/ Главная / Вопросы-ответы / Вопросы по тендерным процедурам
 
b5
Каталог участников тендеров
Авторизация
логин
пароль
Забыли пароль ?Регистрация...
Логин:
Пароль:
Внимание Тендеры !
Узнайте свои ошибки при участии в тендерах
Экспресс-Тендер по временному положению.

Вопросы-ответы

Консультация от экспертов - нам доверяют уже 10 лет.

ВНИМАНИЕ ! Добавление вопросов доступно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрироваться


предыдущая | 1 ... 773 774 775 [776] 777 778 779 ... 894 | следующая

Nenakhov

Размещено: 2007-08-03 17:00:27
Подскажите, я в объявлении о торгах (котировки) обозначил объём работ «ориентировочно» 4000метров квадратных. Прошли торги, прошли объявления и отчёты. Прошла проплата из казначейства. Отправлены все отчёты! И тут Победитель опомнился и выдал …у вас оказался больший объём работ почти на тысячу метров! Предоставив доп соглашение на «всплывший» объём и акт выполненных работ на фактически выполненные работы. Что делать? Может написать письмо в межведомственную комиссию о просьбе доиспользования средств предусмотренных планом (т.е. тех что были сэкономлены за счёт снижения цены)

Ответ:

Необхідність проведення додаткових будівельних робіт, не включених у початковий проект – є підставою для застосування процедури закупівлі у одного учасника (частина 2 статті 33 Закону). Тому у разі, якщо вартість додаткових робіт не перевищує межі, встановлені статтею 14 Закону, можливо здійснити продеру закупівлі у одного учасника без погодження (висновку МК).


наташа

Размещено: 2007-08-03 16:35:01
еще один вопрос:в каких случаях можно переносить сроки раскрытия по запитам ценовых предложений, благодарим за сотрудничество

Ответ:

Законодавством не встановлено обмежень щодо подовження строків подання пропозицій при застосуванні продери запиту цінових пропозицій. Тому вважаємо, що цей строк можливо перенести у випадку будь-якої причини, яку замовник зміг би обґрунтувати (наприклад: звернення учасника з проханням подовження цього строку; внесення змін до технічних вимог запиту, відсутність голови або заступника голови ТК, інше).


наташа

Размещено: 2007-08-03 16:32:50
Добрый день, скажите пожалуйсто, можно ли до утверждения кошториса (но деньги уже есть) составить годовой план и подать объявление о проведении торгов

Ответ:

Можливо. Відповідно до роз’яснень АМК можливо навіть оголосити процедуру на наступний рік але при цьому передбачити у проекті договору порядок вирішення спорів при недостатньому фінансуванні.


Ткачева Л.Л.

Размещено: 2007-08-03 15:11:42
Подскажите, пожалуйста, к кому еще можно обратиться за подтверждающим документом о том, что мы являемся единственным в Украине производителем продукции (для участия в процедере закупки у одного участника, мы - участник). ТПП за справку хочет 1200-1800 грн. при условии, что не придется привлекать дополнительных экспертов. Иначе - цена договорная (еще дороже). Продукция - метизная, конструкция защищена патентами.

Ответ:

До відповідних компетентних органів, які спеціалізуються у сфері застосування цієї продукції. Необхідно отримати будь-які експертні, нормативні, технічні або інші документи, що підтверджують відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин), але ці висновки все рівно повинні бути направлені зазначеними органами на замовника.


Лебедева А.А.

Размещено: 2007-08-03 15:06:09
Який код класифікатора на закупівлю квартири житлової без послуг посередників? Тобто квартиру планується купити безпосередньо у власника.

Ответ:

Класифікатор не містить коду зазначеного предмету закупівлі, тому вважаємо за доцільне визначити предмет закупівлі без посилань на класифікатор.


Пономаренко Сергей Николаевич

Размещено: 2007-08-03 14:39:08
Проконсультируйте пожалуйста по следующему вопросу:

Заказчик торгов при проведении тендера изменил без уведомления учасников торгов место приема тендерных предложений (фактически вместо кабинета указанного в тендерной документации прием велся в том же здании но на другом этаже). Поэтому тендерное предложение было сдано с опозданием на 3мин. Вследствие этого другие учасники торгов возмутились опозданием нашего тендерного предложения и тендерный комитет отказался принять наше предложение. Далее нашего представителя просто выставили из зала с просьбой - не мешать работать.
Никаких официальных отказов или документов мы не получили.
В связи с этим прошу разъяснить:
- имело ли место нарушение со стороны заказчика торгов (перенос места приема документов)?
- какие действия мы можем предпринять (затраты по данному тендеру составили около 10тыс.грн.)не имея на руках письменных документов?
Заранее благодарим...

Ответ:

Зміна місця подання тендерних пропозицій – це внесення змін до тендерної документації, про які Замовник зобов’язаний повідомити всіх учасників, які купили ТД. Тому можливо визначити зазначені дії замовника порушення та оскаржити їх в порядку, передбаченому статтями 36, 37, 37-1 Закону.


Довженко Сергей Витальевич

Размещено: 2007-08-03 13:39:20
Як і коли учасник процедур закупівель повинен реєструватися в Тематичному католозі

Ответ:

Ознайомтесь з інформацією, наведеною за адресою: http://www.ua-tenders.com/rubrics/catalogue/


Ткачева Л.Л.

Размещено: 2007-08-03 12:58:15
Добрый день!
Подскажите, пожалуйста, порядок действий производителя уникальной продукции (участника) по процедуре закупки у одного участника. Кому можно отправить запросы на участие(АМКУ, МК, ТПУ), чтоб получить официальные, на бланке, ответы. И как эти запросы сформулировать.
В применении данной процедуры сильнее заинтересовано именно наше предприятие как поставщик, а не заказчик. Поэтому и какие-то шаги должны предпринимать именно мы.

Ответ:

При будь-якій закупівлі у одного учасника тільки замовник може звертатись до Міжвідомчої комісії з питань державних закупівель (у порядку: http://www.ua-tenders.com/legislation/joint_comm/107131/) за отриманням позитивного висновку щодо можливості проведення такої процедури.


Межейникова Л.С.

Размещено: 2007-08-03 12:28:05
Чи обовязково вказувати у річному плані код держ класифікації?
Ми закупаємо наукові проекти по різній тематиці. Де я як шукати коди наукових розробок?

Ответ:

Щодо питання 1: Річний план повинен містити коди класифікатору. Щодо питання 2: Пунктом 2.4 Порядку визначення предмету закупівель, затвердженого Рішенням Міжвідомчої комісії з питань державних закупівель від 19.06.2007 N 01/7рш встановлено, що при здійсненні закупівлі послуг з виконання науково-технічних робіт, назва предмету закупівлі визначається на основі Державного класифікатора видів науково-технічної діяльності ДК 015-97, затвердженого наказом Державного комітету України стандартизації, метрології та сертифікації від 30.12.1997 N 822 за показником четвертого знака Класифікатора ДК 015-97 (класифікаційне угруповання "вид") з наступним зазначенням у дужках конкретної назви науково-технічної роботи.


Межейникова Л.С.

Размещено: 2007-08-03 12:16:32
До попереднього запитання: чи потрібно у цій ситуації отримувати висновок міжвідомчої комісйї?
2. Якщо ж у цьому році додається лише 12 тис.грн.? (Загальне менше 30 тис.грн.)Чи тут потрібен висновок?
3. Як що ж додаткове фінансування на суму 25 тис.грн.?( загальне більше 30 тис.грн., але у цьому році менше 30 тис.грн.) Чи тут потрібен висновок?

Ответ:

Якщо у цьому році 25 тис.грн. – можливо здійснити процедуру закупівлі у одного учасника без погодження (висновку). В іншому випадку див. попередню відповідь.


Межейникова Л.С.

Размещено: 2007-08-03 12:05:50
Науковий проект, який виконувався у попередньому році, був профінансований на 17 тис.грн., але не був завершений. Відповідно тендерної процедури у 2006 році не проводилось. У цьому році продовжується його фінансування на суму 19 тис.грн. Яким чином можна продовжити його фінансування у цьому році?

Ответ:

Необхідно визначити в цьому році зазначену закупівлю окремим предметом закупівлі та укласти окремий договір без застосування процедури закупівлі.


Федорченко Светлана

Размещено: 2007-08-03 10:59:09
Попыталась найти информацию о том, как выполняется Указ Президента №642/2007 "Про рішення РНБО України від 12 липня 2007р.". В частности, выполнены ли решения СНБО по пунктам 3 (срок до 20.07.2007), 4.4 (обеспечено ли до 27.07.07 введение реестра недобросовестных участников), 5 (отменена ли плата за регистрацию в тематическом каталоге)?. Но никакой информации не нашла. Поэтому обращаюсь к вам с просьбой ответить на мои вопросы. Спасибо.

Ответ:

Питання щодо виконання зазначеного Указу Президента не відноситься до компетенції нашого Агентства. В іншому випадку конкретизуйте питання.


Струк Вячеслав

Размещено: 2007-08-03 10:54:44
Если на торги было подано меньше 3-х предложений, мы не проводим раскрытие? И соответственно не делаем протокора раскрытия? Или как?

Ответ:

Пунктом 1 Інструкції щодо заповнення форми Протоколу про розкриття тендерних пропозицій при здійсненні процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженої Розпорядженням Антимонопольного комітету України від 20.06.2006 р. N 216-р встановлено, що замовник складає протокол розкриття тендерних пропозицій при здійсненні процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти в разі отримання щонайменше трьох тендерних пропозицій". Необхідно скласти протокол про відміну торгів.


Лариса Витальевна

Размещено: 2007-08-03 09:42:39
Подскажите схему возврата тендерного обеспечения, которое участники надали нам, заказчику торгов, в форме банковской гарантии и поруки. Спасибо.

Ответ:

У разі необхідності учасник письмово звертається до замовника з проханням повернути забезпечення. Замовник віддає оригінал та залишає у справі копію з листом звернення від учасника.


Грищенко Олена

Размещено: 2007-08-03 09:18:38
Доброго всім дня.
Вперше проводимо вдкриті торги зі зменшенням ціни. В тендерній документації вказані кроки на зменшення ціни під час торгу. А якщо учасники подали свої мінімальні ціни і зменшувати їх більше не хочуть ні на один крок? Як бути замовнику? Торги будуть вважатися відкритими зі зменшенням ціни, чи взагалі вони будуть вважатися такими, що не відбулись? Дякую

Ответ:

Частиною 3 статті 26 Закону встановлено: якщо після трикратного оголошення чергової ціни не буде запропоновано більш низьку ціну в порядку визначеному шкалою розрахунку кроку торгів, замовник надає можливість присутнім представникам учасників зменшувати в добровільному порядку ціну пропозиції доти, доки кожен із учасників не оголосить про те, що запропонував кінцеву ціну, що обов’язково зазначається в протоколі розкриття тендерних пропозицій. Тобто учасники не зобов’язані зменшувати ціну. Навіть якщо ціни після торгів не зміняться – це не є підставою для відміни торгів.



предыдущая | 1 ... 773 774 775 [776] 777 778 779 ... 894 | следующая



Почему стоит зарегистрироваться

Ищите тендеры и закупки ? Ищите тендеры и закупки ? Получайте новые тендеры на e-mail Зарегистрируйтесь!

Получайте новые тендеры на e-mail.
Рекламируйтесь на портале.
*
Получите полный доступ ко всем тендерам Получите полный доступ ко всем тендерам.*
Сайт торгов
Ежедневно более 1000 тендеров онлайн
*Бесплатные услуги *От 50 грн. в месяц
Консультации по госзакупкам: (044) 581-28-16
Заказчикам:
Консультации по ГОСЗАКУПКАМ.
Обучение по ProZorro.
Размещение информации о закупках.
Проведение процедур закупок.
Переговорная процедура закупки.
Закупка электроэнергии, теплоснабжения, связи.
Аудит торгов перед проверкой.
Поставщикам:
Подготовка предложения.
Банковская гарантия для Prozorro без залога.
Обжалование результатов.
Справка о банкротстве.
Справка о коррупции.
Справка о рыночных ценах.
Электронные торги PROZORRO.

(044) 239-27-39, 237-17-23, 230-82-27, 425-46-47, 581-28-21

Реклама на портале Ua-Tenders.comРеклама

Условия использования портала Ua-TendersСоглашение

Контактные данныеКонтакт

Мобильная версия