/ Главная / Вопросы-ответы / Вопросы по тендерным процедурам
 
Каталог участников тендеров
Размещение объявлений о торгах
Авторизация
логин
пароль
Забыли пароль ?Регистрация...
Логин:
Пароль:
Внимание Тендеры !
Узнайте свои ошибки при участии в тендерах
Экспресс-Тендер по временному положению.

Вопросы-ответы

Консультация от экспертов - нам доверяют уже 10 лет.

ВНИМАНИЕ ! Добавление вопросов доступно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрироваться


предыдущая | 1 ... 654 655 656 [657] 658 659 660 ... 891 | следующая

Кравченко

Размещено: 2008-02-19 15:39:48
Добрий день. Підскажіть будь-ласка, де в
національному класифікаторі України (Єдиний закупівельний словник)можно знайти:
1.дикі тварини для зоопарків,
2.корми для їх годівлі
3.сіно
4.шифер
5.запасні частини до мотокосарок
Дякуємо.

Ответ:

На даний час замовники використовують лише класифікатор товарів, робіт і послуг. Закупівельний словник не внесено до порядку визначення предмету закупівлі.


Подгурская Наталья Юрьевна

Размещено: 2008-02-19 14:57:04
Существует ли еще возможная форма тендерного обеспечения в госзакупках, кроме банковской гарантии?(я имею ввиду заключение Межведомственной комиссии от 20.12.07 № 01/25вс). Или все же можно применить Закон и выбрать поруку в качестве тендерного обеспечения? Спасибо.

Ответ:

Враховуючи, що зазначене рішення Комісії суперечить положенням Закону, замовник може самостійно визначити форму забезпечення відповідно до вимог Закону. Додатково повідомляємо, що у випадку не дотримання положень рішення Комісії, можливі заперечення з боку цієї ж Комісії.


Мелешко М Г

Размещено: 2008-02-19 13:07:55
Заключено додаткову угоду згідно ст. 34 п.2 на 15 % вартості договору укладеного в попередньому бюджетному періоді.Чи маемо право на період проведення процедури відкритих торгів заключити договір на 10% згідно ст.2 п.5.Казначейство відмовляє нам , мотевує тим ,що ми маємо право на 15% або 10%. Дякуємо за відповідь.

Ответ:

На нашу думку це не можливо, оскільки обидва положення мають на меті забезпечення замовника у потребі яка виникає під час здійснення процедури закупівлі. Але, законодавством не передбачено обмежень щодо застосування зазначених положень Закону одночасно. Спробуйте звернутись до центрального апарату Держказначейства за отриманням офіційного роз’яснення з цього приводу.


Рябова Анна Валерьевна

Размещено: 2008-02-19 12:27:11
1)Абзацем четвертым пункта 2 ст.33 (закупка у одного участника) предсумотрено применение процедуры закупки у одного участника в случае "необходимости в дополнительных поставках первоначальным участником, предназначенных для частичной замены или расширения поставок...". Можно ли расценивать как дополнительную поставку получение на новый бюджетный период от первоначального участника услуг, аналогичных полученным в предыдущем периоде? Т.е. фактически заключается на новый бюджетный период новый договор на те же самые услуги.
2) с 01.01.08 вступил в силу Єдиний закупівельний словник. Понимаю, что в законе прямой ссылки на него нет. Но тем не менее это действющий нормативный акт, который дополнительно регулирует процесс проведения закупок. Каким образом "стыковать" словник с уже действующим Классификатором товаров и услуг?
Спасибо.

Ответ:

Щодо питання 1: Можливо, якщо документально підтвердити недоцільність залучення інших виконавців або якщо зміна учасника може призвести до закупівлі товарів або послуг, які не відповідають вимогам взаємозаміни з наявними товарами або послугами. Щодо питання 2: На даний час зазначений словник не застосовується, оскільки Порядок визначення предмету закупівлі містить посилання лише на класифікатор.


Орлецька Наталія Миколаївна

Размещено: 2008-02-19 12:19:59
На закупівлю інсуліну передбачено 3500,0 тис.грн.
Чи можемо ми закупити на 10% від суми інсулін після публікації оголошення, коли 10% - це 300,0 тис.грн.

Ответ:

Так, це цілком можливо на підставі частини 5 статті 2 Закону.


Ліпейко Володимир Іванович

Размещено: 2008-02-19 10:57:34
Добрый день! Согласно последниму решению (от 20/12/2008) Комисии об определении предмета закупки не очень понятно что такое вид работ? Где он определяется?
"1.13. У разі здійснення закупівлі одного виду робіт на декількох об'єктах, замовник має визначати предмет закупівлі в цілому по всіх об'єктах"

Ответ:

Наприклад, якщо у кошторисі передбачено 500 тис.грн. на кап ремонт дахів у певному районі, необхідно здійснити відкриті торги на всю суму та визначити лоти по кожному об’єкту.


дорофеева Л.К

Размещено: 2008-02-19 10:53:23
Капітальний ремонт споруди передбачає виконання робіт з поточного ремонту ( покраска, гіпсокартон і т.п. ) яким чином буде визначатись вартість тендерного забезпечення : закупівля робіт чи послуг.

Ответ:

Поточний ремонт є „послугою”, тому розмір тендерного забезпечення пропозиції становить 5% від орієнтовної вартості закупівлі.


Попова

Размещено: 2008-02-19 10:37:02
1. Який код класифікатора по поточному ремонту будівлі?
2. Чи потрібне оголошення про проведення закупілі в одного учасника?
3.Чи потрібно проводити торги з природного газу державній установі?

Ответ:

Щодо питання 1: Відповідно до Порядку визначення предмету закупівлі, затвердженого МК, при здійсненні закупівлі послуг з поточного ремонту, предмет закупівлі визначається на основі Правил визначення вартості будівництва ДБН Д.1.1-1-2000, затверджених наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 27.08.2000 N 174. Щодо питання 2: Ні. Щодо питання 3: Так, необхідно. Додатково повідомляємо про можливість здійснення процедури закупівлі у одного учасника без погодження на підставі висновку МК від 26.10.2007 N 01/15 вс http://www.ua-tenders.com/legislation/joint_comm/144246/ .


Кашуба С.М.

Размещено: 2008-02-19 10:09:13
Добрий день!31.01.2008р. нашою організацією на Вашому сайті було розміщенно інформацію про відкриті торги на закупівлю продуктів нафтоперероблення рідких.
Будь-ласка підскажіть подальші дії???

Ответ:

Пробачте, але наш сайт не є офіційною інформаційною системою. За бажанням замовника наш сайт можливо використати як додатковий веб-ресурс для залучення учасників. Офіційне розміщення оголошень здійснює zakupivli.com


Нікіта Віталій Васильович

Размещено: 2008-02-19 09:41:58
Добрий день! У нас таке запитання! Ми міське комунальне підприємство, яке виграло тендер на виконання робіт по реконструкції, який проводився міською радою. Чи можем ми залучити бля виконання певних робіт субпідрядні організації і чи потрібно нам проводити тендер? Наперед вдячний!

Ответ:

Комунальні підприємства підпадають під дію Закону, тому будь-які закупівлі (у тому числі укладання договорів з субпідрядниками на виконання певних робіт) потребують здійснення процедур, передбачених Законом, якщо вартість закупівлі перевищує 50 тис.грн. для товарів, послуг та 400 тис.грн. для робіт.


Лушко

Размещено: 2008-02-18 23:11:14
Хотим участвовать в тендере. 18.02.08 в бюллетне ТП опубликовано объявление Заказчика о проведении тендера 28.02.08, т.е срок подачи тендерноъ документации 10 дней. Кроме того, тендерное обеспечение - штраф. Это не противоречит закону, но Межведомственная комиссия дала на этот счет соответствующее разъяснение. Сумму штрафа нужно перечислить непосредственно на р/счет заказчика. Тендерную документацию еще не получили, но тем не менее возникает вопрос, как в такой короткий срок -10 дней - уложиться с оформлением тендерной документации, да еще заключить с Заказчиком договор об обеспечении тендерного обеспечения в виде штрафа, ведь он нахолдится в другом городе, а это переписка по почте. Можем ли просить Заказчика о переносе торгов на более позднее время, чем мотивировать.

Ответ:

Можливо письмово звернутись до замовника з проханням перенести строк розкриття тендерних пропозицій з об’єктивних причин на підставі статті 24 Закону України „Про закупівлю товарів, робіт та послуг за державні кошти”. Додатково повідомляємо, що за наявною у нас інформацією договір штрафу можливо подати у тендерній пропозиції підписаний лише зі сторони учасника.


Соколовська Оксана Костянтинівна

Размещено: 2008-02-18 18:31:40
Добрий день! В уточнення свого питання від 14.02.08р. Чи буде можливим варіант закупівлі газу у одного постачальника викладений в питанні 1 (шляхом укладення генеральної угоди на рівні Підприємства та відповідно до її умов договорів закупівлі на рівні структурних підрозділів)у разі, якщо постачальник+його структурні підрозділи – це одна юр особа, а підприємство (разом з його структурними підрозділами) визнане розпорядником державних коштів відповідно ЗУ "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти", але тендерний комітет є тільки в Підприємстві, структурні підрозділи хоч і діють кожне окремо в різних районах області, безбалансові, та не є розпорядниками державних коштів і не можуть мати свій тендерний комітет. В свою чергу Підприємство, яке визнане розпорядником державних коштів та має тендерний комітет не є юридичною особою і є обласним структурним підрозділом Головного підприємства, яке має статус юридичної особи і свій тендерний комітет?

Ответ:

У такому випадку можливо за результатами процедури закупівлі у одного учасника укласти угоду між розпорядником та постачальником та врегулювати у договорі всі наведені питання щодо розрахунків між структурними підрозділами сторін договору.


Верчак Марина Александровна

Размещено: 2008-02-18 15:59:15
Добрый день!Мы хотели бы задать следующий вопрос:Заказчик отменил тендер предупредив Участника за один день, при этом Участник понес затраты при подготовке к тендеру.Имеет ли участник право на возмещение этих затрат?

Ответ:

Будь-які витрати, понесені учасником для участі у процедурі закупівлі не відшкодовуються.


Верчак Марина Александровна

Размещено: 2008-02-18 15:53:58
Добрый день! Имеет ли Заказчик право перенести проведение тендера, если Участнику пришло уведомление об отмене 13.02.08г., а тендер должен быть 14.02.08г.Если да, то на каких основаниях? В какие сроки участник должен был быть предупрежден? какие действия мы (Участник) можем предпринять по отношению к Заказчику?

Заранее спасибо

Ответ:

Якщо учасник отримав повідомлення про відміну торгів, - ні про які перенесення не може бути й мови. Замовник має право внести зміни до ТД в частині перенесення строку розкриття не пізніше ніж за три робочі дні до дати розкриття.


Брандыбура Игорь Матвеевич

Размещено: 2008-02-18 14:47:27
В ТД Замовнка в розділ технічні вимоги включено необхідність надання підтвердження повноважень(сертифікат дилера)на поставку продукції,лист заводу-виробника,який підтверджує гарантійні зобовязання.... Чи правомірне включення вказаних вимог на товари,на які існує відкритий ринок???

Ответ:

Зазначена вимога розцінюється як дискримінаційна і може бути оскаржена у порядку, передбаченому статтями 36, 37, 37-1 Закону.предыдущая | 1 ... 654 655 656 [657] 658 659 660 ... 891 | следующаяПочему стоит зарегистрироваться

Ищите тендеры и закупки ? Ищите тендеры и закупки ? Получайте новые тендеры на e-mail Зарегистрируйтесь!

Получайте новые тендеры на e-mail.
Рекламируйтесь на портале.
*
Получите полный доступ ко всем тендерам Получите полный доступ ко всем тендерам.*
Сайт торгов
Более 1000 тендеров онлайн
*Бесплатные услуги *От 50 грн. в месяц
Консультации по госзакупкам: (044) 581-28-16
Заказчикам:
Консультации по ГОСЗАКУПКАМ.
Наши книги по госзакупкам.
Обучение и сертификаты.
Размещение объявлений.
Проведение процедур закупок.
Переговорная процедура закупки.
Закупка электроэнергии.
Корпоративные закупки.
Аудит торгов перед проверкой.
Поставщикам:
Подготовка предложения.
Банковская гарантия без залога.
Обжалование результатов.
Отчеты по закупкам.
Справка о банкротстве.
Справка о коррупции.
Справка по цене.
Электронных торги PROZORRO.
Выписка из ЕГРПОУ.

(044) 239-27-39, 237-17-23, 230-82-27, 425-46-47, 581-28-21

Реклама на портале Ua-Tenders.comРеклама

Условия использования портала Ua-TendersСоглашение

Контактные данныеКонтакт

Мобильная версия