/ Главная / Вопросы-ответы / Вопросы по тендерным процедурам
 
Добавь тендер
b7
Авторизация
логин
пароль
Забыли пароль ?Регистрация...
Логин:
Пароль:
Внимание Тендеры !
Узнайте свои ошибки при участии в тендерах
Экспресс-Тендер по временному положению.

Вопросы-ответы

Консультация от экспертов - нам доверяют уже 10 лет.

ВНИМАНИЕ ! Добавление вопросов доступно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрироваться


предыдущая | 1 ... 654 655 656 [657] 658 659 660 ... 889 | следующая

Винник Оксана Григорьевна

Размещено: 2008-02-16 17:22:28
Соглано решению МК тендерное обеспечение может подаваться в форме банковской гарантии и депозита. Что подразумевается под депозитом? На какой счет должен участник положить сумму,которая оговорена в ТД?

Ответ:

На рахунок замовника, відкритий спеціально для таких цілей.


Винник Оксана Григорьевна

Размещено: 2008-02-16 14:47:23
Центральная городская больница объявила торги на закупку бензина. До проведения торгов на закупку бензина был продлен на 15% договор действующий в 2007г.(согласно ст.34ч.2 Закона Украины "О закупке...."На данный момент сумма по дополнительному соглашению исчерпана, а торги пришлось перенести ,так как нет участников. Можем ли мы сей час заключить прямой договор на поставку бензина на 10%от запланированной суммы на 2008г.(согласно ст.2 Закона "О закупке...") Можно ли использова одновременно две нормы закона "О закупке..." ст.2 ч.5 и ст.34ч.2 Не будет ли это нарушением Закона?

Ответ:

Питання досить залишається відкритим. Але жодна стаття закону, підзаконний акт не містить положень щодо заборони таких дій. Додатково повідомляємо про можливість спеціалістів нашої компанії знайти потенційних учасників-постачальників нафтопродуктів. За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами, вказаними на сайті.


Иванова Ивана Ивановна

Размещено: 2008-02-15 20:50:28
1. При оплатах за тимчасовим кошторисом казначейство вимагало складений за цим кошторисом план закупівель. Відповідно до Закону річний план закупівель затверджується протягом місяця після затвердження кошторису. Тобто зараз складається ситуація коли кошторис постійний є, а плану річного ще немає. Чи можемо ми поки продовжувати проплати за тим планом, що був складений за тимчасовим кошторисом?
2. Очікувана річна вартість послуг з технічного обслуговування та ремонту авто складає 100 тис грн. Але виникає нагальна потреба провести ремонт авто на 19 тис (є відповідний акт діагностики). Чи може замовник провести таку закупівлю без процедури, а на решту - торги? Які в такому разі треба представити документи казначейству для проведення оплати невідкладного ремонту авто?
дякую

Ответ:

Щодо питання 1: Законом передбачено лише складання річного плану після затвердження річного кошторису. Вимога казначейства не є правомірною. А оплати за тимчасовим кошторисом повинні здійснюватись без річного плану. Щодо питання 2: Можливо. Укладається угода на 19 тис.грн. а в річному плані необхідно запланувати процедуру на залишок.


Piwita Oleg Aleksandrovich

Размещено: 2008-02-15 18:34:52
а Вы не знаете, почему с сайта МВК пропал реестр недобросовестных учасников? может есть шанс, что он не будет функционировать? спасибо

Ответ:

Станом на 10:00 16.02.08 реєстр недобросовісних учасників є на сайті Комісії.


Омельяненко Галина Яківна

Размещено: 2008-02-15 15:23:52
Скажіть, будь ласка, можна ціну пропозиції вказати як відсоток знижки від середньостатистичної ціни за кожну одиницю виміру товару, вартість кожного найменування із урахуванням кількості та остаточно вивести підсумкову ціну тендерної пропозиції. Якщо так, то як при розкритті зменшувати тендерну пропозицію:зменшувати відсоток знижки і перераховувати вартість кожного найменування чи взагалі зманшити підсумкову тендерну пропозицію, якщо у нас 76 наименувань?

Ответ:

Під час розкриття (незалежно від форми викладення ціни) зменшувати можливо тільки загальну ціну пропозиції або частини (лоту), якщо такі були передбачені.


Галина Алексеевна

Размещено: 2008-02-15 14:37:39
Добрый день. Помогите, пожалуйста, нам разобраться в такой ситуации. Мы государственная организация -ВУЗ, платежи осуществляются через казначейство. Принимаем участие в тендерах на выполнение научно-исследовательских работ.Организация, которая проводит тендер - наш основной заказчик. За участие в этих тендерах, за предоставление тендерной документации, нам нужно заплатить сумму, превышающую больше 50 тис.грн. Платить приходиться 3-му лицу. Организация, которая проводит тендеры, с ними договор имеет, наша - нет.Казначейство, которое нас обслуживает, счета превышающие 20 тыс.грн. за участие в тендерах не пропускает, ссылаяь на Закон про тендеры.Как можно объявить "тендер на тендер"? Где найти законное обоснование нашим действиям?

Ответ:

З цим питанням доцільно звернутись до Міжвідомчої комісії з питань державних закупівель оскільки логічної відповіді на нього не знайдеш.


Прокопчук Т.И.

Размещено: 2008-02-15 14:06:25
Чи може учасник під час розгляду скарги взяти у цьому розгляді участь?

Ответ:

За погодження із МК, якщо скарга розглядається цією інстанцією.


Прокопчук Т.И.

Размещено: 2008-02-15 14:03:40
Добрий день!Підкажіть будьласка, чи обовязково Замовник повинен вимагати від учасника інформацію про відповідність кваліфікаційним вимогам?

Ответ:

Відповідно до статті 21 Закону тендерна документація повинна містити інформацію про необхідність підтвердження відповідності учасників кваліфікаційним вимогам. Але разом з цим, стаття 15 Закону не вказує на обов’язковість встановлення кваліфікаційних вимог (замовник може встановити …). Тому, замовник встановлює вимогу щодо необхідності підтвердження кваліфікаційним вимогам та самостійно визначає перелік вимог згідно статті 15 Закону.


Заруба Елена Александровна

Размещено: 2008-02-15 11:38:57
Добрый день!Мы являемся бюджетной организацией (неприбыльной).Организация имеет два источника финансирования: средства госбюджета и средства заработанные организацией за договорные работы.Произведена закупка материалов за бюджетные средства согласно сметы на 18000грн.,а теперь возникла необходимость закупить тот же материал на сумму 5000грн.для выполнения договорных работ.Необходимо ли проводить процедуру ценовых катировок на 5000 грн. или можно заключить договор без процедуры закупки?

Ответ:

Якщо предмет закупівлі один і той самий – процедуру здійснювати необхідно незалежно від джерела фінансування.


Петров В.В.

Размещено: 2008-02-15 11:32:35
Подскажите, нашему ГП нужно провести капитальный ремонт горно-шахтного оборудования (крепей,комбайна и т.д.). предполагаемая сумма 380 000,00 грн. Нужно ли проводить тендер. Данный вид ремонта РАБОТА или УСЛУГА. А так же можно ли считаль разными предметами закупки капитальный ремонт шахтной крепи и шахтного комбайна ?
Заранее благодарны.

Ответ:

Ремонт обладнання – це «послуга» у контексті Закону. З приводу різних предметів закупівлі: на нашу думку, якщо цей поділ здійснюється з метою уникнення торгів, то це порушення статті 14 закону, в іншому випадку – можливо визначити окремі лоти в межах однієї процедури.


Подгурская Наталья Юрьевна

Размещено: 2008-02-15 10:31:21
Пожалуйста, помогите!На сайте Межведомственной комиссии было размещено решение от 20.12.2007 о включении в реестр недобросовестных участников более 600 организаций и предприятий.Там мы нашли участника, с которым необходимо провести торги по процедуре с одним участником. Сейчас на сайте этого решения нет вообще. Где нам найти это решение, можем ли мы начинать процедуру торгов, зная что они были включены, но подтверждения этого факта на данный момент нет?

Ответ:

Перевірте цю інформацію ще раз – на сайті Комісії є реєстр недобросовісних учасників.


Соколовська Оксана Костянтинівна

Размещено: 2008-02-14 19:42:25
Добрий день! Допоможіть будь-ласка знайти відповідь на наступні запитання:
1. Підприємство має структурні підрозділи, які опалюються газом і весь час укладали договори на його закупівлю зі структурними підрозділами постачальника газу. Цього року у звязку з закупівлею газу шляхом застосування процедури закупівлі у одного учасника постачальнику запропоновано укласти генеральну угоду купівлі-продажу газу на рівні Підприємства (оскільки тільки воно має тендерний комітет і є розпорядником державних коштів). В даній генеральній угоді зазначити загальні обсяги та суму закупівлі для усіх структурних підрозділів та вказати, що всі зобовязання за нею несуть структурні підрозділи замовника шляхом укладання на підставі цієї угоди прямих договорів зі структурними підрозділами постачальника. Тобто фактично договори укладатимуться, як і раніше на рівні структурних підрозділів, але на підставі генеральної угоди укладеної за результатами проведення тендерної процедури. Постачальник газу не погоджується з укладенням такої угоди стверджуючи, що це є порушенням закону "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти". Чи дійсно такий варіант буде порушенням?
2. На початку року планували один обсяг закупівлі газу і цей обсяг буде вказаний у договорі за результатами закупівлі у одного учасника і звіті. Але впродовж року він можливо збільшиться. Чи потрібно проводити нову процедуру закупівлі у одного учасника, якщо сума "нового" обсягу закупівлі буде перевищувати 50000 грн., чи можна просто укласти додаткову угоду до договору закупівлі газу про збільшення обсягу і провести коригування його ціни у встановленому порядку (у разі необхідності, бо ціна договору може і не збільшитись у разі економії попередньо вказаного обсягу газу)? Дякую за відповідь.

Ответ:

Щодо питання 1: У разі, якщо підприємство+його структурні підрозділи – це одна юр особа, а постачальник+його структурні підрозділи – це теж одна юр особа, то зазначений варіант здійснення закплі цілком можливий і не призведе до порушення законодавства. В іншому випадку дійсно кожному з структурних підрозділів підприємства необхідно проводити процедуру закупівлі у одного учасника – структурного підрозділу постачальника газу. Щодо питання 2: Якщо збільшується обсяг закупівлі і вартість додаткової потреби більша за 50тис.грн. – необхідно здійснювати додаткову процедуру закупівлі. Якщо збільшується ціна а обсяг залишається незмінним – коригується ціна договору згідно затвердженого МК порядку.


Антонов Корней Сергеевич

Размещено: 2008-02-14 19:04:36
Подскажите пажалуйста какой пакет документов нужен для участия в тэндорах в сфере где задейсвован проиышленный альпинизм?

Ответ:

Уточніть будь ласка питання, про який пакет документів ведеться мова?


Соколенко

Размещено: 2008-02-14 16:39:44
Подскажите пожалуйста , как определить предмет закупки по текущему ремонту , если запланировано:
1.текущий ремонт пожарных выходов,подвалов, переходов (объект - вся больница);
2.текущий ремонт пищеблока (объект- отдельностоящее здание пищеблока);
3.замена окон ( объект - два отдельных корпуса больницы);
4.ремонт кабинетов физиотерапии (объект- кабинеты, расположенные во всех корпсах больницы).
Спасибо.

Ответ:

У такому випадку доцільно оголосити процедуру відкритих торгів на закупівлю «поточного ремонту лікарні», а в межах процедури на розсуд замовника визначити необхідні частини (лоти) – можливо за обє’ктами.


Пахомова И.Г.

Размещено: 2008-02-14 13:55:14
Здравствуйте! Очень нужна Ваша консультация!!!
1.Какие последствия для сторон Договора в случае заключения договора закупки товаров,услуг,работ на сумму равную или превышающую пределы установленные ст.2 ЗУ "О закупке товаров, работ, услуг..."?
2.Может ли этот договор быть признан недействительным, ели да, то полностью или в части превышения установленных законом пределов?
3. Ремонт шахтного оборудования является работой или услугой?

Ответ:

Щодо питання 1: Якщо мається на увазі укладання угоди без застосування процедур, передбачених Законом, це вважається порушенням чинного законодавства і замовник несе відповідальність згідно статті 164 – 14 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення». Щодо питання 2: Згідно цього договору неможливо здійснити оплату, оскільки і установи Держказначейства і обслуговуючі банки при оплаті договорів повинні вимагати підтвердні документи щодо здійснення процедури закупівлі – договір автоматично вважається недісним у повному обсязі. Щодо питання 3: В контексті Закону - «послуги».предыдущая | 1 ... 654 655 656 [657] 658 659 660 ... 889 | следующаяПочему стоит зарегистрироваться

Ищите тендеры и закупки ? Ищите тендеры и закупки ? Получайте новые тендеры на e-mail Зарегистрируйтесь!

Получайте новые тендеры на e-mail.
Рекламируйтесь на портале.
*
Получите полный доступ ко всем тендерам Получите полный доступ ко всем тендерам.*
Сайт торгов
Более 1000 тендеров онлайн
*Бесплатные услуги *От 50 грн. в месяц
Консультации по госзакупкам: (044) 581-28-16
Заказчикам:
Консультации по ГОСЗАКУПКАМ.
Наши книги по госзакупкам.
Обучение и сертификаты.
Размещение объявлений.
Проведение процедур закупок.
Переговорная процедура закупки.
Закупка электроэнергии.
Электронные торги.
Аудит торгов перед проверкой.
Поставщикам:
Подготовка предложения.
Банковская гарантия без залога.
Обжалование результатов.
Отчеты по закупкам.
Справка о банкротстве.
Справка о коррупции.
Справка по цене.
Выписка из ЕГРПОУ.
Выписка ЕГРЮЛ.

(044) 239-27-39, 237-17-23, 230-82-27, 425-46-47, 581-28-21

Реклама на портале Ua-Tenders.comРеклама

Условия использования портала Ua-TendersСоглашение

Контактные данныеКонтакт

Мобильная версия