/ Главная / Вопросы-ответы / Вопросы по тендерным процедурам
 
Методички
Каталог участников тендеров
Авторизация
логин
пароль
Забыли пароль ?Регистрация...
Логин:
Пароль:
Внимание Тендеры !
Узнайте свои ошибки при участии в тендерах
Экспресс-Тендер по временному положению.

Вопросы-ответы

Консультация от экспертов - нам доверяют уже 10 лет.

ВНИМАНИЕ ! Добавление вопросов доступно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрироваться


предыдущая | 1 ... 773 774 775 [776] 777 778 779 ... 892 | следующая

Оноша Т. И.

Размещено: 2007-08-02 10:58:22
Добрый день!
Разъясните, пожалуйста,нужно ли размещать в Интернете отчет о проведении процедуры закупки у одного участника.
Спасибо.

Ответ:

Так. Частиною 2 статті 17 Закон чітко передбачено, що звіт про результати процедури закупівлі (крім інформації, що містить державну таємницю) протягом 10 календарних днів з дати його затвердження оприлюднюється замовником в інформаційній системі у мережі Інтернет.


Кравченко

Размещено: 2007-08-02 10:34:39
Знову про переваірки нам не зрозуміло:" Один і той же контролюючий орган може здійснювати перевірку певних процедур тільки один раз (це не залежить від часу (періоду) здійснення перевірок"
Нам не зрозуміло: один раз взагалі?

Ответ:

Наприклад: КРУ може перевірити певну процедуру закупівлі тільки один раз. Після цього цю процедуру може перевірити тільки інший перевіряючий орган.


Баскина Н.В.

Размещено: 2007-08-02 10:32:28
Добрый день. Спасибо за ваш ответ, но речь идет не о депозите, а о векселе. С депозитом то как раз все понятно, а по векселю не ясно, как отразить в векселе то, что это обеспечение гарантий исполнения договора, учитывая, что вексель - документ строгой формы и в нем предусмотрено запорнение лишь определенных реквизитов и никаких дополнений? При этом теоретически возможен вариант, что заказчик передаст этот вексель др предприятию в счет каких-либо поставленных товаров и предъявит нам его вообще третье лицо. Также абсолютно непонятно какой срок оплаты указывать, учитывая, что в векселе это моржет быть 1)по предъявлению, 2)___ времени от предъявления 3) __ времени от составления и 4)указана определенная дата? Буду очень признательна, если поможете разобраться с этим вопросом!

Ответ:

У попередній відповіді ми мали на увазі «вексель». Але у разі виникнення зазначених питань, краще (доцільно) звернутись до замовника торгів з проханням пояснити яким чином здійснюється подання такого забезпечення та можливістю подання забезпечення в іншій формі. Ми на практиці не зустрічались з таким видом забезпечення.


Шмыгленко Светлана Константиновна

Размещено: 2007-08-02 09:53:49
Добрий день. У лютому 2007 року були проведені торги (запит цінових пропозицій) по закупівлі бланків. Очикувана вартість складала 60,0тис.грн., але найменша пропозиція склала 17,9тис.грн., у зв’язку з чим кількість бланків була збільшена та договір укладено на суму 30,2тис.грн. Чи правомірні наші дії? Дякую.

Ответ:

Взагалі, це можливо визначити порушенням оскільки статтею 34 Закону передбачено, що Умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від умов тендерної (цінової) пропозиції учасника - переможця процедури закупівлі. Тільки у випадку, якщо оцінка здійснювалась за одиницю товару - можливо було збільшувати кількість.


Наталія

Размещено: 2007-08-02 09:44:46
Відкриті торги із зменшенням ціни розбиті на 2 лоти:лот1-будівництво водогону,лот2-буріння свердловин.Потенційний учасник має ліцензію з будівництва водогону,але немає ліцензії на буріння свердловин.
Чи може цей учасник на умовах субпідряду найняти організацію,яка має ліцензію на буріння свердловин і прийняти участь у відкритих торгах по двох лотах?

Ответ:

Так. Але це повинно бути зазначено в пропозиції учасника (проект договору або договір про співробітництво (субпідряд), ліцензія, інше) та приймати участь по кожному лоту.


Наталия Васильевна

Размещено: 2007-08-01 21:20:33
Замовник-державна установа здійснює закупівлю 21 квартири для військовослужбовців. Жодної процедури закупівлі (товару)не здійснено т.я. учасники торгів (власники квартир) не хочуть реєструватися в каталозі. Підскажіть ,будь-ласка, чи можно замовнику визначити закупівлю квартир як послугу і провести процедуру відкритих торгів з агентствами нерухомості?

Ответ:

Не потрібно визначати закупівлю квартир, як «послуги», це товар. Разом з цим реєлтерські агентства (з нерухомості) пропонують той самий товар (квартири). Тому здійснення процедури відкритих торгів є можливим.


ANNA

Размещено: 2007-08-01 18:20:34
Доброго дня! Нашим державним підприємством 13.02.06р. був заключний договір на виконання робіт на суму 700 тис. грн. Фінансування даних робіт проводилося за рахунок власних господарських коштів нашого ДП. Підкажіть, будь ласка, чи порушили ми Закон про закупівлю, діючий на той час?

Ответ:

Так. Стаття 2 Закону, чинного на той час, містила таке положення: процедури закупівлі, встановлені цим Законом, застосовуються до закупівлі товарів, робіт і послуг державними (казенними) підприємствами та господарськими товариствами, в яких державна частка акцій перевищує 50 відсотків, з урахуванням особливостей та в порядку, визначених Кабінетом Міністрів України. 27.01.2006 р. Постановою Кабінету міністрів України N 73 встановлено порядок та особливості закупівлі товарів, робіт і послуг державними (казенними) підприємствами та господарськими товариствами, в статутному фонді яких державна частка перевищує 50 відсотків. Тобто для закупівлі зазначених робіт необхідно було здійснювати процедуру закупівлі у встановленому порядку. Разом з цим, повідомляємо, що наше Агентство займається аудитом процедур закупівель та може знайти вихід з зазначеної ситуації (у разі зацікавленості звертайтесь за телефонами вказаними на сайті).


Коваль Ірина Олександрівна

Размещено: 2007-08-01 17:23:49
Скажіть, будь ласка, як бути у такій ситуації. Після відкриття конвертів з`ясувалося, що один з учасників подав інформацію, яка не може відповідати дійсності. Але для того, щоб підтвердити це, на нашу думку, потрібний незалежний експертний висновок. Цей висновок може надати будь-яка серйозна організація, але відповідно до ч.10 ст.26 Закону "Про закупівлю..." з експертом має бути укладений договір, а умови розрахунків мали бути зазначені у тендерній документації. Як ми могли передбачити, що нам знадобиться експерт? Чи можна укладати договір та отримати екпертний висновок, якщо жодної інформації про послуги сторонніх екпертів не були зазначені у тендерній документації?
Дякую.

Ответ:

Зверніться до незалежних експертів у звичайному порядку або зверніться до учасника для отримання повторного підтвердження його технічних (кваліфікаційних) можливостей.


лариса

Размещено: 2007-08-01 16:05:56
За результатами проведеного тендеру( із зменшенням ціни) на страхування уже укладено договір та проведено страхування в тому числі і про обов’язкове страхування цивільно- правової відповідальності власників наземних транспортних засобів та страхування водіїв. На сьогодні підприємством придбано нові транспортні засоби, які також необхідно застрахувати по закону, та додатково застрахувати водіїв. Хотілося, щоб це була страхова компанія з якою уже укладено договір. Чи необхідно проведення нового тендеру? Чи можливо провести процедуру закупівлі у одного учасника (страховою компанією, яка вже стала переможцем проведеного тендеру)?

Ответ:

Додаткова потреба у закупівлі зазначених послуг визначається як окремий предмет закупівлі, і закупівля здійснюється відповідно до загального порядку, встановленого законодавством (у разі, якщо вартість послуг не перевищує 50 тис.грн. (для підприємств) – процедуру закуцпівлі здійснювати не потрібно). Здійснення процедури закупівлі у одного учасника можливе у разі документального підтвердження підстави для застосування цієї процедури, визначеної частиною 2 статті 33 Закону, а саме: потреби у здійсненні додаткових поставок первинним учасником, призначених для часткової заміни або розширення поставок, коли зміна учасника може призвести до закупівлі товарів або послуг, які не відповідають вимогам взаємозаміни з наявними товарами або послугами.


Шевцов Александр

Размещено: 2007-08-01 15:19:13
в связи с новым постановлением КМу №835 поставщик по действующему договору не может поставлять часть медикаментов, что делать?

Ответ:

З метою виконання вимог постанови КМУ, необхідно вносити зміни до договору.


Лебедева А.А.

Размещено: 2007-08-01 15:17:29
Якщо по процедурі запиту цінових пропозицій було допущено до оцінки лише двоє учасників, то торги вважаються такими що віббулися, чи ні?

Ответ:

Статтею 32 Закону чітко визначено підстави для відміни процедури запиту цінових пропозицій. Для того щоб процедура відбулась, достатньо щоб замовник отримав 3 тендерні пропозиції, щодо кількості допущених до оцінки нічого не встановлено. Тому у вказаному випадку торги можливо вважати такими, що відбулися.


Войтко С.О.

Размещено: 2007-08-01 15:11:20
Добрий день!
Дайте,будь-ласка, відповідь на таке питання:
- Які необхідно зазначити вимоги до Учасника при закупівлі послуг з поточного ремонту будівлі по процедурі запиту цінових пропозицій (котирувань)
в тенічному завданні, крім об'єму роботи?

Ответ:

Наводимо стандартний приклад: 1. Копію статуту підприємства; 2. Копія довідки про включення до ЄДРПОУ; 3. Копія свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи; 4. Копія довідки про взяття на облік платника податку (форма № 4-ОПП); 5. Копія свідоцтва про реєстрацію Учасника платником податку на додану вартість чи єдиного податку (окрім осіб, що є нерезидентами України); 6. Копія ліцензії з переліком видів робіт провадження будівельної діяльності (ліцензія повинна бути дійсна на момент виконання робіт);


Кравченко

Размещено: 2007-08-01 14:55:41
Добрий день! Дайте будь ласка роз"яснення щодо ст 37"Порядок проведення перевірок (ревізій) державними органами" п.2:" Здійснення одним і тим же контролюючим органом перевірок (ревізій) розпорядника державних коштів з питання законності проведення певної процедури закупівлі не може проводитися більше одного разу."
Одного разу в який період?

Ответ:

Один і той же контролюючий орган може здійснювати перевірку певних процедур тільки один раз (це не залежить від часу (періоду) здійснення перевірок).


Бортников А.В.

Размещено: 2007-08-01 14:30:26
Підкажіть будь ласка!
Ми здійснили закупівлю продукції на 35 тис. грн., до кінця року виникла потреба в додатковій закупівлі - 63 тис. (по цінам початку року). Після проведення запиту цінових пропозицій, найменша ціна склала 67,5 тис. грн. У сумі з попередньою закупівлею сума становить - 102,5 тис. грн. Чи маємо ми можливість укласти договір на суму 67,5 тис. грн., чи потрібно зменшувати обсяг закупівлі, та укладати договір на 64,99 тис. грн, щоб в сумі з попередньою закупкою становила - 99,99 тис. грн.

Ответ:

Звичайно потрібно щоб загальна вартість не перевищила 100 тис.грн. (для підприємств). Можливо скористатись положеннями статті 34 Закону та зменшити обсяг закупівлі у зв’язку з відсутністю фінансування (оскільки орієнтовна вартість складає 63 тис.грн.)


Палёха Людмила Петровна

Размещено: 2007-08-01 14:05:33
Добрий день!
Прошу дати роз'яснення на протязі якого часу Учасник має право на оскарження дій Замовника

з повагою Л.Пальоха

Ответ:

У будь-який час, обмеження законодавством не встановлені. Єдине, що статтею 37 Закону встановлено, що Комісія має право залишити скаргу без розгляду у разі, якщо її було подано пізніше ніж через 15 робочих днів з дня опублікування оголошення (повідомлення) про результати проведення торгів.предыдущая | 1 ... 773 774 775 [776] 777 778 779 ... 892 | следующаяПочему стоит зарегистрироваться

Ищите тендеры и закупки ? Ищите тендеры и закупки ? Получайте новые тендеры на e-mail Зарегистрируйтесь!

Получайте новые тендеры на e-mail.
Рекламируйтесь на портале.
*
Получите полный доступ ко всем тендерам Получите полный доступ ко всем тендерам.*
Сайт торгов
Более 1000 тендеров онлайн
*Бесплатные услуги *От 50 грн. в месяц
Консультации по госзакупкам: (044) 581-28-16
Заказчикам:
Консультации по ГОСЗАКУПКАМ.
Наши книги по госзакупкам.
Обучение и сертификаты.
Размещение объявлений.
Проведение процедур закупок.
Переговорная процедура закупки.
Закупка электроэнергии.
Корпоративные закупки.
Аудит торгов перед проверкой.
Поставщикам:
Подготовка предложения.
Банковская гарантия без залога.
Обжалование результатов.
Отчеты по закупкам.
Справка о банкротстве.
Справка о коррупции.
Справка по цене.
Электронных торги PROZORRO.
Выписка из ЕГРПОУ.

(044) 239-27-39, 237-17-23, 230-82-27, 425-46-47, 581-28-21

Реклама на портале Ua-Tenders.comРеклама

Условия использования портала Ua-TendersСоглашение

Контактные данныеКонтакт

Мобильная версия