/ Главная / Вопросы-ответы / Вопросы по тендерным процедурам
 
b7
Каталог участников тендеров
Авторизация
логин
пароль
Забыли пароль ?Регистрация...
Логин:
Пароль:
Внимание Тендеры !
Узнайте свои ошибки при участии в тендерах
Экспресс-Тендер по временному положению.

Вопросы-ответы

Консультация от экспертов - нам доверяют уже 10 лет.

ВНИМАНИЕ ! Добавление вопросов доступно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрироваться


предыдущая | 1 ... 773 774 775 [776] 777 778 779 ... 895 | следующая

Довженко Ольга Ивановна

Размещено: 2007-08-06 15:17:08
Чим відрізняється навчання від підвищення кваліфікації та які установлені строки їх проходження?

Ответ:

Рішенням Міжвідомчої комісії з питань держзакупівель від 24 квітня 2007 року N 01/6 рш встановлено: Навчання з питань організації та здійснення процедур закупівель - це проходження членами тендерних комітетів, спеціалістами у сфері державних закупівель чотириденного курсу навчання загальним обсягом 32 академічні години лекційних та практичних занять Підвищення кваліфікації з питань організації та здійснення процедур закупівель - це проходження членами тендерних комітетів, спеціалістами у сфері державних закупівель дводенного курсу навчання загальним обсягом 16 академічних годин лекційних та практичних занять. Курс навчання з питань організації та здійснення процедур закупівель члени тендерного комітету зобов'язані проходити не рідше одного разу на два роки. Через рік після проходження членами тендерного комітету курсу навчання з питань організації та здійснення процедур закупівель вони зобов'язані пройти курс підвищення кваліфікації з питань організації та здійснення процедур закупівель.


Довженко Ольга Ивановна

Размещено: 2007-08-06 15:13:19
Реєстр отримання тендерних пропозицій та протокол розкриття затверджено розпорядженням АМКУ зі змінами. Чи є завтерджена форма реєстру видачі тендерної документації? Чи складається в довільній формі?

Ответ:

Затвердженої форми реєстру видачі тендерної документації не існує. Законодавством у сфері державних закупівель не передбачено ведення такого реєстру – замовник на власний розсуд приймає рішення щодо складання такого документу.


Петров В.В.

Размещено: 2007-08-06 14:50:10
Госпожа Гиренко Л.Н., у нас та же проблема, "пропал" консультант. Нашего зовут Менг Г.Е., а кто был у Вас ? Какая связь у Вас с ЕКА, давайте проблему попытаемся решить вместе. тел. 8-067-750-76-79, Владимир.

Ответ:

Зазначене питання відноситься виключно до компетенції ЄКА.


лариса

Размещено: 2007-08-06 14:40:17
І ще раз повертаюся до свого питання. Тендер вже проведено, договір укладено, виникла додаткова потреба в тих же самих послугах. Чи потрібно проводити тендер на закупівлю цих послуг у разі якщо їх вартість не перевищує 50 тис. грн. Якщо не потрібно, то якою нормою закону це передбачено.

Ответ:

Додаткова потреба (яку замовник не міг передбачити) визначається окремим предметом, закупівля якого здійснюється у загальному порядку, передбаченому законодавством. Тому у разі, якщо вартість додаткової потреби не перевищує 50 тис.грн. – процедуру здійснювати не має потреби (за умови, якщо первинний договір укладено за результатами відкритих, двоступеневих торгів або редукціону). Додатково повідомляємо, що з Вашою компанією укладено договір на консультаційне обслуговування (Ви маєте право зателефонувати (тел. Вказані на сайті) та отримати будь-яку консультацію від експертів у більш короткий термін).


Струк Вячеслав

Размещено: 2007-08-06 11:56:52
Имеется ли утвержденная форма протокола про отмену торгов?
Если да, то дайте ссылку пожалуйста.

Ответ:

Встановленої форми протоколу про відміну торгів не існує. Такий протокол складається у довільній формі і повинен містити посилання на підставу для відміни торгів, визначену статтею 28 Закону.


Гиренко Л.Н.

Размещено: 2007-08-06 11:34:46
Здраствуйте,подскажите,что делать в такой ситуации:с 1 августа мы (Управление образования Алчевского городского совета)остались без консультанта,с помощью которого мы публиковали объявления и документацию.Каким образом теперь нам размещать свои объявления?

Ответ:

Зазначене питання відноситься виключно до компетенції ЄКА.


Андрей

Размещено: 2007-08-06 11:09:41
Добрый день. Согласно изменений в закон о гос. закупках (вступили в силу с 11.03.07г.), а именно п. 4 ч. 6 ст. 2 на предприятия не распространяется требование об утверждении годового плана закупок. Значит ли это, что предприятиям по факту тендера можна заключать договор на несколько лет (закупка товаров)?
Заранее благодарю.

Ответ:

Саме це положення Закону не дає такого права замовнику. Відповідно до п.2.1 Порядку щодо визначення предмету закупівлі, затвердженого Рішенням Міжвідомчої комісії з питань державних закупівель від 19.06.2007 N 01/7рш у разі закупівлі товарів або послуг, до одного предмету закупівлі відносяться товари або послуги, кількість, обсяги яких визначається замовником самостійно виходячи з обґрунтованої річної потреби.


Яременко Олена Станіславівна

Размещено: 2007-08-06 10:20:19
Добрый день!
В начале года нами проведен тендер (откр.торги) по углю (1). В результате торгов были сэкономлены деньги. На эти сэкономленные деньги был объявлен новый тендер (2)- открытые торги с уменьшением цены.
В договоре по результатам 1-го тендера есть пункт: "Протягом дії Договору про закупівлю Замовник при необхідності має право коригувати в напрямку збільшення або зменшення в межах 15% обсягу предмету закупівлі без будь-яких змін цін, термінів поставки та інших умов". Мы воспользовались этим пуктом и Дод. угодой увеличили обязательства по договору в "в межах 15% обсягу предмету закупівлі".
Согласно поданому объявлению о 2-х торгах "Розмір бюджетного призначення згідно з кошторисом або очікувана вартість закупівлі" соответственно уменьшилась. В результате объявленное количество товара мы не можем купить. Во время объявления о 2-х торгах предусмотреть дод.угоду по 1-му тендеру было не возможно.
Вопрос: Можем ли мы заключить договор с победителем 2-го тендера, уменьшив количество предмета закупки под реальное финансирование? Как правильно оформить?
Заранее благодарим за ответ.

Ответ:

По-перше, починаючи з 11.03.2007 будь-яка додаткова угода щодо коригування ціни (збільшення) може бути підписана лише за наявністю позитивного висновку Міжвідомчої комісії з питань державних закупівель (стаття 34 Закону України «Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти»). Щодо укладання угоди за результатами другого тендеру: частиною 2 статті 34 Закону передбачено, що істотною умовою договору про закупівлю є можливість зменшення обсягів закупівлі залежно від реального фінансування видатків. Тому на зазначеній підставі можливо сміливо зменшити обсяг закупівлі відповідно до бюджетних призначень (асигнувань).


Смаль Петро Иванович

Размещено: 2007-08-04 09:11:45
2-го серпня замовник розічлав усім листи що тендер не відбувся!


1) Якщо замовник, відмінив торги (відхилив усі тендерні пропозиції) можливо оскаржити такі дії та добитись позитивного результату.

2) Якщо в телефонній розмові я преконав замовників у своїй правоті вони згодні щоб я написав скаргу,чи ще щось, яку вони задовільнять та переглянуть результати. Це згідно закону можливо? ЧИ ТІЛЬКИ ЧЕРЕЗ СУД? Писати скаргу можна тыльки їм чи ще треба й міжвідомчій комісії та ще комусь? Вони самі вже заківлені в поставці товару бо не встигнуть провести новий тендер до вересня, а там буде пізно.

Ответ:

У правовому полі, чинному на даний час, рішення по скарзі приймається лише Міжвідомчою комісією з питань державних закупівель (замовник не може розглядати скарги). З боку замовника можливо лише повернення «без виконання» його повідомлення про відміну торгів та здійснення оцінки (у разі, якщо не виникають підстави для відміни торгів, визначені статтею 28 Закону).


Наталия Васильевна

Размещено: 2007-08-03 21:39:29
Добрий день!
В лютому м-ці замовником був заключений договір на поставку обладнання на 24 тис.грн.(цінова межа дозволяла не проводити тендер). Кошти надійшли з держбюджету тільки в липні, але ціна обладнання вже збільшилась на 3 тис.грн.Як правильно поступити замовнику?

Ответ:

На даний час будь-яке коригування ціни можливе лише за наявністю відповідного (позитивного) висновку Міжвідомчої комісії. Розгляньте можливість внесення змін до договору (до 11.03).


наташа

Размещено: 2007-08-03 18:16:32
як правильно в істотніх умовах договору вказати передоплату (будівництво трубопроводів та прокладання ліній енергозабезпечення та звязку місцевого значення)в процентному виразі або обозначить терміном?

Ответ:

Краще їх взагалі не визначати у основних умовах договору, і включити критерієм оцінки.


Nenakhov

Размещено: 2007-08-03 17:00:27
Подскажите, я в объявлении о торгах (котировки) обозначил объём работ «ориентировочно» 4000метров квадратных. Прошли торги, прошли объявления и отчёты. Прошла проплата из казначейства. Отправлены все отчёты! И тут Победитель опомнился и выдал …у вас оказался больший объём работ почти на тысячу метров! Предоставив доп соглашение на «всплывший» объём и акт выполненных работ на фактически выполненные работы. Что делать? Может написать письмо в межведомственную комиссию о просьбе доиспользования средств предусмотренных планом (т.е. тех что были сэкономлены за счёт снижения цены)

Ответ:

Необхідність проведення додаткових будівельних робіт, не включених у початковий проект – є підставою для застосування процедури закупівлі у одного учасника (частина 2 статті 33 Закону). Тому у разі, якщо вартість додаткових робіт не перевищує межі, встановлені статтею 14 Закону, можливо здійснити продеру закупівлі у одного учасника без погодження (висновку МК).


наташа

Размещено: 2007-08-03 16:35:01
еще один вопрос:в каких случаях можно переносить сроки раскрытия по запитам ценовых предложений, благодарим за сотрудничество

Ответ:

Законодавством не встановлено обмежень щодо подовження строків подання пропозицій при застосуванні продери запиту цінових пропозицій. Тому вважаємо, що цей строк можливо перенести у випадку будь-якої причини, яку замовник зміг би обґрунтувати (наприклад: звернення учасника з проханням подовження цього строку; внесення змін до технічних вимог запиту, відсутність голови або заступника голови ТК, інше).


наташа

Размещено: 2007-08-03 16:32:50
Добрый день, скажите пожалуйсто, можно ли до утверждения кошториса (но деньги уже есть) составить годовой план и подать объявление о проведении торгов

Ответ:

Можливо. Відповідно до роз’яснень АМК можливо навіть оголосити процедуру на наступний рік але при цьому передбачити у проекті договору порядок вирішення спорів при недостатньому фінансуванні.


Ткачева Л.Л.

Размещено: 2007-08-03 15:11:42
Подскажите, пожалуйста, к кому еще можно обратиться за подтверждающим документом о том, что мы являемся единственным в Украине производителем продукции (для участия в процедере закупки у одного участника, мы - участник). ТПП за справку хочет 1200-1800 грн. при условии, что не придется привлекать дополнительных экспертов. Иначе - цена договорная (еще дороже). Продукция - метизная, конструкция защищена патентами.

Ответ:

До відповідних компетентних органів, які спеціалізуються у сфері застосування цієї продукції. Необхідно отримати будь-які експертні, нормативні, технічні або інші документи, що підтверджують відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин), але ці висновки все рівно повинні бути направлені зазначеними органами на замовника.предыдущая | 1 ... 773 774 775 [776] 777 778 779 ... 895 | следующаяПочему стоит зарегистрироваться

Ищите тендеры и закупки ? Ищите тендеры и закупки ? Получайте новые тендеры на e-mail Зарегистрируйтесь!

Получайте новые тендеры на e-mail.
Рекламируйтесь на портале.
*
Получите полный доступ ко всем тендерам Получите полный доступ ко всем тендерам.*
Сайт торгов
Более 1000 тендеров онлайн
*Бесплатные услуги *От 50 грн. в месяц
Консультации по госзакупкам: (044) 581-28-16
Заказчикам:
Консультации по ГОСЗАКУПКАМ.
Наши книги по госзакупкам.
Обучение и сертификаты.
Проведение процедур закупок.
Переговорная процедура закупки.
Корпоративные закупки.
Аудит торгов перед проверкой.
Поставщикам:
Подготовка предложения.
Банковская гарантия без залога.
Обжалование результатов.
Отчеты по закупкам.
Справка о банкротстве.
Справка о коррупции.
Электронных торги PROZORRO.

(044) 239-27-39, 237-17-23, 230-82-27, 425-46-47, 581-28-21

РекламаРеклама

УсловияСоглашение

КонтактыКонтакт