/ Главная / Вопросы-ответы / Вопросы по тендерным процедурам
 
Кто выигрывает тендеры ?
b7
Авторизация
логин
пароль
Забыли пароль ?Регистрация...
Логин:
Пароль:
Внимание Тендеры !
Узнайте свои ошибки при участии в тендерах
Экспресс-Тендер по временному положению.

Вопросы-ответы

Консультация от экспертов - нам доверяют уже 10 лет.

ВНИМАНИЕ ! Добавление вопросов доступно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрироваться


предыдущая | 1 ... 773 774 775 [776] 777 778 779 ... 893 | следующая

Наталия Васильевна

Размещено: 2007-08-02 20:19:42
Добрий день!
Районна рада виступала замовником по проведенню кап.ремонта покрівлі школи.В червні м-ці була проведена процедура торгів.Але виникли зміни і замовником на даний час визначена інша державна установа, яка не проти того,щоб роботи по ремонту виконувалися переможцем торгів.Як правильно переоформити документи без проведення процедури торгів, якщо змінився замовник?

Ответ:

Можливо внести зміни до договору шляхом укладання додаткової угоди на підставі відповідного нормативного акту (можливо місцевої влади) щодо зміни джерела фінансування або зміну замовника (розпорядника коштів).


Черняк

Размещено: 2007-08-02 17:58:56
Учасник торгів звернувся по факсу до замовника торгів з проханням продовження строку подання тендерних пропозиції в зв’язку з неможливістю вчасно підготувати свою тендерну пропозицію.
1. Неможливість вчасно підготувати тендерну пропозицію – є об’єктивною причиною?
2. Як реагувати на факсимільне звернення, як це регулюється Законом?

Ответ:

У даному випадку необхідно встановити, яка саме причина неможливості вчасно підготувати тендерну пропозицію. Об’єктивною причиною може бути наприклад регламент отримання документів від державних органів, які вимагає замовник, якщо строк подання тендерних пропозицій менший ніж строк отримання такого документу. Після чого Замовник повинен прийняти рішення на засіданні ТК щодо подовження строку подання тендерних пропозицій або відхилення зазначеного звернення.


Лебедева А.А.

Размещено: 2007-08-02 17:48:07
Якщо нам потрібні слухові апарати то яким чином визначати предмет закупівлі:
Апарати слухові (код в класифікаторі 33.10.18.330) чи Устаткування медичне, хірургічне та ортопедичне (код 33.10.1)

Ответ:

33.10.1 - Устаткування медичне, хірургічне та ортопедичне (Апарати слухові).


Лариса Витальевна

Размещено: 2007-08-02 17:11:02
Дякую за попередні відповіді. Розтлумачте, бідь-ласка, саму процедуру повернення тендерного забезпечення, хто його повертає і як це законодавчо вірно зробити.

Ответ:

Вкажіть форму ТЗ.


Nenakhov

Размещено: 2007-08-02 16:19:20
Подскажите, я составляю годовой план закупок, и не могу найти в классификаторе ДК 016-97 Код для «закладка швов между сагами элеватора» В классификаторе ремонтных строительных работ я вовсе не нашёл. Мне говорили что ДК не идеален но не на столько же! Подскажите где в классификаторе строительные ремонтные работы хоть с пятым знаком.

Ответ:

За класифікатором визначаються тільки товари та послуги (шукайте найближчий та вказуйте у дужках необхідний). Визначення предмета закупівлі po6iт здійснюється замовником відповідно до абзацу дев'ятого статті 1 Закону на основі Правил визначення вартості будівництва ДБН Д.1.1-1-2000, затверджених наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 27.08.2000 N 174.


Солодовник Зінаїда вікторівна

Размещено: 2007-08-02 16:18:56
Добрий день!Прошу дати відповідь на таке питання: ми проводили торги, які в результаті не відбулися, тому що було подано менше 3-х пропозицій, сума закупки була більше 200 євро і ми оголошення про проведення розміщували у міжнародному виданні, то чи потрібно нам розміщувати оголошення про результати в міжнародному виданні, якщо торги не відбулися?

Ответ:

Так. Необхідно. Статтею 29-1 Закону чітко передбачено, що оголошення про результати розміщується у м/н виданнях, якщо вартість перевищує 200тис.євро (незалежно від того відбулись торги чи ні).


Смаль Петро Иванович

Размещено: 2007-08-02 15:36:24
Заказчик через 15 дней после торгов понял, что выиграл не тот! И отменил торги!
Тендер на закупку ПК выиграла наша фирма (по балам), заказчик даже попросил довезти недостающие документы нас и еще двух участников.

Мы взяли копию протокола! Там все отлично все цены все документы! Выиграли мы. И тут заказчик понял что не мы должны были выиграть, и по телефону сказал что те два участники не прошли по документации и тендер отменен.
Куда жаловаться и можно ли еще выиграть?

Ответ:

Поки Ви не отримали письмового повідомлення про відміну торгів, або про акцепт іншого учасника, недоцільно вживати заходів щодо оскарження. «Працюйте» з замовником. Оскаржити дії замовника можливо у порядку, передбаченому статтями 36,37 Закону до Міжвідомчої комісії та у порядку, передбаченому статтею 37-1 у судовому порядку.


Богуславский Андрей Витальевич

Размещено: 2007-08-02 15:34:03
Может ли работник министерства быть членом тендерного комитета подчиненного предприятия.

Ответ:

Ні. Питання неодноразово піднімалось у цьому розділі. Для отримання обґрунтованої відповідні звертайтесь за телефонами, вказаними на сайті (послуга платна).


Межейникова Л.С.

Размещено: 2007-08-02 15:25:49
Науковий проект, який виконувався у попередньому році, не був завершений.Яким чином можна продовжити його фінансування у цьому році?

Ответ:

Надайте будь ласка більше інформації. Що за проект, яким чином укладено первинний договір, яка вартість в минулому році, в цьому?


Межейникова Л.С.

Размещено: 2007-08-02 15:23:34
Добрий день!
Виконання наукової теми, яка пройшла конкурсний відбір,передбачено на два роки. Фінансування у 2007 році складає 18,0 тис.грн., а на 2008 рік - не відомо. Яким чином необхідно заключати данний договір? Чи потрібно проводити тендерну процедуру? І як бути у наступному році?

Ответ:

Якщо не можливо визначити загальну потребу у коштах, то укладайте в цьому році договір без застосування процедури, оскільки вартість не перевищує 20 тис.грн. А в наступному році необхідно буде орієнтуватись на виділені асигнування. Можливо здійснити процедуру закупівлі у одного учасника на підставі, визначеної абзацом 4 частини 2 статті 33 Закону (потреби у здійсненні додаткових поставок первинним учасником, призначених для часткової заміни або розширення поставок, коли зміна учасника може призвести до закупівлі товарів або послуг, які не відповідають вимогам взаємозаміни з наявними товарами або послугами).


Степаненко С.Н.

Размещено: 2007-08-02 15:23:21
Пожалуйста, ответьте еще на один вопрос.
Текущий ремонт, сумма 700 тис. грн, открытые торги.
Кроме этого, еще несколько комнат ремонтируем хозспособом, наняты в одном случае - сторонние рабочие по трудовому соглашению, в другом случае - свои работники по трудовому соглашению. Затраты - материалы и заработная плата - еще на сумму 30 тыс.грн. Не будет ли это расценено как "деление предмета закупки"?
Спасибо.

Ответ:

За трудовим договором можливо розуміти закупівлю послуг, тому розраховуйте вартість послуг та вартість матеріалів. У разі, якщо вона перевищує межі, встановлені статтею 2 Закону – необхідно здійснювати процедури, передбачені законодавством.


Степаненко С.Н.

Размещено: 2007-08-02 14:45:15
Добрий день!
На початку року заключили три різні договори на закупівлю газів: азоту - 29 тис.грн, кисню - 15 тис.грн, гелію - 7 тис.грн. А зараз згідно Рішенню Міжвідомчої комісії № 01/7 все це - один предмет закупівлі, код 24.11.1 "Гази промислові". Чи будуть діючими ці договори до кінця року?
Дякую.

Ответ:

Законодавчі акти не мають зворотної дії в часі. Всі укладені договори до набуття чинності порядку щодо визначення предмету закупівель повинні бути виконані у повному обсязі на тих самих умовах.


Сірота Ірина

Размещено: 2007-08-02 12:43:41
Скажите, пожалуйста: нами проводится редукцион на медоборудование. На один из 4-х лотов не было подано ни одного предложения.
1. Как нужно поступить, если по остальным трем лотам прошел первый этап торгов? Имеем ли мы право считать торги действительными? Как в этом случае оформить протоколы?
2. Если торги действительны, можем ли мы на четвертый лот, стоимость которого ниже 50тыс.грн., объявить отдельно ЗЦП?
Спасибо!

Ответ:

Щодо питання 1: необхідно зафіксувати в протоколі, що торги відміняються частково по відповідному лоту (на який не подано жодної пропозиції) на підставі частини 1 статті 28 Закону, оскільки було подано менше трьох тендерних пропозицій до відповідного лота. Щодо питання 2: Так, звичайно. Тільки при цьому необхідно внести зміни до річного плану закупівель та визначити окремим предметом закупівлі необхідне обладнання (по якому торги відмінено). Після цього закупівля здійснюється у загальному порядку, і якщо вартість не перевищує 50 тис.грн. можливо здійснити процедуру запиту цінових пропозицій.


Оноша Т. И.

Размещено: 2007-08-02 10:58:22
Добрый день!
Разъясните, пожалуйста,нужно ли размещать в Интернете отчет о проведении процедуры закупки у одного участника.
Спасибо.

Ответ:

Так. Частиною 2 статті 17 Закон чітко передбачено, що звіт про результати процедури закупівлі (крім інформації, що містить державну таємницю) протягом 10 календарних днів з дати його затвердження оприлюднюється замовником в інформаційній системі у мережі Інтернет.


Кравченко

Размещено: 2007-08-02 10:34:39
Знову про переваірки нам не зрозуміло:" Один і той же контролюючий орган може здійснювати перевірку певних процедур тільки один раз (це не залежить від часу (періоду) здійснення перевірок"
Нам не зрозуміло: один раз взагалі?

Ответ:

Наприклад: КРУ може перевірити певну процедуру закупівлі тільки один раз. Після цього цю процедуру може перевірити тільки інший перевіряючий орган.предыдущая | 1 ... 773 774 775 [776] 777 778 779 ... 893 | следующаяПочему стоит зарегистрироваться

Ищите тендеры и закупки ? Ищите тендеры и закупки ? Получайте новые тендеры на e-mail Зарегистрируйтесь!

Получайте новые тендеры на e-mail.
Рекламируйтесь на портале.
*
Получите полный доступ ко всем тендерам Получите полный доступ ко всем тендерам.*
Сайт торгов
Более 1000 тендеров онлайн
*Бесплатные услуги *От 50 грн. в месяц
Консультации по госзакупкам: (044) 581-28-16
Заказчикам:
Консультации по ГОСЗАКУПКАМ.
Наши книги по госзакупкам.
Обучение и сертификаты.
Размещение объявлений.
Проведение процедур закупок.
Переговорная процедура закупки.
Закупка электроэнергии.
Корпоративные закупки.
Аудит торгов перед проверкой.
Поставщикам:
Подготовка предложения.
Банковская гарантия для Prozorro без залога.
Обжалование результатов.
Отчеты по закупкам.
Справка о банкротстве.
Справка о коррупции.
Справка по цене.
Электронные торги PROZORRO.
Выписка из ЕГРПОУ.

(044) 239-27-39, 237-17-23, 230-82-27, 425-46-47, 581-28-21

Реклама на портале Ua-Tenders.comРеклама

Условия использования портала Ua-TendersСоглашение

Контактные данныеКонтакт

Мобильная версия