/ Главная / Вопросы-ответы / Вопросы по тендерным процедурам
 
b5
Форум о тендерах
Авторизация
логин
пароль
Забыли пароль ?Регистрация...
Логин:
Пароль:
Внимание Тендеры !
Узнайте свои ошибки при участии в тендерах
Экспресс-Тендер по временному положению.

Вопросы-ответы

Консультация от экспертов - нам доверяют уже 10 лет.

ВНИМАНИЕ ! Добавление вопросов доступно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрироваться


предыдущая | 1 ... 654 655 656 [657] 658 659 660 ... 893 | следующая

Дримоловская И.В.

Размещено: 2008-02-20 22:59:07
Как обучать детей-инвалидов на протяжении 5 лет,если при проведении торгов на обучение каждый год будет меняться ВУЗ - победитель? Значит ли это,что на протяжении 5 лет, каждый год, дети будут переходить из одного ВУЗа в другой?

Ответ:

Спочатку необхідно здійснити процедуру відкритих торгів а у наступних роках процедуру закупівлі у одного учасника (на підставі відсутності конкуренції з технічних причин або необхідності у додаткових послугах).


Попова

Размещено: 2008-02-20 17:21:15
1. Вищестояща держ. установа провела відкриті торги на закупівлю робіт по будівництву. Після проведення торгів, вищестояща держ. установа заключила договір з ген. підрядником на будівництво. За генеральною угодою на виконання підрядних робіт держ. установа (замовник)передала функції Замовника своїм структурним підрозділам. Тепер виникла необхідність у структурного підрозділа провести закупівлю в одного виконавця відповідно до п.5.ч.2.ст.33 Закону про закупівлю..
Чи може структурний підрозділ провести закупівлю в одного учасника, якщо вищестояща держ. установа не надавала функцій по проведенню при необхідності торгів.
*Згідно нашого положення структурного підрозілу ми підпорядковуємося вищестощему органу. Також, ми являємося самостійною юридичною особою.

Ответ:

Якщо Ви є самостійною юрособою з власним кошторисом, необхідно здійснювати закупівлі самостійно. У цьому випадку тільки положення про тендерний комітет та його склад необхідно погодити з вищестоящою організацією.


Бичкова Т.О.

Размещено: 2008-02-20 16:05:18
Добрий день,будь ласка роз"ясніть таку ситуацію:За результатами торгів уклали договір (в серпні 2007 року до повного виконання зобов"язань) на закупівлю засувок (різного діаметру та відповідно в різній кількості. На даний час підприємство в де-яких засувках визначеного діаметру не має потреби, а де-які придбали в більшій кількості ніж передбачено договором. В даній ситуації, якщо я правильно розумію можливо зменшити обсяг закупівлі згідно ст.34 Закону, але як бути в частині "перебору в кількості по іншому виду засувок". Питання наступні:
1. Як документально оформлюється зменшення обсягу закупівлі?
2. Чи буде це порушенням придбання в більший кількості ніж передбачено(фактичні витрати за договором ще не здійсненні в повному обсязі)?
3. Чи можно мотивувати перед перевіряючими збільшення- використанням 15% (була укладена в грудні додаткова угода)?
4. Як діяти Замовнику в даній ситуації?

Ответ:

Щодо питання 1: Звичайна додаткова угода до договору на підставі положень Цивільного кодексу та статті 34 Закону. Щодо питання 2: Будь-які зміни до договору в частині збільшення обсягу закупівлі будуть вважатись порушенням. Щодо питання 3: Можливо у випадку здійснення аналогічної процедури у поточному році. Щодо питання 4: Додатковий обсяг можливо придбати за результатами додаткової процедури закупівлі. У разі, якщо вартість додаткової потреби не перевищує межі, встановлені статтею 2 Закону, здійсненя додаткових процедур не вимагається.


Хорошев М.О.

Размещено: 2008-02-20 15:59:41
Прошу разяснить. Тендер проведен, судподрядчик заключил договор приступил к работе. После этого данное строительство переходит к другому заказчику. В этом случае проводят новый тендер или новый заказчик заключает договор с субподрядчиком, заключившим договор с предыдушим заказчиком.

Ответ:

Якщо не змінюються основні вимоги договору можливо укласти додаткову угоду без застосування процедур закупівель.


Ярошенко Галина Валентиновна

Размещено: 2008-02-20 15:00:48
Доброго дня!
Надайте, будь ласка, роз'яснення щодо порядку погодження тендерного забезпечення третьою особою відповідно до ст. 23 п. 4 Закону, а саме: Чи повинен учасник надати до погодження поруку і документи що підтверджують реєстрацію поручителя до розкриття тендерних пропозицій?

Ответ:

Необхідно діяти в межах вимог тендерної документації: якщо ТД передбачає попереднє погодження поруки з замовником – необхідно письмово звертатись до замовника та отримати офіційне підтвердження. В іншому випадку порука подається без погоджень.


Литвин Ирина

Размещено: 2008-02-20 14:30:12
Еще раз здравствуйте.
Помогите пожалуйста понять: Решение МВК №01/48рш от 20.12.07г. обязывает Заказчиков "направить материалы по каждой проведенной закупке товаров, работ и услуг на сумму свыше 1 млн.грн., которые проводились в период 2007 года и направлять материалы по каждой проведенной процедуре закупки на сумму свыше 1 млн.грн., которая будет проводиться в будущем в адрес МВК".
Вопрос: правильно ли я понимаю, что надо ждать официального запроса (ведь перечень документов и сроки предоставления не уточнены)? Или надо в инициативном порядке предоставить копии абсолютно всей документации по процедуре (в том числе тендерные предложения всех участников)?

Ответ:

Відповідно до положень зазначеного рішення необхідно подати до МК всі документи окрім тендерних пропозицій не чекаючи звернень.


Литвин Ирина

Размещено: 2008-02-20 14:07:18
Здравствуйте.
Подскажите пожалуйста, является ли обязательным условием предоставление ОРИГИНАЛА выписки из Каталога?
А именно: если речь идет о процедуре закупки у одного участника и на выписке (соответственно) нет номера объявления конкретной процедуры, но проводится одновременно несколько процедур (по одинаковому предмету закупки), может ли Заказчик принять от Участника копию выписки?
Если на наш вопрос есть конкретный ответ, то где он прописан?
Заранее спасибо.

Ответ:

З практичного досвіду можливо зазначити, що кожна процедура вимагає надання окремого витягу з каталогу.


киктева елена ивановна

Размещено: 2008-02-20 13:57:43
Добрый день!
Скажите пожалйста, мы бюджетная организация и нам спонсоры перечислили суму в размере 25,0 тыс.грн. на преобретение товара. Являються ли эти деньги государственные и должна ли бюджетная организация проводить тендер.

Ответ:

Якщо ці кошти акумулюються на рахунках казначейства – вони автоматично набирають статусу бюджетних і їх витрачання здійснюється відповідно до вимог Закону.


Калашніков Олег Валентинович

Размещено: 2008-02-20 11:49:06
Здравствуйте!
Подскажите,пожалуйста,возможен ли выиграть тендер если сумма тендерного предложения выше розмера бюджетного призначення згідно з кошторесом.
Если тендер проводится в марте,а тендер с марта по декабрь (сума тендерного предложения на год) значит мы должны поставлять обьем на 3-4 месяца меньше чем заявлено, как это отобразить документально.

Ответ:

Відповідно до рішення МК від 20.12.07 неможливо укласти угоду на суму, яка перевищує орієнтовну вартість закупівлі. Разом з цим, необхідно дотримуватись положень тендерної документації і подавати пропозицію, враховуючи весь обсяг, зазначений у ТД.


Корень Оксана Валентиновна

Размещено: 2008-02-20 10:36:37
В тендерной документации заказчика торгов обозначено: "Учасник обов'язково надає електроний варіант цінової частини своєї пропозиції на диску. При цьому визначальним є паперовий варіант пропозиції". Мы не предоставили данный диск, при этом решением большинства членов тендерного комитета заказчика было решено дать нам возможность для предоставления данного диска до окончания торгов. Это условие мы выполнили. Вопрос: законно ли решение большинства членов тендерного комитета заказчика? Может ли тендерный комитет заказчика после окончания торгов пересмотреть данное решение и отклонить наше тендерное предложение? Что делать, если заказчик после окончания торгов пересмотрел свое решение и изменил его. В протоколе раскрытия тендерных предложений написано "Усі документи у наявності (відсутній диск)" В графе "примітки", где должна стоять роспись представителя участника - стоит "відхилено", а в п.6 - інша інформація, де мають бути відмічені підстави для обмеження в участі окремих постачальників - стоїть рисочка "-". А подпись представителей участников стоит только в п.1 - "присутні від учасників процедури закупівлі".

Ответ:

Зазначені дії замовника можливо оскаржити у порядку, передбаченому статтями 36, 37 ,37-1 Закону.


Иванова Ивана Ивановна

Размещено: 2008-02-20 10:21:34
відповідно до Закону учасник має подати інформацію про його включення до Тематичного каталогу учасників. Закон не передбачає конкретної форми подання такої інформації. Якщо замовник в якості такої інформації використає роздрукований витяг з електронного Каталогу, то чи не буде заперечень щодо визнання процедури недійсною?

Ответ:

Необхідно діяти в межах вимог тендерної документації: якщо ТД передбачає надання витягу з каталогу – необхідно подати витяг, в іншому випадку необхідно погодити іншу форму підтвердження цієї інформації з замовником.


Рыжкова Т.В.

Размещено: 2008-02-20 10:10:53
Здравствуйте. Обязан ли Заказчик отклонить тендерные предложения Участников, если у одного директор, а у другого учредитель (имеет 7% Уставного фонда)- одно лицо? Ведь по Ст.7 п.4 - более 20% - связаные лица.

Ответ:

На нашу думку зазначені учасники не є пов’язаними особами відповідно до частини 4 статті 7 Закону, але краще не допускати подібних ситуацій.


Качанова Наталья Витальевна

Размещено: 2008-02-20 10:08:34
Уважаемые консультанты!!! Подскажите! В годовом плане закупок мы должны указывать код классификатора ДК 016-97. Казначейство настаивает на том, что в приложении к годовому плану закупок (решение МК №01/24 от 16.11.2007г.)организации необходимо указывать коды классификатора. Правомочны ли требования казначейства? Спасибо заранее за ответ

Ответ:

Враховуючи, що зазначений додаток до річного плану включає закупівлі, на які не розповсюджується дія Закону, коди класифікатору встановлювати не потрібно. Тим більше, встановлена форма додатку не містить стовпчика до якого вноситься код класифікатору.


Шамрило Ольга

Размещено: 2008-02-20 09:54:30
Здравствуйте консультанты! Подскажите пожалуйста, как нам поступить: Торги на закупку продуктов питания были объявлены на ожидаемую сумму - 453000грн. Однако, в процессе утверждения сметы эта сумму уменьшилась до 368000 грн. Торги состоялись, победитель определен, на какую сумму необходимо заключить договор?

Ответ:

Договір укладається на ту суму, яка зазначена у пропозиції переможця. А вже потім є можливість зменшення обсягу закупівлі та відповідно і зменшення вартості договору на підставі положень статті 34 Закону у разі, відсутності фінансування.


Кравченко

Размещено: 2008-02-20 09:02:26
Дякуємо за відповідь, але яким класіфікатором треба використовувать для визначеня предмета закупівель? Державний класифікатор продукції та послуг, чинний 01.01.1999 р. чи Національний класифікатор України, чинний 01.01.2008 р

Ответ:

Державний класифікатор продукції та послуг ДК 016-97, затверджений наказом Державного комітету України стандартизації, метрології та сертифікації від 30.12.1997 N 822.предыдущая | 1 ... 654 655 656 [657] 658 659 660 ... 893 | следующаяПочему стоит зарегистрироваться

Ищите тендеры и закупки ? Ищите тендеры и закупки ? Получайте новые тендеры на e-mail Зарегистрируйтесь!

Получайте новые тендеры на e-mail.
Рекламируйтесь на портале.
*
Получите полный доступ ко всем тендерам Получите полный доступ ко всем тендерам.*
Сайт торгов
Более 1000 тендеров онлайн
*Бесплатные услуги *От 50 грн. в месяц
Консультации по госзакупкам: (044) 581-28-16
Заказчикам:
Консультации по ГОСЗАКУПКАМ.
Наши книги по госзакупкам.
Обучение и сертификаты.
Размещение объявлений.
Проведение процедур закупок.
Переговорная процедура закупки.
Закупка электроэнергии.
Корпоративные закупки.
Аудит торгов перед проверкой.
Поставщикам:
Подготовка предложения.
Банковская гарантия для Prozorro без залога.
Обжалование результатов.
Отчеты по закупкам.
Справка о банкротстве.
Справка о коррупции.
Справка по цене.
Электронные торги PROZORRO.
Выписка из ЕГРПОУ.

(044) 239-27-39, 237-17-23, 230-82-27, 425-46-47, 581-28-21

Реклама на портале Ua-Tenders.comРеклама

Условия использования портала Ua-TendersСоглашение

Контактные данныеКонтакт

Мобильная версия