/ Главная / Вопросы-ответы / Вопросы по тендерным процедурам
 
Кто выигрывает тендеры ?
b5
Авторизация
логин
пароль
Забыли пароль ?Регистрация...
Логин:
Пароль:
Внимание Тендеры !
Узнайте свои ошибки при участии в тендерах
Экспресс-Тендер по временному положению.

Вопросы-ответы

Консультация от экспертов - нам доверяют уже 10 лет.

ВНИМАНИЕ ! Добавление вопросов доступно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрироваться


предыдущая | 1 ... 773 774 775 [776] 777 778 779 ... 893 | следующая

Лариса Витальевна

Размещено: 2007-08-02 17:11:02
Дякую за попередні відповіді. Розтлумачте, бідь-ласка, саму процедуру повернення тендерного забезпечення, хто його повертає і як це законодавчо вірно зробити.

Ответ:

Вкажіть форму ТЗ.


Nenakhov

Размещено: 2007-08-02 16:19:20
Подскажите, я составляю годовой план закупок, и не могу найти в классификаторе ДК 016-97 Код для «закладка швов между сагами элеватора» В классификаторе ремонтных строительных работ я вовсе не нашёл. Мне говорили что ДК не идеален но не на столько же! Подскажите где в классификаторе строительные ремонтные работы хоть с пятым знаком.

Ответ:

За класифікатором визначаються тільки товари та послуги (шукайте найближчий та вказуйте у дужках необхідний). Визначення предмета закупівлі po6iт здійснюється замовником відповідно до абзацу дев'ятого статті 1 Закону на основі Правил визначення вартості будівництва ДБН Д.1.1-1-2000, затверджених наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 27.08.2000 N 174.


Солодовник Зінаїда вікторівна

Размещено: 2007-08-02 16:18:56
Добрий день!Прошу дати відповідь на таке питання: ми проводили торги, які в результаті не відбулися, тому що було подано менше 3-х пропозицій, сума закупки була більше 200 євро і ми оголошення про проведення розміщували у міжнародному виданні, то чи потрібно нам розміщувати оголошення про результати в міжнародному виданні, якщо торги не відбулися?

Ответ:

Так. Необхідно. Статтею 29-1 Закону чітко передбачено, що оголошення про результати розміщується у м/н виданнях, якщо вартість перевищує 200тис.євро (незалежно від того відбулись торги чи ні).


Смаль Петро Иванович

Размещено: 2007-08-02 15:36:24
Заказчик через 15 дней после торгов понял, что выиграл не тот! И отменил торги!
Тендер на закупку ПК выиграла наша фирма (по балам), заказчик даже попросил довезти недостающие документы нас и еще двух участников.

Мы взяли копию протокола! Там все отлично все цены все документы! Выиграли мы. И тут заказчик понял что не мы должны были выиграть, и по телефону сказал что те два участники не прошли по документации и тендер отменен.
Куда жаловаться и можно ли еще выиграть?

Ответ:

Поки Ви не отримали письмового повідомлення про відміну торгів, або про акцепт іншого учасника, недоцільно вживати заходів щодо оскарження. «Працюйте» з замовником. Оскаржити дії замовника можливо у порядку, передбаченому статтями 36,37 Закону до Міжвідомчої комісії та у порядку, передбаченому статтею 37-1 у судовому порядку.


Богуславский Андрей Витальевич

Размещено: 2007-08-02 15:34:03
Может ли работник министерства быть членом тендерного комитета подчиненного предприятия.

Ответ:

Ні. Питання неодноразово піднімалось у цьому розділі. Для отримання обґрунтованої відповідні звертайтесь за телефонами, вказаними на сайті (послуга платна).


Межейникова Л.С.

Размещено: 2007-08-02 15:25:49
Науковий проект, який виконувався у попередньому році, не був завершений.Яким чином можна продовжити його фінансування у цьому році?

Ответ:

Надайте будь ласка більше інформації. Що за проект, яким чином укладено первинний договір, яка вартість в минулому році, в цьому?


Межейникова Л.С.

Размещено: 2007-08-02 15:23:34
Добрий день!
Виконання наукової теми, яка пройшла конкурсний відбір,передбачено на два роки. Фінансування у 2007 році складає 18,0 тис.грн., а на 2008 рік - не відомо. Яким чином необхідно заключати данний договір? Чи потрібно проводити тендерну процедуру? І як бути у наступному році?

Ответ:

Якщо не можливо визначити загальну потребу у коштах, то укладайте в цьому році договір без застосування процедури, оскільки вартість не перевищує 20 тис.грн. А в наступному році необхідно буде орієнтуватись на виділені асигнування. Можливо здійснити процедуру закупівлі у одного учасника на підставі, визначеної абзацом 4 частини 2 статті 33 Закону (потреби у здійсненні додаткових поставок первинним учасником, призначених для часткової заміни або розширення поставок, коли зміна учасника може призвести до закупівлі товарів або послуг, які не відповідають вимогам взаємозаміни з наявними товарами або послугами).


Степаненко С.Н.

Размещено: 2007-08-02 15:23:21
Пожалуйста, ответьте еще на один вопрос.
Текущий ремонт, сумма 700 тис. грн, открытые торги.
Кроме этого, еще несколько комнат ремонтируем хозспособом, наняты в одном случае - сторонние рабочие по трудовому соглашению, в другом случае - свои работники по трудовому соглашению. Затраты - материалы и заработная плата - еще на сумму 30 тыс.грн. Не будет ли это расценено как "деление предмета закупки"?
Спасибо.

Ответ:

За трудовим договором можливо розуміти закупівлю послуг, тому розраховуйте вартість послуг та вартість матеріалів. У разі, якщо вона перевищує межі, встановлені статтею 2 Закону – необхідно здійснювати процедури, передбачені законодавством.


Степаненко С.Н.

Размещено: 2007-08-02 14:45:15
Добрий день!
На початку року заключили три різні договори на закупівлю газів: азоту - 29 тис.грн, кисню - 15 тис.грн, гелію - 7 тис.грн. А зараз згідно Рішенню Міжвідомчої комісії № 01/7 все це - один предмет закупівлі, код 24.11.1 "Гази промислові". Чи будуть діючими ці договори до кінця року?
Дякую.

Ответ:

Законодавчі акти не мають зворотної дії в часі. Всі укладені договори до набуття чинності порядку щодо визначення предмету закупівель повинні бути виконані у повному обсязі на тих самих умовах.


Сірота Ірина

Размещено: 2007-08-02 12:43:41
Скажите, пожалуйста: нами проводится редукцион на медоборудование. На один из 4-х лотов не было подано ни одного предложения.
1. Как нужно поступить, если по остальным трем лотам прошел первый этап торгов? Имеем ли мы право считать торги действительными? Как в этом случае оформить протоколы?
2. Если торги действительны, можем ли мы на четвертый лот, стоимость которого ниже 50тыс.грн., объявить отдельно ЗЦП?
Спасибо!

Ответ:

Щодо питання 1: необхідно зафіксувати в протоколі, що торги відміняються частково по відповідному лоту (на який не подано жодної пропозиції) на підставі частини 1 статті 28 Закону, оскільки було подано менше трьох тендерних пропозицій до відповідного лота. Щодо питання 2: Так, звичайно. Тільки при цьому необхідно внести зміни до річного плану закупівель та визначити окремим предметом закупівлі необхідне обладнання (по якому торги відмінено). Після цього закупівля здійснюється у загальному порядку, і якщо вартість не перевищує 50 тис.грн. можливо здійснити процедуру запиту цінових пропозицій.


Оноша Т. И.

Размещено: 2007-08-02 10:58:22
Добрый день!
Разъясните, пожалуйста,нужно ли размещать в Интернете отчет о проведении процедуры закупки у одного участника.
Спасибо.

Ответ:

Так. Частиною 2 статті 17 Закон чітко передбачено, що звіт про результати процедури закупівлі (крім інформації, що містить державну таємницю) протягом 10 календарних днів з дати його затвердження оприлюднюється замовником в інформаційній системі у мережі Інтернет.


Кравченко

Размещено: 2007-08-02 10:34:39
Знову про переваірки нам не зрозуміло:" Один і той же контролюючий орган може здійснювати перевірку певних процедур тільки один раз (це не залежить від часу (періоду) здійснення перевірок"
Нам не зрозуміло: один раз взагалі?

Ответ:

Наприклад: КРУ може перевірити певну процедуру закупівлі тільки один раз. Після цього цю процедуру може перевірити тільки інший перевіряючий орган.


Баскина Н.В.

Размещено: 2007-08-02 10:32:28
Добрый день. Спасибо за ваш ответ, но речь идет не о депозите, а о векселе. С депозитом то как раз все понятно, а по векселю не ясно, как отразить в векселе то, что это обеспечение гарантий исполнения договора, учитывая, что вексель - документ строгой формы и в нем предусмотрено запорнение лишь определенных реквизитов и никаких дополнений? При этом теоретически возможен вариант, что заказчик передаст этот вексель др предприятию в счет каких-либо поставленных товаров и предъявит нам его вообще третье лицо. Также абсолютно непонятно какой срок оплаты указывать, учитывая, что в векселе это моржет быть 1)по предъявлению, 2)___ времени от предъявления 3) __ времени от составления и 4)указана определенная дата? Буду очень признательна, если поможете разобраться с этим вопросом!

Ответ:

У попередній відповіді ми мали на увазі «вексель». Але у разі виникнення зазначених питань, краще (доцільно) звернутись до замовника торгів з проханням пояснити яким чином здійснюється подання такого забезпечення та можливістю подання забезпечення в іншій формі. Ми на практиці не зустрічались з таким видом забезпечення.


Шмыгленко Светлана Константиновна

Размещено: 2007-08-02 09:53:49
Добрий день. У лютому 2007 року були проведені торги (запит цінових пропозицій) по закупівлі бланків. Очикувана вартість складала 60,0тис.грн., але найменша пропозиція склала 17,9тис.грн., у зв’язку з чим кількість бланків була збільшена та договір укладено на суму 30,2тис.грн. Чи правомірні наші дії? Дякую.

Ответ:

Взагалі, це можливо визначити порушенням оскільки статтею 34 Закону передбачено, що Умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від умов тендерної (цінової) пропозиції учасника - переможця процедури закупівлі. Тільки у випадку, якщо оцінка здійснювалась за одиницю товару - можливо було збільшувати кількість.


Наталія

Размещено: 2007-08-02 09:44:46
Відкриті торги із зменшенням ціни розбиті на 2 лоти:лот1-будівництво водогону,лот2-буріння свердловин.Потенційний учасник має ліцензію з будівництва водогону,але немає ліцензії на буріння свердловин.
Чи може цей учасник на умовах субпідряду найняти організацію,яка має ліцензію на буріння свердловин і прийняти участь у відкритих торгах по двох лотах?

Ответ:

Так. Але це повинно бути зазначено в пропозиції учасника (проект договору або договір про співробітництво (субпідряд), ліцензія, інше) та приймати участь по кожному лоту.предыдущая | 1 ... 773 774 775 [776] 777 778 779 ... 893 | следующаяПочему стоит зарегистрироваться

Ищите тендеры и закупки ? Ищите тендеры и закупки ? Получайте новые тендеры на e-mail Зарегистрируйтесь!

Получайте новые тендеры на e-mail.
Рекламируйтесь на портале.
*
Получите полный доступ ко всем тендерам Получите полный доступ ко всем тендерам.*
Сайт торгов
Более 1000 тендеров онлайн
*Бесплатные услуги *От 50 грн. в месяц
Консультации по госзакупкам: (044) 581-28-16
Заказчикам:
Консультации по ГОСЗАКУПКАМ.
Наши книги по госзакупкам.
Обучение и сертификаты.
Размещение объявлений.
Проведение процедур закупок.
Переговорная процедура закупки.
Закупка электроэнергии.
Корпоративные закупки.
Аудит торгов перед проверкой.
Поставщикам:
Подготовка предложения.
Банковская гарантия без залога.
Обжалование результатов.
Отчеты по закупкам.
Справка о банкротстве.
Справка о коррупции.
Справка по цене.
Электронные торги PROZORRO.
Выписка из ЕГРПОУ.

(044) 239-27-39, 237-17-23, 230-82-27, 425-46-47, 581-28-21

Реклама на портале Ua-Tenders.comРеклама

Условия использования портала Ua-TendersСоглашение

Контактные данныеКонтакт

Мобильная версия