/ Главная / Вопросы-ответы / Вопросы по тендерным процедурам
 
b7
Методички
Авторизация
логин
пароль
Забыли пароль ?Регистрация...
Логин:
Пароль:
Внимание Тендеры !
Узнайте свои ошибки при участии в тендерах
Экспресс-Тендер по временному положению.

Вопросы-ответы

Консультация от экспертов - нам доверяют уже 10 лет.

ВНИМАНИЕ ! Добавление вопросов доступно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрироваться


предыдущая | 1 ... 654 655 656 [657] 658 659 660 ... 892 | следующая

Кравченко

Размещено: 2008-02-20 09:02:26
Дякуємо за відповідь, але яким класіфікатором треба використовувать для визначеня предмета закупівель? Державний класифікатор продукції та послуг, чинний 01.01.1999 р. чи Національний класифікатор України, чинний 01.01.2008 р

Ответ:

Державний класифікатор продукції та послуг ДК 016-97, затверджений наказом Державного комітету України стандартизації, метрології та сертифікації від 30.12.1997 N 822.


Котеленець С.М.

Размещено: 2008-02-20 08:48:26
Добрий день!
Наша організація є підприємством, яке здійснює закупівлі за рахунок інших державних коштів (у розумінні Закону).
Річним планом закупівель передбачено закупівлю продуктів нафтоперероблення рідких (бензинів моторних та ДП). Очікувана вартість закупівлі - 348 тис. грн. Основну частину предмету закупівлі планується здійснити за процедурою відкритих торгів із зменшенням ціни. Але існує потреба в заправці автомобілів під час відряджень по Україні очікуваною вартістю до 48 тис. грн. Передбачити усі місця заправки неможливо. Крім того, навряд чи знайдеться учасник торгів, який має розвинену мережу заправок по всій Україні.
Питання:
1. Чи можливо розглядати закупівлю бензинів моторних та ДП під час відряджень (за готівковий рахунок без укладання договору) як окремий предмет закупівлі до 50 тис. грн.., який виникає за нагальною потребою при кожному відрядженні, та здійснювати закупівлю без застосування процедур закупівель, передбачених Законом?
2. Яким чином можливо врегулювати це питання без порушень норм чинного законодавства?
Дякуємо за відповідь.

Ответ:

По-перше на даний час існують компанії з розгалуженою мережею заправок по всій Україні (ми знаємо мінімум 3). Разом з цим, при відшкодуванні коштів на відрядження потреби у здійсненні процедур немає. Крім того нагадуємо про можливість укладання прямих договорів на 10% від орієнтовної вартості торгів на підставі частини 5 статті 2 Закону. У разі необхідності пошуку постачальника з зазначеними можливостями звертайтесь за телефонами, вказаними на сайті.


Галушка Анна

Размещено: 2008-02-20 08:47:08
Організація здіцснює закупівлю продуктів харчуваняя до дитячих дошкільних закладів.В оголошенні на проведення торгів зі зменшенням ціни на закупівлю продукції харчової промисловості, яке опубліеовано 04.02.08 подані суми, які вже є меншими на суму, що не перевищує 10 % суми закупівлі( на ці суми укладені договори 14.02.08), відповідно і зміни до тендерної документації вже не вносились,так як ми прорахували, що сум 15 % угод буде недостатньо, але в річному плані по предмету закупівлі сума дорівнює оголошення + угода до 10 %.
1.Чи не суперечать наші дії законодавству, так як всі оголошені процедури є процедурою відкритих торгів, а казначейство вимагає, щоб суми після торгів були меншими на 10 % оголошеної вартості, але ж загалом річний план не буде більший ніж загальна сума по торгам + 10 %?
2.Чи доцільніше вважати ці договори прямими договорами,а не договорами згідно ч.5 ст.2 Закону,бо жодна з них не перевищує 20 тис. грн?

Ответ:

Щодо питання 1: Закон не містить положень, які б вказували на порушення у наведеній ситуації. Вірним є варіант, коли оголошення виходить з загальною орієнтовною вартістю, а потім укладається угода на 10% і вносяться зміни до ТД щодо зменшення обсягу закупівлі на 10%. Щодо питання 2: Так, такий варіант теж можливий.


Дримоловская И.В.

Размещено: 2008-02-19 22:43:02
Договора на обучение детей-инвалидов были заключены без применения торгов на срок 5 лет. В 2008 г. годовая смета с учетом заключенных ранее договоров составляет 242000 грн. Из них стоимость обучения первокурсников составляет 30000 грн. Можно ли провести торги на обучение только на первокурсников, т.е на сумму 30000 грн., или необходимо расторгать договора и обучать детей-инвалидов в тех ВУЗах, которые возможно станут победителями?

Ответ:

У разі, якщо договір на 5 років укладено до набрання чинності положень Закону, відповідно до яких на Ваше підприємство стала розповсюджуватись дія цього Закону, і при цьому не змінюються основні вимоги договору, його можливо виконувати без здійснення процедур закупівель. В іншому випадку кожен рік необхідно проводити процедури, передбачені Законом в межах річного кошторису.


ELENA

Размещено: 2008-02-19 20:29:25
Здравствуйте!
Подскажите,пожалуйста, мы заключили договора на 10%, объявдение уже опубликовано, торги состоятся 04.03.08 по "Продуктам питания" как нам правильно поступить:
1.сообщить участникам в устной форме (по телефону)о том, что договор будет на 10% меньше, чем по бюджету или необходимо вносить изменения в тендерную документацию (протокольно)и в техническом задании уменьшать количество продуктов?
2.если у нас продукты питания без лотов может ли быть у нас два победителя?
Спасибо!

Ответ:

Щодо питання 1: Необхідно внести зміни до тендерної документації та письмово повідомити всіх учасників про зменшення обсягу закупівлі. Щодо питання 2: Ні, частиною 7 статті 26 Закону передбачено, що у разі, коли замовником не передбачалася можливість подання тендерних пропозицій на частини предмета закупівлі (лоти), замовник може визначити лише одного переможця процедури закупівлі.


Иванов Иван Иванович

Размещено: 2008-02-19 19:30:49
Спасибо за ответ по участникам с одним учредителем, но!!
А как же
СТ. 5 -часть 1,(рівні умови участі вітчизняних та іноземних учасників),
СТ.15 - часть 3 (дескримінаційні вимоги до учасників)
СТ.27 (цей факт не входить до переліку підстав для відхилення пропозицій)
Что делать с єтими статьями??? как их трактовать??
Заранее спасибо за ответ

Ответ:

Частина 4 статті 7 Закону чітко встановлює обов’язок замовника відхилити такі пропозиції.


Криковцова Н.Н.

Размещено: 2008-02-19 18:09:54
Здравствуйте уважаемые консультанты!!!У меня такой вопрос.При проведении открытых торгов отклонены все предложения и при повторном проведении открытых торгов результат такой-же. По законодательству как поступить нашей организации,если та организация с которой можно заключить договор не входит в тематический каталог.

Ответ:

У такій ситуації можливо здійснити процедуру закупівлі у одного учасника на підставі абзацу 6 частини 2 статті 33 Закону (нагальна потреба у закупівлі), але все рівно будь-яка процедура вимагає реєстрацію учасника у каталозі.


Ковалько Л.М.

Размещено: 2008-02-19 17:51:36
Доброго дня. Прошу надати відповідь по такому питанню.
Державна установа.Підвищення кваліфікації за різними напрямами діяльності. По одному напряму передбачена сума 0,6 тис.грн., по другому - 30,0 тис. грн.Це підпадає під ЗЦП.Відповідно до рішення МК №01/56рш 20.12.07 замовник не має право визначати предмет закупівлі по лотах при ЗЦП (в 2007 році проводили за лотами по одному оголошенню)
Чи можна на суму 0,6 тис.грн. не проводити тендер, а на 30,0 тис. грн. провести тендер? Адже учасники будуть різні і строк початку закупівель також. На 0,6 т.гр. ми взагалі не зможемо провести ЗЦП, адже більше треба заплати ЄКА.

Ответ:

Такі дії замовника цілком можливі при умові, якщо загальна річна вартість за таким напрямом не перевищує 50 тис.грн (межу застосування процедури запиту цінових пропозицій).


Нікіта Віталій Васильович

Размещено: 2008-02-19 16:31:16
Доброго дня! Підскажіть будь-ласка в такій ситуації: комунальне підприємство перемогло в тендері на загальну суму ну припустим 1000000 грн і хоче залучити для часткового виконання субпідрядні організації в різних напрямках робіт.
1.Чи потрібно проводити тендер на кожен вид робіт окремо?
2.Чи можна без тендера залучити субпідрядні організації для виконання різних видів робіт, вартісь кожного виду робіт становить 100000 грн.?
Наперед вдячний за допомогу!

Ответ:

Процедури здійснюються у загальному порядку, визначається предмет закупівлі відповідно до затвердженого Комісією порядку. Тобто, якщо залучення субпідрядників спрямовано на виконання певних будівельних робіт – необхідно здійснювати процедуру закупівлі, в межах якої визначати лоти по необхідним видам робіт.


Болибок Сергей Владимирович

Размещено: 2008-02-19 16:30:42
Торги зі зменшенням ціни. При розкритті тендерних пропозицій (було надано 3 пропозиції) загальні суми двох тендерних пропозицій перевищували суму передбачену замовником на фінансування закупівлі.
Скажить будь ласка як бути в цій ситуації. Тендерні пропозиції загальні суми яких превищують суму передбаченузамовником на фінансування. потрібно відхиляти пропозиції і тоді визнати торги такми, що не відбулись чи навпаки ці тендерні пропозиції можна оцінювати?
Дякую

Ответ:

Ні, це абсолютно нормальна ситуація. Стаття 27 містить підстави для відхилення тендерних пропозицій, серед яких відсутня підстава для відхилення пропозиції, вартість якої перевищує очікувану вартість, головне щоб ціна найкращої пропозиції не перевищила зазначену межу.


Оленочка

Размещено: 2008-02-19 16:30:35
Договір дійсний до 31.03.08. Пролонгація договору на 15% (ст.34 ч.2)від 29.03.08, опублікували оголошення про закупівлю цього ж предмету закупівлі- ще пролонгували на 10% (ст.2 п.5). Чи правильно ми поступаємо? Дякую за відповідь.

Ответ:

Законодавством не передбачено, що застосування зазначених положень Закону одночасно є порушенням.


Качанова Наталья Витальевна

Размещено: 2008-02-19 16:05:27
Добрый день! Подскажите, пожалуйста: если в касу бюджетной организации каждый день поступают денежные средства, на которые план составить невозможно т.к. эти средства не планируются, а вносятся "довидкой под поступления".Может ли бюджетная организация объявить открытые торги на приблизительно ожидаемую стоимость закупки, согласно этих поступлений?

Ответ:

Враховуючи положення висновку Міжвідомчої комісії з питань державних закупівель від 29.11.2007 N 01/17 вс (http://www.ua-tenders.com/legislation/joint_comm/01-17vs/ )– можливо здійснити процедуру на приблизно очікувану вартість.


Корень Оксана Валентиновна

Размещено: 2008-02-19 15:45:37
В тендерной документации заказчика торгов обозначено: "Учасник обов'язково надає електроний варіант цінової частини своєї пропозиції на диску. При цьому визначальним є паперовий варіант пропозиції". Мы не предоставили данный диск, при этом решением большинства членов тендерного комитета заказчика было решено дать нам возможность для предоставления данного диска до окончания торгов. Это условие мы выполнили. Вопрос: законно ли решение большинства членов тендерного комитета заказчика? Может ли тендерный комитет заказчика после окончания торгов пересмотреть данное решение и отклонить наше тендерное предложение?

Ответ:

Законом визначено, що вносити зміни до тендерної пропозиції неможливо після розкриття. Але у випадку, якщо всі присутні на розкритті представники учасників та замовника не мають заперечень, зазначену пропозицію можливо допустити до оцінки.


Кравченко

Размещено: 2008-02-19 15:39:48
Добрий день. Підскажіть будь-ласка, де в
національному класифікаторі України (Єдиний закупівельний словник)можно знайти:
1.дикі тварини для зоопарків,
2.корми для їх годівлі
3.сіно
4.шифер
5.запасні частини до мотокосарок
Дякуємо.

Ответ:

На даний час замовники використовують лише класифікатор товарів, робіт і послуг. Закупівельний словник не внесено до порядку визначення предмету закупівлі.


Подгурская Наталья Юрьевна

Размещено: 2008-02-19 14:57:04
Существует ли еще возможная форма тендерного обеспечения в госзакупках, кроме банковской гарантии?(я имею ввиду заключение Межведомственной комиссии от 20.12.07 № 01/25вс). Или все же можно применить Закон и выбрать поруку в качестве тендерного обеспечения? Спасибо.

Ответ:

Враховуючи, що зазначене рішення Комісії суперечить положенням Закону, замовник може самостійно визначити форму забезпечення відповідно до вимог Закону. Додатково повідомляємо, що у випадку не дотримання положень рішення Комісії, можливі заперечення з боку цієї ж Комісії.предыдущая | 1 ... 654 655 656 [657] 658 659 660 ... 892 | следующаяПочему стоит зарегистрироваться

Ищите тендеры и закупки ? Ищите тендеры и закупки ? Получайте новые тендеры на e-mail Зарегистрируйтесь!

Получайте новые тендеры на e-mail.
Рекламируйтесь на портале.
*
Получите полный доступ ко всем тендерам Получите полный доступ ко всем тендерам.*
Сайт торгов
Более 1000 тендеров онлайн
*Бесплатные услуги *От 50 грн. в месяц
Консультации по госзакупкам: (044) 581-28-16
Заказчикам:
Консультации по ГОСЗАКУПКАМ.
Наши книги по госзакупкам.
Обучение и сертификаты.
Размещение объявлений.
Проведение процедур закупок.
Переговорная процедура закупки.
Закупка электроэнергии.
Корпоративные закупки.
Аудит торгов перед проверкой.
Поставщикам:
Подготовка предложения.
Банковская гарантия без залога.
Обжалование результатов.
Отчеты по закупкам.
Справка о банкротстве.
Справка о коррупции.
Справка по цене.
Электронных торги PROZORRO.
Выписка из ЕГРПОУ.

(044) 239-27-39, 237-17-23, 230-82-27, 425-46-47, 581-28-21

Реклама на портале Ua-Tenders.comРеклама

Условия использования портала Ua-TendersСоглашение

Контактные данныеКонтакт

Мобильная версия