/ Главная / Вопросы-ответы / Вопросы по тендерным процедурам
 
Методички
Размещение объявлений о торгах
Авторизация
логин
пароль
Забыли пароль ?Регистрация...
Логин:
Пароль:
Внимание Тендеры !
Узнайте свои ошибки при участии в тендерах
Экспресс-Тендер по временному положению.

Вопросы-ответы

Консультация от экспертов - нам доверяют уже 10 лет.

ВНИМАНИЕ ! Добавление вопросов доступно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрироваться


предыдущая | 1 ... 654 655 656 [657] 658 659 660 ... 890 | следующая

Соколовська Оксана Костянтинівна

Размещено: 2008-02-18 18:31:40
Добрий день! В уточнення свого питання від 14.02.08р. Чи буде можливим варіант закупівлі газу у одного постачальника викладений в питанні 1 (шляхом укладення генеральної угоди на рівні Підприємства та відповідно до її умов договорів закупівлі на рівні структурних підрозділів)у разі, якщо постачальник+його структурні підрозділи – це одна юр особа, а підприємство (разом з його структурними підрозділами) визнане розпорядником державних коштів відповідно ЗУ "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти", але тендерний комітет є тільки в Підприємстві, структурні підрозділи хоч і діють кожне окремо в різних районах області, безбалансові, та не є розпорядниками державних коштів і не можуть мати свій тендерний комітет. В свою чергу Підприємство, яке визнане розпорядником державних коштів та має тендерний комітет не є юридичною особою і є обласним структурним підрозділом Головного підприємства, яке має статус юридичної особи і свій тендерний комітет?

Ответ:

У такому випадку можливо за результатами процедури закупівлі у одного учасника укласти угоду між розпорядником та постачальником та врегулювати у договорі всі наведені питання щодо розрахунків між структурними підрозділами сторін договору.


Верчак Марина Александровна

Размещено: 2008-02-18 15:59:15
Добрый день!Мы хотели бы задать следующий вопрос:Заказчик отменил тендер предупредив Участника за один день, при этом Участник понес затраты при подготовке к тендеру.Имеет ли участник право на возмещение этих затрат?

Ответ:

Будь-які витрати, понесені учасником для участі у процедурі закупівлі не відшкодовуються.


Верчак Марина Александровна

Размещено: 2008-02-18 15:53:58
Добрый день! Имеет ли Заказчик право перенести проведение тендера, если Участнику пришло уведомление об отмене 13.02.08г., а тендер должен быть 14.02.08г.Если да, то на каких основаниях? В какие сроки участник должен был быть предупрежден? какие действия мы (Участник) можем предпринять по отношению к Заказчику?

Заранее спасибо

Ответ:

Якщо учасник отримав повідомлення про відміну торгів, - ні про які перенесення не може бути й мови. Замовник має право внести зміни до ТД в частині перенесення строку розкриття не пізніше ніж за три робочі дні до дати розкриття.


Брандыбура Игорь Матвеевич

Размещено: 2008-02-18 14:47:27
В ТД Замовнка в розділ технічні вимоги включено необхідність надання підтвердження повноважень(сертифікат дилера)на поставку продукції,лист заводу-виробника,який підтверджує гарантійні зобовязання.... Чи правомірне включення вказаних вимог на товари,на які існує відкритий ринок???

Ответ:

Зазначена вимога розцінюється як дискримінаційна і може бути оскаржена у порядку, передбаченому статтями 36, 37, 37-1 Закону.


Иванов Иван Иванович

Размещено: 2008-02-18 13:44:52
Можно ли принимать участие в одном тендере двум различнім фирмам, которіе имеют одного учредителя??

Ответ:

Ні, відповідно до частини 4 статті 7 Закону пропозиції, подані пов’язаними особами відхиляються.


Пахомова И.Г.

Размещено: 2008-02-18 13:16:31
Благодарю за предоставленный ответ. Из ответа поняла, что текущий ремонт является услугой. Прошу уточнить капитальный ремонт шахтного оборудования является услугой или работой?

Ответ:

Капітальний ремонт обладнання класифікується як „послуги”. Капремонт об’єктів будівництва відноситься до „робіт”.


Кирилаха

Размещено: 2008-02-18 10:44:40
Добрий день! Поясніть будь-ласка, згідно з рішенням МК від 20.12.07 № 01-56/рш замовники не мають право проводити запит ціновий пропозицій (котирувань) по лотам, але ж це не суперечить Закону. Так що робити? Дякую.

Ответ:

Для дотримання вимог зазначеного рішення необхідно оголошувати декілька процедур запиту цінових пропозицій.


Аристова Е.В.

Размещено: 2008-02-18 10:31:34
Уважаемые консультанты! Помогите разобраться с проблемой.
В июле 2007г. мы как участники вступили в Тематический каталог (закупка у одного участника). Несколько раз в прошлом году получали "Витяги" без проблем, указывая в заявке только свое наименование, код ЄДРПОУ и наименование заказчика. Сейчас, в феврале 2008г., обратились с аналогичной заявкой в Каталог чтобы получить "Витяг" для участия в торгах. В Каталоге говорят, что такой информации для получения "Витяга" недостаточно, не выдают счет на оплату "Витяга", зачем-то дают телефон нашего Консультанта из "ЕКА". Консультант нас ведет как Заказчика и ничем помочь в данном вопросе не может. Дозвониться в Каталог невозможно.
Объясните, какую еще информацию нужно включать в заявку чтобы получить счет на оплату "витяга" для участия в торгах? Может быть, изменился порядок получения "Витягу"? Сохранилось ли в Каталоге условие, что информация об участнике вносится на год (т.е. мы состоим в Каталоге до июля 2008г.)или с нового календарного года нужно вступать в Каталог заново?

Ответ:

Для отримання витягу з тематичного каталогу учасників процедур закупівель (закупівля у одного учасника) у заявку необхідно включити: інформацію про учасника (найменування, код ЄДРПОУ), найменування замовника торгів, найменування процедури закупівлі. Все.


Храпко Елена Анатольевна

Размещено: 2008-02-18 09:23:59
Действует ли сейчас каталог недобросовестных членов тендерного комитета?
Когда открываю его на сайте Межведомственной комиссии - там пусто? Или доступ платный? Спасибо.

Ответ:

На даний час зазначений перелік не ведеться.


Храпко Елена Анатольевна

Размещено: 2008-02-18 09:20:11
В Вашем ответе на вопрос согласования процедуры закупки у одного исполнителя природного газа Вы ссылаетесь на высновок МВК №01/15вс от 26.10.2007г. Но согласно решения МВК №01/36рш от 20.12.07г. данный высновок "втратив чинність". Или уже есть новое решени, согласно которого не действует №01/36рш?

Ответ:

Рішення МК №01/36рш від 20.12.07 не містить положень, які відміняють висновок МК №01/15вс от 26.10.2007. Зазначений висновок станом на 18.02.08 чинний.


Урлюк Валерій Станіславович

Размещено: 2008-02-18 09:05:53
Чи потрібно проводити тендер на закупівлі послуг харчування донорів крові?
Чи можливо у даному випадку скористатися роз"ясненнями ДКУ та АМК про непоширення Закону на випадка відшкодування витрат за послуги, що надаються фізичним особам? Тим більше що законодавством встановлена фіксована сума на відшкодування харчуання донора крові - 20 грн.

Ответ:

Щодо питання 1: Для закупівлі послуг з харчування донорів крові, як і на будь-який інший предмет закупівлі (крім визначених статтею 2 Закону) необхідно здійснювати процедури, передбачені Законом. Щодо питання 2: У разі, якщо кошти спрямовані не на закупівлю, а на відшкодування (цільове використання коштів – відшкодування, що підтверджується паспортом бюджетної програми) процедури не здійснюються.


Стратилат Юрий Феодосьевиче

Размещено: 2008-02-16 20:09:17
Подскажите порядок и оплату проведения тендера по школьному питанию

Ответ:

Сформуйте будь ласка питання. Процедура закупівлі послуг з харчування здійснюється у загальному порядку, передбаченому законодавством.


Винник Оксана Григорьевна

Размещено: 2008-02-16 17:22:28
Соглано решению МК тендерное обеспечение может подаваться в форме банковской гарантии и депозита. Что подразумевается под депозитом? На какой счет должен участник положить сумму,которая оговорена в ТД?

Ответ:

На рахунок замовника, відкритий спеціально для таких цілей.


Винник Оксана Григорьевна

Размещено: 2008-02-16 14:47:23
Центральная городская больница объявила торги на закупку бензина. До проведения торгов на закупку бензина был продлен на 15% договор действующий в 2007г.(согласно ст.34ч.2 Закона Украины "О закупке...."На данный момент сумма по дополнительному соглашению исчерпана, а торги пришлось перенести ,так как нет участников. Можем ли мы сей час заключить прямой договор на поставку бензина на 10%от запланированной суммы на 2008г.(согласно ст.2 Закона "О закупке...") Можно ли использова одновременно две нормы закона "О закупке..." ст.2 ч.5 и ст.34ч.2 Не будет ли это нарушением Закона?

Ответ:

Питання досить залишається відкритим. Але жодна стаття закону, підзаконний акт не містить положень щодо заборони таких дій. Додатково повідомляємо про можливість спеціалістів нашої компанії знайти потенційних учасників-постачальників нафтопродуктів. За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами, вказаними на сайті.


Иванова Ивана Ивановна

Размещено: 2008-02-15 20:50:28
1. При оплатах за тимчасовим кошторисом казначейство вимагало складений за цим кошторисом план закупівель. Відповідно до Закону річний план закупівель затверджується протягом місяця після затвердження кошторису. Тобто зараз складається ситуація коли кошторис постійний є, а плану річного ще немає. Чи можемо ми поки продовжувати проплати за тим планом, що був складений за тимчасовим кошторисом?
2. Очікувана річна вартість послуг з технічного обслуговування та ремонту авто складає 100 тис грн. Але виникає нагальна потреба провести ремонт авто на 19 тис (є відповідний акт діагностики). Чи може замовник провести таку закупівлю без процедури, а на решту - торги? Які в такому разі треба представити документи казначейству для проведення оплати невідкладного ремонту авто?
дякую

Ответ:

Щодо питання 1: Законом передбачено лише складання річного плану після затвердження річного кошторису. Вимога казначейства не є правомірною. А оплати за тимчасовим кошторисом повинні здійснюватись без річного плану. Щодо питання 2: Можливо. Укладається угода на 19 тис.грн. а в річному плані необхідно запланувати процедуру на залишок.предыдущая | 1 ... 654 655 656 [657] 658 659 660 ... 890 | следующаяПочему стоит зарегистрироваться

Ищите тендеры и закупки ? Ищите тендеры и закупки ? Получайте новые тендеры на e-mail Зарегистрируйтесь!

Получайте новые тендеры на e-mail.
Рекламируйтесь на портале.
*
Получите полный доступ ко всем тендерам Получите полный доступ ко всем тендерам.*
Сайт торгов
Более 1000 тендеров онлайн
*Бесплатные услуги *От 50 грн. в месяц
Консультации по госзакупкам: (044) 581-28-16
Заказчикам:
Консультации по ГОСЗАКУПКАМ.
Наши книги по госзакупкам.
Обучение и сертификаты.
Размещение объявлений.
Проведение процедур закупок.
Переговорная процедура закупки.
Закупка электроэнергии.
Электронные торги.
Аудит торгов перед проверкой.
Поставщикам:
Подготовка предложения.
Банковская гарантия без залога.
Обжалование результатов.
Отчеты по закупкам.
Справка о банкротстве.
Справка о коррупции.
Справка по цене.
Выписка из ЕГРПОУ.
Выписка ЕГРЮЛ.

(044) 239-27-39, 237-17-23, 230-82-27, 425-46-47, 581-28-21

Реклама на портале Ua-Tenders.comРеклама

Условия использования портала Ua-TendersСоглашение

Контактные данныеКонтакт

Мобильная версия