/ Главная / Вопросы-ответы / Вопросы по тендерным процедурам
 
Каталог участников тендеров
Форум о тендерах
Авторизация
логин
пароль
Забыли пароль ?Регистрация...
Логин:
Пароль:
Внимание Тендеры !
Узнайте свои ошибки при участии в тендерах
Экспресс-Тендер по временному положению.

Вопросы-ответы

Консультация от экспертов - нам доверяют уже 10 лет.

ВНИМАНИЕ ! Добавление вопросов доступно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрироваться


предыдущая | 1 ... 773 774 775 [776] 777 778 779 ... 895 | следующая

Міхавків Андрій Васильович

Размещено: 2007-08-07 08:21:42
Добрий день! В 2001 році в нанс був укладений договір на надання послуг гарячого харчування на суму 1міл.200тис. грн., який щороку пролонговувався. В квітні місяці 2007 року наше підприємство провело тендер на закупівлю зазначених послуг за процедурою запит цінових пропозицій, і уклало Договір з іншим підприємством на суму 90 тис. грн. До проведення торгів послуги надавались попереднім підприємством, заборгованісь на сьогоднішній день не погашена. Запитання: 1.Чи маємо право на сьогоднішній день погасити заборгованість спираючись на ст.34 ЗУ "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти"; 2. Якщо ні, то вякий спосіб погасити заборгованість?

Ответ:

Спробуйте скористатись положеннями частини 2 статті 34 Закону: «Дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі в наступному бюджетному періоді, на суму коштів не більше 15 відсотків вартості договору, укладеного в попередній бюджетний період, що не перевищує відповідного призначення в попередньому бюджетному періоді.» В іншому випадку виконавець може у судовому порядку зобов’язати замовника виконати зобов’язання за фактично поставлений товар.


Наталия Васильевна

Размещено: 2007-08-06 19:43:33
Добрий день!
Дитяча спортивна школа виконує кап.ремонт на одному об"єкті, але по різних видах і технології роботах: установка м/пластикових вікон на суму 41 тис.грн. і оздоблювальні роботи тамбура на суму 40 тис.грн. Роботи будуть виконуватися різними підрядними організаціями. Органи держказначейства наполягають на проведені процедури цінових пропозицій з розбивкой робіт по лотах відповідно Порядку МК від 19.06.07р. Як правильно поступити замовнику?

Ответ:

У разі визначення окремими предметами закупівлі (по видах робіт) замовника можуть звинуватити у поділі предмету закупівлі з метою уникнення торгів. Крім того на нашу думку зазначені у питанні предмети закупівлі відносяться до поточного ремонту і не можуть бути визначені "роботами" в контексті Закону.


Башта Ганна Вікторівна

Размещено: 2007-08-06 17:24:54
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка. В травні місяці 2006 року наш тендерний комітет пройшов навчання по тендерах, про що отримано свідоцтво. Відповідно до ст.12 Закону про закупівлі "Повторне підвищення кваліфікації або навчання здійснюється не рідше одного разу кожні два рокивідно до Закону, тендерний комітет зобовязаний не рідше одного разу кожні два роки".
На сьогоднішній день, тендерна Палата вимагає від нас пройти навчання, інакше не розмістять наші оголошення про результати торгів.

Ответ:

Зверніться до Тендерної палати з проханням надати мотивовану відповідь на дане запитання, та поясніть про наявність у членів Вашого тендерного комітету відповідних свідоцтв.


Мартынов Виктор Евгеньевич

Размещено: 2007-08-06 17:21:38
Подскажите, где можно взять бланк заявки на включение в каталог учасников процедур закупок в электронном виде.

Ответ:

Ви маєте можливість звернутись до послуг нашого Агентства (http://www.ua-tenders.com/rubrics/catalogue/). В іншому випадку звертайтесь до ТПУ.


Писанец Валерий Николаевич

Размещено: 2007-08-06 15:55:32
Здравствуйте, подскажите пожалуйста ответ на следующие вопросы:
1.ГО выделено на кап. ремонт 50000.грн. Сметные расчеты на проведение этого ремонта составляют 48500 грн. ВОПРОС: нужно ли проводить тендерную процедуру закупки?
2. В январе 2007г., ГО провела тендерную процедуру – запрос ценовых котировок на закупку ГСМ на сумму 95000 грн (до вступления изменений в Закон о гос.закупках). В августе месяце будет проводится дофинансирование –(новое пополнение сметы).
ВОПРОС: а) можно ли закупить ГСМ до 20000 грн, не проводя тендерной процедуры торгов.
Б) не будет ли это считаться разрывом закупки.
В) Если ГО , после дополнительного финансирования закупит ГСМ на сумму 40000 грн., нужно проводить процедуру запроса ценовых котировок или открытых торгов с уменьшением цены.

Ответ:

Щодо питання 1: Якщо річний план закупівель містить вартість, яка дорівнює «50 тис.грн.» - то необхідно здійснювати процедуру (для організацій, які фінансуються з держ. або місцевого бюджету), для підприємств вартісна межа становить 400 тис.грн. Щодо питання 2: Якщо замовник не міг передбачити додаткової потреби у закупівлі, то додатковий предмет закупівлі визначається окремим і закупівля здійснюється у загальному порядку – якщо його вартість не перевищує межі, встановлені статтею 2 закону – додаткові процедури не здійснюються.


Ирина Викторовна

Размещено: 2007-08-06 15:52:46
Вопрос такой: проведены торги по текущему ремонту и эксплуатации дорог и заключен контракт на определенную сумму. В связи с уменьшение финансирования доп. соглашением договорая цена уменьшена, разница снята с юридических обязательств в казначействе. Сейчас ожидается увеличение финансирования на сумму, меншую чем было уменьшено, т.е. общая сумма финансирования будет меньше, чем первичная сумма контракта. Можем ли мы заключить доп. соглашение и уеличить сумму контракта в свзи с увеличением финансирования в пределах проведенных торгов.
Спасибо огромное за полные и четкие ответы!

Ответ:

Якщо коригується обсяг робіт і вартість таких робіт не перевищує межі, встановлені статтею 2 Закону – додаткову процедуру проводити немає потреби. Якщо збільшується вартість (ціна) робіт – необхідно отримувати висновок комісії щодо можливості коригування ціни. В іншому випадку необхідно здійснювати додаткову процедуру.


Міхавків Андрій Васильович

Размещено: 2007-08-06 15:52:18
Добрий день! Скажіть будь-ласка, як можна погасити борг, який виник по договору до проведення торгів після їх проведення?

Ответ:

Для надання відповіді необхідно надати більш детальну інформацію: на якій підставі укладено договір його вартість, послідуюча процедура торгів (варстість).


Довженко Ольга Ивановна

Размещено: 2007-08-06 15:17:08
Чим відрізняється навчання від підвищення кваліфікації та які установлені строки їх проходження?

Ответ:

Рішенням Міжвідомчої комісії з питань держзакупівель від 24 квітня 2007 року N 01/6 рш встановлено: Навчання з питань організації та здійснення процедур закупівель - це проходження членами тендерних комітетів, спеціалістами у сфері державних закупівель чотириденного курсу навчання загальним обсягом 32 академічні години лекційних та практичних занять Підвищення кваліфікації з питань організації та здійснення процедур закупівель - це проходження членами тендерних комітетів, спеціалістами у сфері державних закупівель дводенного курсу навчання загальним обсягом 16 академічних годин лекційних та практичних занять. Курс навчання з питань організації та здійснення процедур закупівель члени тендерного комітету зобов'язані проходити не рідше одного разу на два роки. Через рік після проходження членами тендерного комітету курсу навчання з питань організації та здійснення процедур закупівель вони зобов'язані пройти курс підвищення кваліфікації з питань організації та здійснення процедур закупівель.


Довженко Ольга Ивановна

Размещено: 2007-08-06 15:13:19
Реєстр отримання тендерних пропозицій та протокол розкриття затверджено розпорядженням АМКУ зі змінами. Чи є завтерджена форма реєстру видачі тендерної документації? Чи складається в довільній формі?

Ответ:

Затвердженої форми реєстру видачі тендерної документації не існує. Законодавством у сфері державних закупівель не передбачено ведення такого реєстру – замовник на власний розсуд приймає рішення щодо складання такого документу.


Петров В.В.

Размещено: 2007-08-06 14:50:10
Госпожа Гиренко Л.Н., у нас та же проблема, "пропал" консультант. Нашего зовут Менг Г.Е., а кто был у Вас ? Какая связь у Вас с ЕКА, давайте проблему попытаемся решить вместе. тел. 8-067-750-76-79, Владимир.

Ответ:

Зазначене питання відноситься виключно до компетенції ЄКА.


лариса

Размещено: 2007-08-06 14:40:17
І ще раз повертаюся до свого питання. Тендер вже проведено, договір укладено, виникла додаткова потреба в тих же самих послугах. Чи потрібно проводити тендер на закупівлю цих послуг у разі якщо їх вартість не перевищує 50 тис. грн. Якщо не потрібно, то якою нормою закону це передбачено.

Ответ:

Додаткова потреба (яку замовник не міг передбачити) визначається окремим предметом, закупівля якого здійснюється у загальному порядку, передбаченому законодавством. Тому у разі, якщо вартість додаткової потреби не перевищує 50 тис.грн. – процедуру здійснювати не має потреби (за умови, якщо первинний договір укладено за результатами відкритих, двоступеневих торгів або редукціону). Додатково повідомляємо, що з Вашою компанією укладено договір на консультаційне обслуговування (Ви маєте право зателефонувати (тел. Вказані на сайті) та отримати будь-яку консультацію від експертів у більш короткий термін).


Струк Вячеслав

Размещено: 2007-08-06 11:56:52
Имеется ли утвержденная форма протокола про отмену торгов?
Если да, то дайте ссылку пожалуйста.

Ответ:

Встановленої форми протоколу про відміну торгів не існує. Такий протокол складається у довільній формі і повинен містити посилання на підставу для відміни торгів, визначену статтею 28 Закону.


Гиренко Л.Н.

Размещено: 2007-08-06 11:34:46
Здраствуйте,подскажите,что делать в такой ситуации:с 1 августа мы (Управление образования Алчевского городского совета)остались без консультанта,с помощью которого мы публиковали объявления и документацию.Каким образом теперь нам размещать свои объявления?

Ответ:

Зазначене питання відноситься виключно до компетенції ЄКА.


Андрей

Размещено: 2007-08-06 11:09:41
Добрый день. Согласно изменений в закон о гос. закупках (вступили в силу с 11.03.07г.), а именно п. 4 ч. 6 ст. 2 на предприятия не распространяется требование об утверждении годового плана закупок. Значит ли это, что предприятиям по факту тендера можна заключать договор на несколько лет (закупка товаров)?
Заранее благодарю.

Ответ:

Саме це положення Закону не дає такого права замовнику. Відповідно до п.2.1 Порядку щодо визначення предмету закупівлі, затвердженого Рішенням Міжвідомчої комісії з питань державних закупівель від 19.06.2007 N 01/7рш у разі закупівлі товарів або послуг, до одного предмету закупівлі відносяться товари або послуги, кількість, обсяги яких визначається замовником самостійно виходячи з обґрунтованої річної потреби.


Яременко Олена Станіславівна

Размещено: 2007-08-06 10:20:19
Добрый день!
В начале года нами проведен тендер (откр.торги) по углю (1). В результате торгов были сэкономлены деньги. На эти сэкономленные деньги был объявлен новый тендер (2)- открытые торги с уменьшением цены.
В договоре по результатам 1-го тендера есть пункт: "Протягом дії Договору про закупівлю Замовник при необхідності має право коригувати в напрямку збільшення або зменшення в межах 15% обсягу предмету закупівлі без будь-яких змін цін, термінів поставки та інших умов". Мы воспользовались этим пуктом и Дод. угодой увеличили обязательства по договору в "в межах 15% обсягу предмету закупівлі".
Согласно поданому объявлению о 2-х торгах "Розмір бюджетного призначення згідно з кошторисом або очікувана вартість закупівлі" соответственно уменьшилась. В результате объявленное количество товара мы не можем купить. Во время объявления о 2-х торгах предусмотреть дод.угоду по 1-му тендеру было не возможно.
Вопрос: Можем ли мы заключить договор с победителем 2-го тендера, уменьшив количество предмета закупки под реальное финансирование? Как правильно оформить?
Заранее благодарим за ответ.

Ответ:

По-перше, починаючи з 11.03.2007 будь-яка додаткова угода щодо коригування ціни (збільшення) може бути підписана лише за наявністю позитивного висновку Міжвідомчої комісії з питань державних закупівель (стаття 34 Закону України «Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти»). Щодо укладання угоди за результатами другого тендеру: частиною 2 статті 34 Закону передбачено, що істотною умовою договору про закупівлю є можливість зменшення обсягів закупівлі залежно від реального фінансування видатків. Тому на зазначеній підставі можливо сміливо зменшити обсяг закупівлі відповідно до бюджетних призначень (асигнувань).предыдущая | 1 ... 773 774 775 [776] 777 778 779 ... 895 | следующаяПочему стоит зарегистрироваться

Ищите тендеры и закупки ? Ищите тендеры и закупки ? Получайте новые тендеры на e-mail Зарегистрируйтесь!

Получайте новые тендеры на e-mail.
Рекламируйтесь на портале.
*
Получите полный доступ ко всем тендерам Получите полный доступ ко всем тендерам.*
Сайт торгов
Более 1000 тендеров онлайн
*Бесплатные услуги *От 50 грн. в месяц
Консультации по госзакупкам: (044) 581-28-16
Заказчикам:
Консультации по ГОСЗАКУПКАМ.
Наши книги по госзакупкам.
Обучение и сертификаты.
Проведение процедур закупок.
Переговорная процедура закупки.
Корпоративные закупки.
Аудит торгов перед проверкой.
Поставщикам:
Подготовка предложения.
Банковская гарантия без залога.
Обжалование результатов.
Отчеты по закупкам.
Справка о банкротстве.
Справка о коррупции.
Электронных торги PROZORRO.

(044) 239-27-39, 237-17-23, 230-82-27, 425-46-47, 581-28-21

РекламаРеклама

УсловияСоглашение

КонтактыКонтакт