/ Главная / Вопросы-ответы / Вопросы по тендерным процедурам
 
Методички
Каталог участников тендеров
Авторизация
логин
пароль
Забыли пароль ?Регистрация...
Логин:
Пароль:
Внимание Тендеры !
Узнайте свои ошибки при участии в тендерах
Экспресс-Тендер по временному положению.

Вопросы-ответы

Консультация от экспертов - нам доверяют уже 10 лет.

ВНИМАНИЕ ! Добавление вопросов доступно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрироваться


предыдущая | 1 ... 773 774 775 [776] 777 778 779 ... 889 | следующая

Лебедева А.А.

Размещено: 2007-07-30 18:02:55
Чи можна обрати процедуру торгів з обмеженою участю на закупівлю квартири. Адже потрібну нам квартиру можуть продати лише ті хто має її саме в місті де нам потрібна квартира?

Ответ:

Можливо, у разі документального підтвердження підстави для застосування процедури торгів з обмеженою участю, визначеної частиною 3 статті 18 Закону.


Ковалько Л.М.

Размещено: 2007-07-30 16:18:06
Чи потрібно в річному плані держзакупівель, який підлягає оприлюдненню зазначати цифрами код закупівлі? Наприклад :
1 варіант. Стільці та сидіння (стільці, крісла).
2 варіант. Стільці та сидіння (36.11.1)
(стільці, крісла).
Який варіант вірний, адже в Порядку визначення предмета закупівлі не зрозуміло написано.

Ответ:

Пунктом 2.2 зазначеного порядку встановлено, що предмет закупівлі визначається згідно з абзацами восьмим і десятим статті 1 Закону та на основі Державного класифікатора продукції та послуг ДК 016-97, затвердженого наказом Державного комітету України стандартизації, метрології та сертифікації від 30.12.1997 N 822 за показником п'ятого знака Класифікатора ДК 016-97 (класифікаційне угруповання "категорія") з наступним зазначенням у дужках конкретної назви товару чи послуги. Таким чином, варіант 2 більш прийнятний.


Молокович Егор Сергеевич

Размещено: 2007-07-30 15:26:28
27 квітня 2007 року ми із замовником підписали договір на поставку товару, зявка на постаку партії товару прийшла від замовника (покупця) лише 26 липня 2007 року за цей час товар подорожчав на 20% і на суму договору ми не змозі поставити кількість товару, обумовлену договором поставки. Ціна товару зросла тому, що на Лондонській біржі подорожчав основний компонент з якого виготовлено товар, про що мі маємо відповідний лист від завода-виробника. Умовами договору передбачена можливість збільшення ціни товару, але при цьому Постачальник повинен надати документи, що підтверджують подорожчання. Та зміна ціни товари можливо лише в тому випадку, якщо Комісія прийме відповідне рішення.
Питання: 1) чи передбачено ЗУ "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за держ. кошти" зміна (збільшення) ціни товару? 2)Яку процедуру представляє собою прийняття відповідного рішення про збільшення ціни товару Комісією? 3)Хто повинен подавати документи в Комісію? 4)Які документи неолбхідно подати нам Постачальнику, для врегулювання питання збільшення ціни?

Ответ:

Щодо питання 1:Законом не передбачено порядку збільшення ціни. Коригування ціни можливе лише у випадку отримання відповідного висновку Міжвідомчої комісії з питань державних закупівель. Щодо питання 2: Рішенням Міжвідомчої комісії з питань державних закупівель від 19.07.2007 N 01/8 рш затверджено порядок подання та розгляду звернень щодо коригування ціни договору відповідно до положень частини другої статті 34 Закону: http://www.ua-tenders.com/legislation/joint_comm/01-8rsh/ . Щодо питання 3: Замовник. Щодо питання 4: Вам необхідно звернутись до замовника з пропозицією змінити ціну договору з документальним підтвердженням рівня ціни на відповідному ринку на момент звернення до Комісії (зазначені матеріали замовник повинен включити до пакету на коригування ціни).


Лебедева А.А.

Размещено: 2007-07-30 13:45:22
При закупівлі робіт поділених на частини (лоти), в оголошенні про закупівлю в п. 3.1. "предмет закупівлі" потрібно перераховувати всі частини (лоти) предмету закупівлі?

Ответ:

Так, необхідно вказати найменування кожного лоту.


Скабичевский И.М.

Размещено: 2007-07-30 12:30:37
Скажите пожалуйста, где можно найти документ регламентирующий выдачу тендерной документации без оплаты, распоряжение или наказ.

Ответ:

Такого документа не існує. У разі, якщо плата за ТД не встановлена, вона надається учаснику на протязі 3 днів з моменту отримання запиту від учасника.


Скабичевский И.М.

Размещено: 2007-07-30 12:28:14
Добрый день Скажите пожалуйста,согласно пункта--- Тендерна пропозиція обов'язково супроводжується документом, що підтверджує внесення тендерного забезпечення, яке має бути подане у формі оригіналу банківської гарантії або поруки Інформаційної системи або уповноваженої нею юридичної особи, на суму ----- грн.нужно дать документ.Вопрос: может ли быть этим документом копия банковской платёжки на оформление ТО, где указана сума, которую требует за ТО в виде поруки, консультант торгов.Являеться ли такой документ, имеющим силу, как гарант обеспечения тендерной пропозиции и правильно ли, когда Заказчик не принимает такой документ и отклоняет предложение, как не имеющие ТО, ссылаясь на то, что он ничего от Консультанта не получал и это заботы Учасника.

Ответ:

Тендерною документацією чітко передбачено форму подання тендерного забезпечення: оригінал банківської гарантії або порука Інформаційної системи або уповноваженої нею юридичної особи. Тому можливо подати документи лише у зазначеному вигляді. Додатково повідомляємо, що нашим агентством надаються послуги з оформлення банківської гарантії. З інформацією щодо зазначеної послуги можливо ознайомитись на нашому сайті: http://www.ua-tenders.com/rubrics/guarantee/


Десятков Владимир Александрович

Размещено: 2007-07-30 12:13:18
Проведение процедуры закупки овощей запланировано на сентябрь поточного года, как сегодня провести закупку не нарушая закон, ведь процесс питания не может быть остановлен до завершения процедуры закупки. Проводить сейчас тендер нет смысла так как цены на овощи будут сформированы в сентябре-октябре???

Ответ:

Керуючись частиною 5 статті 2 Закону можливо здійснити закупівлю на 10 % від очікуваної вартості: «у разі якщо предметом закупівлі є продукція харчової промисловості…, послуги з організації гарячого харчування,… , замовник на період проведення процедури закупівлі має право для поточних потреб здійснити закупівлю необхідного предмета закупівлі без застосування процедур закупівлі, передбачених цим Законом, на суму коштів, яка не перевищує 10 відсотків загальної очікуваної вартості предмета закупівлі, про що протягом трьох робочих днів повідомляє Антимонопольний комітет України, Міжвідомчу комісію з питань державних закупівель та Тендерну палату України»


Степаненко С.Н.

Размещено: 2007-07-30 11:58:38
Добрий день!
Допоможіть визначити предмет закупівлі у такому випадку:
плануємо придбати прибор у російського постачальника на суму 19000 грн,
з іншою фірмою заключено договір на розмитнення прибору. Загалом це буде більш, ніж 20 тис.грн. Це два предмета договору чи один?

Ответ:

Якщо у результаті Ви отримаєте два різні договори (з різними виконавцями): на придбання та закупівлю послуг з розмитнення – ці предмети закупівлі можливо визначити окремими.


Коляда В. В.

Размещено: 2007-07-30 11:51:09
Подскажите, пожалуйста, в апреле месяце был издан приказ ТПУ о том, что члены тендерного комитета должны проходить обучение ежегодно. Нигде не могу найти номер данного документа, чтобы почитать его содежржание

Ответ:

Ми не знайомі з таким документом. Керуйтесь положеннями Закону.


Лесік Олена Анатоліївна

Размещено: 2007-07-30 10:23:51
Поясність, будь ласка, до якого коду можна віднести ВИКОНАННЯ РОБІТ З ОБСТЕЖЕННЯ ВИРОБНИЧИХ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД?
Організація, яка їх виконує стверджує, що це послуги технічного контролю і аналізу і відносить їх до КВЕД 73.30.0, та стверджує що це не науково-технічні роботи, т.є. в ДК 015-97 Класифікаторі видів науково-технічної діяльності такі роботи не варто шукати?
Тоді що включати до плану закупівель такі роботи (послуги) без кода?

Ответ:

У даному випадку вважаємо, що посилання на класифікатор не є можливим.


Солодовник Зінаїда вікторівна

Размещено: 2007-07-30 10:19:54
Добрий день! Скажіть будь-ласка,якщо ми проводимо процедуру редукціон, то чи на кожному етапі при розкритті пропозицій мають право бути присутні представники учасників?

Ответ:

Учасники мають право бути присутніми на розкритті пропозицій як на першому етапі так і на другому.


Тихомир Наталья

Размещено: 2007-07-30 10:03:26
Проведен тендер и заключен договор на капитальный ремонт жилого дома на сумму 350 тыс.грн. В настоящее время возникли дополнительные работы. Составлена смета на сумму 23,5 тыс.грн.
Необходимо ли согласование с Межведомственной комиссией или возможно заключение дополнительного соглашения без согласования

Ответ:

Додаткова закупівля робіт на таку суму не потребує ніяких погоджень і не потребує здійснення додаткових процедур (зазначене питання можливо врегулювати шляхом укладання додаткової угоди щодо збільшення обсягу робіт).


Петров В.В.

Размещено: 2007-07-30 07:50:53
Я понимаю, что обращаюсь не совсем по адресу, но куда подевался сайт ЗАКУПІВЛІ от ЕКА, и сами они где ? Как торги проводить, Закон ведь никто не отменял !!!????

Ответ:

Наскільки нам відомо – нічого не змінилось, можливо на сайті здійснюються технічні роботи. Офіційної інформації щодо припинення діяльності зазначеної компанії немає.


Скабичевский И.М.

Размещено: 2007-07-27 19:34:31
Поясніть будь-ласка, пункт.1.6.Порядку подання звернень щодо коригування ціни договору...від 19.07.2007 №01/8рш.
-Закон но передбачає можливості зміни умов договору, відмінних від ціни договору, а отже збільшення ціни за одиницю товару в межах загальної ціни укладеного договору, шляхом зменшення обсягу предмета закупівлі суперечить положенням Закону.-
Мається на увазі, що не можна збільшувати ціну за одиницю, при цьому зменшуючи кількість найменувань у специфікації? Чи просто піднімати ціну, не беручи увагу сумму, та кількість.?

Ответ:

Мається на увазі, що у будь-якому випадку коригування ціни договору необхідно погоджувати з Комісією. Багато замовників вважали, що у разі, якщо загальна вартість договору залишається незмінною (а при цьому збільшується ціна і зменшується обсяг), але це не вихід.


Скабичевский И.М.

Размещено: 2007-07-27 19:22:30
Добрий день.
Скажіть будь-ласка, чи є правильним вимагати офіційним листом-зверненням у тендерного комітету зміни постійного пунку у ТД. 31 (Додаткові умови), відносно внесення витрат пов'язаних з укладенням договору за 2 дні до розкриття кожним учасником на оплату витрат лише акцептованим переможцем?Напевне не потрібно навіть говорити про те, що ці витрати за невідомо що, невідомо кому....

Ответ:

Законом відповідно до статті 22 надано право учаснику звернутись до замовника за роз’ясненням будь-якого положення ТД.предыдущая | 1 ... 773 774 775 [776] 777 778 779 ... 889 | следующаяПочему стоит зарегистрироваться

Ищите тендеры и закупки ? Ищите тендеры и закупки ? Получайте новые тендеры на e-mail Зарегистрируйтесь!

Получайте новые тендеры на e-mail.
Рекламируйтесь на портале.
*
Получите полный доступ ко всем тендерам Получите полный доступ ко всем тендерам.*
Сайт торгов
Более 1000 тендеров онлайн
*Бесплатные услуги *От 50 грн. в месяц
Консультации по госзакупкам: (044) 581-28-16
Заказчикам:
Консультации по ГОСЗАКУПКАМ.
Наши книги по госзакупкам.
Обучение и сертификаты.
Размещение объявлений.
Проведение процедур закупок.
Переговорная процедура закупки.
Закупка электроэнергии.
Электронные торги.
Аудит торгов перед проверкой.
Поставщикам:
Подготовка предложения.
Банковская гарантия без залога.
Обжалование результатов.
Отчеты по закупкам.
Справка о банкротстве.
Справка о коррупции.
Справка по цене.
Выписка из ЕГРПОУ.
Выписка ЕГРЮЛ.

(044) 239-27-39, 237-17-23, 230-82-27, 425-46-47, 581-28-21

Реклама на портале Ua-Tenders.comРеклама

Условия использования портала Ua-TendersСоглашение

Контактные данныеКонтакт