/ Главная / Вопросы-ответы / Вопросы по тендерным процедурам
 
b7
Размещение объявлений о торгах
Авторизация
логин
пароль
Забыли пароль ?Регистрация...
Логин:
Пароль:
Внимание Тендеры !
Узнайте свои ошибки при участии в тендерах
Экспресс-Тендер по временному положению.

Вопросы-ответы

Консультация от экспертов - нам доверяют уже 10 лет.

ВНИМАНИЕ ! Добавление вопросов доступно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрироваться


предыдущая | 1 ... 654 655 656 [657] 658 659 660 ... 887 | следующая

Таисия

Размещено: 2008-02-13 14:01:00
Доброго дня, підкажіть будь-ласка, чи має повноваження Антимонопольний комітет України надавати розяснення з приводу застосування положень Закону України "Про закупівлю", а саме щодо питання: " чи можна вважати окремі договори (придбання замовником послуг) договорами на закупівлю у розумінні Закону "Про закупівлю"?". Якщо має право, то в якій формі це розяснення повинно бути оформлено,щоб мати силу законодавчого акта . Дякую.

Ответ:

На даний час роз’яснення щодо питань у сфері державних закупівель може надавати лише Міжвідомча комісія з питань державних закупівель.


Наталья

Размещено: 2008-02-13 12:42:55
1) Где можно посмотреть изменения принятые 12 февраля 2008 г.
2) Когда они вступят в силу?

Ответ:

На сайті Верховної Ради (http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=31615 ) – законопроект № 1476-д від 07.02.2008. Про строки набуття чинності казати ще рано, оскільки прийнято законопроект лише у першому читанні.


Дорошенко Наталія Юліанівна

Размещено: 2008-02-13 11:45:09
Добрий день! Дякую за відповідь,однак, скасовано чи діє п.2.6 Рішення Міжвідомчої Комісії від 19.06.07 №01/7 рш, згідно якого "При здійснені процедури закупівлі лікарських засобів та виробів медичного призначення, предмет закупівлі визначається з урахуванням постанови КМУ від 29.03.06 №400".

Ответ:

Зазначений підпункт діє, але він не дає можливості ділити предмет закупівлі з метою уникнення торгів.


Чорный Сергей Антонович

Размещено: 2008-02-13 11:18:06
Скажіть будь ласка, виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію будівлі лікарні відноситься до робіт чи послуг?
Які торги використовуються?

Ответ:

Якщо зазначений проект входить до загальної проектно-кошторисної документації з реконструкції, можливо вважати «роботами» та укласти пряму угоду без застосування процедур закупівель.


Лікарня ШМД м.Запоріжжя

Размещено: 2008-02-13 09:36:26
Добрый день! Подскажите,пожалуйста, по какому коду классификатора ДК 016-97 производить оплату услуг по проведению расчета потребности дезсредств, химическим исследованиям дезсредств и дезрастворов

Ответ:

Пробачте, але практичні питання стосовно кодів класифікатору не розглядаються у цьому розділі сайту.


Омельяненко Галина Яківна

Размещено: 2008-02-13 08:44:12
Извините, пожалуйста, я не верно задала вопрос, "Донецкоблгаз" зарегистрирован в Тематическом каталоге, а "витяг" не предоставляют и оплату о результатах тендера не будут производить,предлагают производить расчеты за природный газ без оформления "витягу" из Каталога и без опубликования отчета. Что нам делать? Школы останутся без тепла, здоровье детей под угрозой!Мы не хотим нарушать Закон, а "Донецкоблгаз" не берет на себя никакие расходы, связанные с проведением тендера.Помогите!

Ответ:

Пробачте, але питання щодо оплати послуг інфсистеми не відноситься до нашої компетенції. Для дотримання законодавства необхідно оприлюднити звіт, а для цього необхідно сплатити за послуги по розміщенню інформації.


Константин Сандлинский

Размещено: 2008-02-12 18:11:19
Доборого дня вельмишановні консультанти.
З Вашого дозволу хочу поставити наступне запитання. Чи буде вважатись "поділом предмета закупівлі з метою уникнення застосування процедури відкритих торгів із зменшенням ціни або редукціону" закупівля (за іншнші державні кошти) послуг на 49 000, 00 грн. Та закупівля послуг з аналогічним кодом в класифічкаторі протягом того самого року на суму 100 000, 00 грн. за результатами процедури відкритих торгів із зменшенням ціни або редукціону.

Ответ:

Такі дії можливі (і не будуть вважатись поділом предмету закупівлі) у випадку, якщо потреба на 100 тис.грн. є такою, яку замовник не міг передбачити. Тобто на початку року замовник визначає потребу на 49 тис.грн. – укладає угоду без застосування процедур, а потім виникає непередбачена потреба у товарах, закупівлю яких необхідно здійснити тільки за результатами процедури закупівлі.


Татьяна

Размещено: 2008-02-12 18:09:23
Ще одне запитання. Чи можна, з метою закупівлі найякіснішого товару, встановити кваліфікаційною вимогою обов"язкову наявність впровадженої системи менеджменту якості ( ISO 9001) і надання відповідного сертифікату? Чи не будуть такі вимоги вважатись обмеженням конкуренції та дискримінацією учасників?

Ответ:

На нашу думку це звичайна вимога щодо кваліфікації персоналу учасника і не може бути розцінена як дискримінаційна.


Татьяна

Размещено: 2008-02-12 18:03:39
Підкажіть, будь-ласка, чи потрібно відхиляти тендерну пропозицію учасника, якщо він є директором ТОВ-учасника і одночасно працює на підприємстві-замовника (посада на підприємстві не керівник, а звичайний працівник)? Дякую

Ответ:

Частина 4 статті 7 Закону описує лише стосунки між учасниками пов’язаними особами. Зазначена стаття не працює між замовником та учасником. Тобто пропозицію відхиляти не потрібно.


Романенко Алина Владимировна

Размещено: 2008-02-12 17:40:09
Подскажите пожалуйста , согласно какого решения Межведомственной комиссии заказчик готовит пакет документов по процедуре у одного участника?
2.10% ,которые может использовать заказчик без проведения процедуры торгов на период их проведения исчисляются от объявленной суммы ,которая записана в объявлении , или в объявлении записывается сумма за минусом 10%?

Ответ:

Щодо питання 1: Рішення Міжвідомчої комісії з питань державних закупівель від 21.03.2007 N 01/2 рш ( http://www.ua-tenders.com/legislation/joint_comm/01-2rsh/ )


Zdrobilko V. S.

Размещено: 2008-02-12 16:56:23
Доброго дня! Підсажіть будь-ласка, як правильно організувати процедуру закупівлі у такому випадку. На підприємстві був складений план закупівель на рік, окремо затверджений додаток до річного плану з переліком товарів з очікуваною вартістю предмета закупівлі нижчою за суми, зазначені в Законі України про закупівлю (закупівля здійснюється за власні кошти підприємства). Згідно з цим додатком буде укладено договір на орієнтовну суму 40 000,00 грн. В процесі роботи виникає необхідність здійснити додаткову закупівлю цього товару на суму 70000,00 грн. В цьому випадку, які документи потрібно оформити, щоб обгрунтувати рішення щодо закупівлі і які торгі проводити відкриті виходячи з загальної суми 1100 00,00 грн. чи запит цінових пропозицій на суму 70 000,00 грн.? Дякуємо.

Ответ:

По-перше, у разі закупівлі за власні кошти підприємства, можливо не складати та не оприлюднювати річний план. У ситуації, яка склалась необхідно здійснити процедуру відкритих торгів на 70 тис.грн. (додаткових документів щодо обґрунтування рішення про вибір процедури не потребується).


Качанова Наталья Витальевна

Размещено: 2008-02-12 16:56:10
Добрый день! Уважаемые консультанты! На закупку газа в 2008 году проведен тендер с одним учасником. Европейское консалтинговое агенство выставляет счет на оплату. Скажите, пожалуйста имеет ли право бюджетная организация оплатить счет ЕКА, так как организация победитель платить отказывается?
Заранее вам благодарна!

Ответ:

Тільки, якщо у кошторисі організації передбачені кошти на покриття таких витрат.


Рыбак Татьяна Викторовна

Размещено: 2008-02-12 16:44:27
Добрый вечер! Подскажите, пожалуйста, регламентируется ли чем либо слудущий вопрос.
Предмет закупки определяется исходя из класификатора, т.в. в Плане закупок пишется № пункта, формулировка по класификатору, название закупки, например: п.3 Інженерні послуги (Реконструкція терміналу. Розробка робочого проекту).
Как правильно писать предмет договора, достаточно ли названия самой закупки или должна быть полная формулировка с названием по класификатору. Спасибо!

Ответ:

Бажано (з метою уникнення питань при оплаті) щоб предмет закупівлі в оголошенні, звіті про результати та у договорі співпадали.


Соколовська Оксана Костянтинівна

Размещено: 2008-02-12 15:21:00
Добрий день! За висновком Міжвідомчої комісії з питань державних закупівель від 26.10.2007р. № 01/15 вс проведення замовником процедури закупівлі газу природного у одного учасника не звільняє його від обовязку дотримання вимог щодо оформлення та опублікування звітності. При цьому виникають сумніви чи означає дане положення, що замовником при проведенні даної процедури необхідно обмежитись тільки розміщенням звіту про закупівлю в інформаційній системі Internet, а вимоги ч.6 ст.34 ЗУ "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" щодо надсилання Комісії та Тендерній палаті України інформації щодо укладеного договору та про виконання договору не виконувати. Чи все ж краще надіслати відповідну інформацію?
Також прочитала в одній з Ваших консультацій, що договір про закупівлю газу природного необхідно укласти не раніше ніж через пять днів після переговорів учасників. В якому законодавчому акті зазначена дана норма і яка це стаття?

Ответ:

Щодо питання 1: Зазначеним рішенням замовники звільняються лише від отримання висновку Комісії щодо можливості застосування процедури закупівлі у одного учасника, всі інші вимоги Закону необхідно виконати. Щодо питання 2: Зазначені строки виникли у зв’язку з тим, що будь-які висновки Комісії (щодо можливості застосування процедури закупівлі у одного учасника) набувають чинності через 5 робочих днів (Положення про Комісію). Але, оскільки при закупівлі природного газу висновок не потрібно отримувати, обмеження у строках укладання угоди немає.


Ермоленко И.М.

Размещено: 2008-02-12 15:14:50
Добрий день! Допоможіть будьласка: виготовлення проекту на реконструкцію приміщення на суму 150 тис.грн. це послуга чи робота та, відповідно, треба чи ні проводити тендерну процедуру "підприємству" чи можливо укласти прямий договір??

Ответ:

Якщо зазначений проект входить до загальної проектно-кошторисної документації з реконструкції, можливо вважати «роботами» та укласти пряму угоду без застосування процедур закупівель.предыдущая | 1 ... 654 655 656 [657] 658 659 660 ... 887 | следующаяПочему стоит зарегистрироваться

Ищите тендеры и закупки ? Ищите тендеры и закупки ? Получайте новые тендеры на e-mail Зарегистрируйтесь!

Получайте новые тендеры на e-mail.
Рекламируйтесь на портале.
*
Получите полный доступ ко всем тендерам Получите полный доступ ко всем тендерам.*
Сайт торгов
Более 1000 тендеров онлайн
*Бесплатные услуги *От 50 грн. в месяц
Консультации по госзакупкам: (044) 581-28-16
Заказчикам:
Консультации по ГОСЗАКУПКАМ.
Наши книги по госзакупкам.
Обучение и сертификаты.
Размещение объявлений.
Проведение процедур закупок.
Переговорная процедура закупки.
Закупка электроэнергии.
Электронные торги.
Аудит торгов перед проверкой.
Поставщикам:
Подготовка предложения.
Банковская гарантия без залога.
Обжалование результатов.
Отчеты по закупкам.
Справка о банкротстве.
Справка о коррупции.
Справка по цене.
Выписка из ЕГРПОУ.
Выписка ЕГРЮЛ.

(044) 239-27-39, 237-17-23, 230-82-27, 425-46-47, 581-28-21

Реклама на портале Ua-Tenders.comРеклама

Условия использования портала Ua-TendersСоглашение

Контактные данныеКонтакт