаров превышает цены поставки, что подтверждается официально статистическими данными. Кроме того предприятие-заказчик не рассчиталось по договорным обязательствам за прошлый год.

Ответ:

Збільшити ціну договору можливо не раніше ніж через 6 місяців після укладання угоди згідно порядку, затвердженого МК від 29.08.2007 N 01/13 рш http://www.ua-tenders.com/legislation/joint_comm/01-8rsh/


Анна

Размещено: 2008-02-14 13:00:48
Підкажіть будь-ласка, у витязі який видається Тендерною палатою України вказується тільки предмет закупівлі (№ оголошення) чи окремий лот, в якому хоче прийняти участь Учасник?

Ответ:

У витягу вказується лише номер оголошення.


Ермоленко И.М.

Размещено: 2008-02-14 12:47:01
Відповідно до фін.плану на 2008 рік заплановано проведення реконструкції одного обєкту на суму 2 млн. грн. Згідно з класифікатором цю суму можливо поділити відповідно до потреб виконання робіт на виготовлення проекту, прокладання електромереж, телекомунікацій, роботи столярні, малярні, загальнобудівельні тощо. Кожна з робіт до 400 тис. грн. Може "підприємство" укладати прямі договори на окремі види робіт з різними організаціями чи відповідно до Ріш МК№01/37 необхідно проводити відкриті торги?

Ответ:

Згідно зазначеного рішення необхідно здійснювати торги на 2.млн. або провести декілька процедур відкритих торгів по кожному з видів робіт. Поділ предмету закупівлі з метою уникнення торгів буде розцінено як порушення статті 14 Закону.


Кирилаха

Размещено: 2008-02-14 09:48:32
Добрий день! Поясніть будь-ласка, згідно з рішенням МК №01/37рш замовник має право укласти договір без застосування процедур закупівель на суму коштів, яка не перевищує 10 відсотків загальної очікуваної вартості при умови оприлюдненої інформації про проведення торгів. Яку суму потрібно писати в оголошенні про проведення торгів загальну чи за виключенням 10 відсотків. Дякую.

Ответ:

Спочатку оголошується процедура закупівлі (на всю суму – очікувану вартість), виходить оголошення, і тільки після цього можливо укласти угоду на 10% від очікуваної вартості, вказаної в оголошенні.предыдущая | 1 ... 654 655 656 [657] 658 659 660 ... 889 | следующаяПочему стоит зарегистрироваться

Ищите тендеры и закупки ? Ищите тендеры и закупки ? Получайте новые тендеры на e-mail Зарегистрируйтесь!

Получайте новые тендеры на e-mail.
Рекламируйтесь на портале.
*
Получите полный доступ ко всем тендерам Получите полный доступ ко всем тендерам.*
Сайт торгов
Более 1000 тендеров онлайн
*Бесплатные услуги *От 50 грн. в месяц
Консультации по госзакупкам: (044) 581-28-16
Заказчикам:
Консультации по ГОСЗАКУПКАМ.
Наши книги по госзакупкам.
Обучение и сертификаты.
Размещение объявлений.
Проведение процедур закупок.
Переговорная процедура закупки.
Закупка электроэнергии.
Электронные торги.
Аудит торгов перед проверкой.
Поставщикам:
Подготовка предложения.
Банковская гарантия без залога.
Обжалование результатов.
Отчеты по закупкам.
Справка о банкротстве.
Справка о коррупции.
Справка по цене.
Выписка из ЕГРПОУ.
Выписка ЕГРЮЛ.

(044) 239-27-39, 237-17-23, 230-82-27, 425-46-47, 581-28-21

Реклама на портале Ua-Tenders.comРеклама

Условия использования портала Ua-TendersСоглашение

Контактные данныеКонтакт