/ Главная / Вопросы-ответы / Вопросы по тендерным процедурам
 
b7
b5
Авторизация
логин
пароль
Забыли пароль ?Регистрация...
Логин:
Пароль:
Внимание Тендеры !
Узнайте свои ошибки при участии в тендерах
Экспресс-Тендер по временному положению.

Вопросы-ответы

Консультация от экспертов - нам доверяют уже 10 лет.

ВНИМАНИЕ ! Добавление вопросов доступно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрироваться


предыдущая | 1 ... 773 774 775 [776] 777 778 779 ... 893 | следующая

Межейникова Л.С.

Размещено: 2007-08-03 12:16:32
До попереднього запитання: чи потрібно у цій ситуації отримувати висновок міжвідомчої комісйї?
2. Якщо ж у цьому році додається лише 12 тис.грн.? (Загальне менше 30 тис.грн.)Чи тут потрібен висновок?
3. Як що ж додаткове фінансування на суму 25 тис.грн.?( загальне більше 30 тис.грн., але у цьому році менше 30 тис.грн.) Чи тут потрібен висновок?

Ответ:

Якщо у цьому році 25 тис.грн. – можливо здійснити процедуру закупівлі у одного учасника без погодження (висновку). В іншому випадку див. попередню відповідь.


Межейникова Л.С.

Размещено: 2007-08-03 12:05:50
Науковий проект, який виконувався у попередньому році, був профінансований на 17 тис.грн., але не був завершений. Відповідно тендерної процедури у 2006 році не проводилось. У цьому році продовжується його фінансування на суму 19 тис.грн. Яким чином можна продовжити його фінансування у цьому році?

Ответ:

Необхідно визначити в цьому році зазначену закупівлю окремим предметом закупівлі та укласти окремий договір без застосування процедури закупівлі.


Федорченко Светлана

Размещено: 2007-08-03 10:59:09
Попыталась найти информацию о том, как выполняется Указ Президента №642/2007 "Про рішення РНБО України від 12 липня 2007р.". В частности, выполнены ли решения СНБО по пунктам 3 (срок до 20.07.2007), 4.4 (обеспечено ли до 27.07.07 введение реестра недобросовестных участников), 5 (отменена ли плата за регистрацию в тематическом каталоге)?. Но никакой информации не нашла. Поэтому обращаюсь к вам с просьбой ответить на мои вопросы. Спасибо.

Ответ:

Питання щодо виконання зазначеного Указу Президента не відноситься до компетенції нашого Агентства. В іншому випадку конкретизуйте питання.


Струк Вячеслав

Размещено: 2007-08-03 10:54:44
Если на торги было подано меньше 3-х предложений, мы не проводим раскрытие? И соответственно не делаем протокора раскрытия? Или как?

Ответ:

Пунктом 1 Інструкції щодо заповнення форми Протоколу про розкриття тендерних пропозицій при здійсненні процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженої Розпорядженням Антимонопольного комітету України від 20.06.2006 р. N 216-р встановлено, що замовник складає протокол розкриття тендерних пропозицій при здійсненні процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти в разі отримання щонайменше трьох тендерних пропозицій". Необхідно скласти протокол про відміну торгів.


Лариса Витальевна

Размещено: 2007-08-03 09:42:39
Подскажите схему возврата тендерного обеспечения, которое участники надали нам, заказчику торгов, в форме банковской гарантии и поруки. Спасибо.

Ответ:

У разі необхідності учасник письмово звертається до замовника з проханням повернути забезпечення. Замовник віддає оригінал та залишає у справі копію з листом звернення від учасника.


Грищенко Олена

Размещено: 2007-08-03 09:18:38
Доброго всім дня.
Вперше проводимо вдкриті торги зі зменшенням ціни. В тендерній документації вказані кроки на зменшення ціни під час торгу. А якщо учасники подали свої мінімальні ціни і зменшувати їх більше не хочуть ні на один крок? Як бути замовнику? Торги будуть вважатися відкритими зі зменшенням ціни, чи взагалі вони будуть вважатися такими, що не відбулись? Дякую

Ответ:

Частиною 3 статті 26 Закону встановлено: якщо після трикратного оголошення чергової ціни не буде запропоновано більш низьку ціну в порядку визначеному шкалою розрахунку кроку торгів, замовник надає можливість присутнім представникам учасників зменшувати в добровільному порядку ціну пропозиції доти, доки кожен із учасників не оголосить про те, що запропонував кінцеву ціну, що обов’язково зазначається в протоколі розкриття тендерних пропозицій. Тобто учасники не зобов’язані зменшувати ціну. Навіть якщо ціни після торгів не зміняться – це не є підставою для відміни торгів.


Ямковой Максим Васильевич

Размещено: 2007-08-03 09:17:26
Чи є правомірним зменшення ціни пропозиції учасником запиту цінових пропозицій (котирувань) після відкриття? Яким документом це регламентується?

Ответ:

Частиною 5 статті 32 Закону України «Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти» (стаття регламентує порядок проведення процедури зариту цінових пропозицій) визначено, що під час розкриття цінових пропозицій замовником оголошуються найменування та адреса кожного учасника та ціна кожної цінової пропозиції. Після цього замовник надає можливість присутнім представникам учасників зменшити запропоновану ціну пропозиції. Зменшення цін ведеться доти, доки кожен із учасників не оголосить про те, що запропонував кінцеву ціну, що обов’язково зазначається в протоколі розкриття цінових пропозицій.


Аристова Е.В.

Размещено: 2007-08-03 08:23:26
Подскажите пожалуйста, существует ли ограничение по срокам заключения договора по процедуре закупки у одного участника с момента получения "Висновку" Міжвідомчої комісії?

Ответ:

Порядок здійснення процедури закупівлі у одного учасника регулюється статтею 33 Закону України «Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти». Положеннями цієї статті не встановлено жодних обмежень щодо строків укладання угоди – договір про закупівлю укладається після проведення переговорів з учасником.


Наталия Васильевна

Размещено: 2007-08-02 20:19:42
Добрий день!
Районна рада виступала замовником по проведенню кап.ремонта покрівлі школи.В червні м-ці була проведена процедура торгів.Але виникли зміни і замовником на даний час визначена інша державна установа, яка не проти того,щоб роботи по ремонту виконувалися переможцем торгів.Як правильно переоформити документи без проведення процедури торгів, якщо змінився замовник?

Ответ:

Можливо внести зміни до договору шляхом укладання додаткової угоди на підставі відповідного нормативного акту (можливо місцевої влади) щодо зміни джерела фінансування або зміну замовника (розпорядника коштів).


Черняк

Размещено: 2007-08-02 17:58:56
Учасник торгів звернувся по факсу до замовника торгів з проханням продовження строку подання тендерних пропозиції в зв’язку з неможливістю вчасно підготувати свою тендерну пропозицію.
1. Неможливість вчасно підготувати тендерну пропозицію – є об’єктивною причиною?
2. Як реагувати на факсимільне звернення, як це регулюється Законом?

Ответ:

У даному випадку необхідно встановити, яка саме причина неможливості вчасно підготувати тендерну пропозицію. Об’єктивною причиною може бути наприклад регламент отримання документів від державних органів, які вимагає замовник, якщо строк подання тендерних пропозицій менший ніж строк отримання такого документу. Після чого Замовник повинен прийняти рішення на засіданні ТК щодо подовження строку подання тендерних пропозицій або відхилення зазначеного звернення.


Лебедева А.А.

Размещено: 2007-08-02 17:48:07
Якщо нам потрібні слухові апарати то яким чином визначати предмет закупівлі:
Апарати слухові (код в класифікаторі 33.10.18.330) чи Устаткування медичне, хірургічне та ортопедичне (код 33.10.1)

Ответ:

33.10.1 - Устаткування медичне, хірургічне та ортопедичне (Апарати слухові).


Лариса Витальевна

Размещено: 2007-08-02 17:11:02
Дякую за попередні відповіді. Розтлумачте, бідь-ласка, саму процедуру повернення тендерного забезпечення, хто його повертає і як це законодавчо вірно зробити.

Ответ:

Вкажіть форму ТЗ.


Nenakhov

Размещено: 2007-08-02 16:19:20
Подскажите, я составляю годовой план закупок, и не могу найти в классификаторе ДК 016-97 Код для «закладка швов между сагами элеватора» В классификаторе ремонтных строительных работ я вовсе не нашёл. Мне говорили что ДК не идеален но не на столько же! Подскажите где в классификаторе строительные ремонтные работы хоть с пятым знаком.

Ответ:

За класифікатором визначаються тільки товари та послуги (шукайте найближчий та вказуйте у дужках необхідний). Визначення предмета закупівлі po6iт здійснюється замовником відповідно до абзацу дев'ятого статті 1 Закону на основі Правил визначення вартості будівництва ДБН Д.1.1-1-2000, затверджених наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 27.08.2000 N 174.


Солодовник Зінаїда вікторівна

Размещено: 2007-08-02 16:18:56
Добрий день!Прошу дати відповідь на таке питання: ми проводили торги, які в результаті не відбулися, тому що було подано менше 3-х пропозицій, сума закупки була більше 200 євро і ми оголошення про проведення розміщували у міжнародному виданні, то чи потрібно нам розміщувати оголошення про результати в міжнародному виданні, якщо торги не відбулися?

Ответ:

Так. Необхідно. Статтею 29-1 Закону чітко передбачено, що оголошення про результати розміщується у м/н виданнях, якщо вартість перевищує 200тис.євро (незалежно від того відбулись торги чи ні).


Смаль Петро Иванович

Размещено: 2007-08-02 15:36:24
Заказчик через 15 дней после торгов понял, что выиграл не тот! И отменил торги!
Тендер на закупку ПК выиграла наша фирма (по балам), заказчик даже попросил довезти недостающие документы нас и еще двух участников.

Мы взяли копию протокола! Там все отлично все цены все документы! Выиграли мы. И тут заказчик понял что не мы должны были выиграть, и по телефону сказал что те два участники не прошли по документации и тендер отменен.
Куда жаловаться и можно ли еще выиграть?

Ответ:

Поки Ви не отримали письмового повідомлення про відміну торгів, або про акцепт іншого учасника, недоцільно вживати заходів щодо оскарження. «Працюйте» з замовником. Оскаржити дії замовника можливо у порядку, передбаченому статтями 36,37 Закону до Міжвідомчої комісії та у порядку, передбаченому статтею 37-1 у судовому порядку.предыдущая | 1 ... 773 774 775 [776] 777 778 779 ... 893 | следующаяПочему стоит зарегистрироваться

Ищите тендеры и закупки ? Ищите тендеры и закупки ? Получайте новые тендеры на e-mail Зарегистрируйтесь!

Получайте новые тендеры на e-mail.
Рекламируйтесь на портале.
*
Получите полный доступ ко всем тендерам Получите полный доступ ко всем тендерам.*
Сайт торгов
Более 1000 тендеров онлайн
*Бесплатные услуги *От 50 грн. в месяц
Консультации по госзакупкам: (044) 581-28-16
Заказчикам:
Консультации по ГОСЗАКУПКАМ.
Наши книги по госзакупкам.
Обучение и сертификаты.
Размещение объявлений.
Проведение процедур закупок.
Переговорная процедура закупки.
Закупка электроэнергии.
Корпоративные закупки.
Аудит торгов перед проверкой.
Поставщикам:
Подготовка предложения.
Банковская гарантия для Prozorro без залога.
Обжалование результатов.
Отчеты по закупкам.
Справка о банкротстве.
Справка о коррупции.
Справка по цене.
Электронные торги PROZORRO.
Выписка из ЕГРПОУ.

(044) 239-27-39, 237-17-23, 230-82-27, 425-46-47, 581-28-21

Реклама на портале Ua-Tenders.comРеклама

Условия использования портала Ua-TendersСоглашение

Контактные данныеКонтакт

Мобильная версия