/ Главная / Вопросы-ответы / Вопросы по тендерным процедурам
 
b7
Каталог участников тендеров
Авторизация
логин
пароль
Забыли пароль ?Регистрация...
Логин:
Пароль:
Внимание Тендеры !
Узнайте свои ошибки при участии в тендерах
Экспресс-Тендер по временному положению.

Вопросы-ответы

Консультация от экспертов - нам доверяют уже 10 лет.

ВНИМАНИЕ ! Добавление вопросов доступно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрироваться


предыдущая | 1 ... 773 774 775 [776] 777 778 779 ... 891 | следующая

Коваль Ірина Олександрівна

Размещено: 2007-08-01 17:23:49
Скажіть, будь ласка, як бути у такій ситуації. Після відкриття конвертів з`ясувалося, що один з учасників подав інформацію, яка не може відповідати дійсності. Але для того, щоб підтвердити це, на нашу думку, потрібний незалежний експертний висновок. Цей висновок може надати будь-яка серйозна організація, але відповідно до ч.10 ст.26 Закону "Про закупівлю..." з експертом має бути укладений договір, а умови розрахунків мали бути зазначені у тендерній документації. Як ми могли передбачити, що нам знадобиться експерт? Чи можна укладати договір та отримати екпертний висновок, якщо жодної інформації про послуги сторонніх екпертів не були зазначені у тендерній документації?
Дякую.

Ответ:

Зверніться до незалежних експертів у звичайному порядку або зверніться до учасника для отримання повторного підтвердження його технічних (кваліфікаційних) можливостей.


лариса

Размещено: 2007-08-01 16:05:56
За результатами проведеного тендеру( із зменшенням ціни) на страхування уже укладено договір та проведено страхування в тому числі і про обов’язкове страхування цивільно- правової відповідальності власників наземних транспортних засобів та страхування водіїв. На сьогодні підприємством придбано нові транспортні засоби, які також необхідно застрахувати по закону, та додатково застрахувати водіїв. Хотілося, щоб це була страхова компанія з якою уже укладено договір. Чи необхідно проведення нового тендеру? Чи можливо провести процедуру закупівлі у одного учасника (страховою компанією, яка вже стала переможцем проведеного тендеру)?

Ответ:

Додаткова потреба у закупівлі зазначених послуг визначається як окремий предмет закупівлі, і закупівля здійснюється відповідно до загального порядку, встановленого законодавством (у разі, якщо вартість послуг не перевищує 50 тис.грн. (для підприємств) – процедуру закуцпівлі здійснювати не потрібно). Здійснення процедури закупівлі у одного учасника можливе у разі документального підтвердження підстави для застосування цієї процедури, визначеної частиною 2 статті 33 Закону, а саме: потреби у здійсненні додаткових поставок первинним учасником, призначених для часткової заміни або розширення поставок, коли зміна учасника може призвести до закупівлі товарів або послуг, які не відповідають вимогам взаємозаміни з наявними товарами або послугами.


Шевцов Александр

Размещено: 2007-08-01 15:19:13
в связи с новым постановлением КМу №835 поставщик по действующему договору не может поставлять часть медикаментов, что делать?

Ответ:

З метою виконання вимог постанови КМУ, необхідно вносити зміни до договору.


Лебедева А.А.

Размещено: 2007-08-01 15:17:29
Якщо по процедурі запиту цінових пропозицій було допущено до оцінки лише двоє учасників, то торги вважаються такими що віббулися, чи ні?

Ответ:

Статтею 32 Закону чітко визначено підстави для відміни процедури запиту цінових пропозицій. Для того щоб процедура відбулась, достатньо щоб замовник отримав 3 тендерні пропозиції, щодо кількості допущених до оцінки нічого не встановлено. Тому у вказаному випадку торги можливо вважати такими, що відбулися.


Войтко С.О.

Размещено: 2007-08-01 15:11:20
Добрий день!
Дайте,будь-ласка, відповідь на таке питання:
- Які необхідно зазначити вимоги до Учасника при закупівлі послуг з поточного ремонту будівлі по процедурі запиту цінових пропозицій (котирувань)
в тенічному завданні, крім об'єму роботи?

Ответ:

Наводимо стандартний приклад: 1. Копію статуту підприємства; 2. Копія довідки про включення до ЄДРПОУ; 3. Копія свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи; 4. Копія довідки про взяття на облік платника податку (форма № 4-ОПП); 5. Копія свідоцтва про реєстрацію Учасника платником податку на додану вартість чи єдиного податку (окрім осіб, що є нерезидентами України); 6. Копія ліцензії з переліком видів робіт провадження будівельної діяльності (ліцензія повинна бути дійсна на момент виконання робіт);


Кравченко

Размещено: 2007-08-01 14:55:41
Добрий день! Дайте будь ласка роз"яснення щодо ст 37"Порядок проведення перевірок (ревізій) державними органами" п.2:" Здійснення одним і тим же контролюючим органом перевірок (ревізій) розпорядника державних коштів з питання законності проведення певної процедури закупівлі не може проводитися більше одного разу."
Одного разу в який період?

Ответ:

Один і той же контролюючий орган може здійснювати перевірку певних процедур тільки один раз (це не залежить від часу (періоду) здійснення перевірок).


Бортников А.В.

Размещено: 2007-08-01 14:30:26
Підкажіть будь ласка!
Ми здійснили закупівлю продукції на 35 тис. грн., до кінця року виникла потреба в додатковій закупівлі - 63 тис. (по цінам початку року). Після проведення запиту цінових пропозицій, найменша ціна склала 67,5 тис. грн. У сумі з попередньою закупівлею сума становить - 102,5 тис. грн. Чи маємо ми можливість укласти договір на суму 67,5 тис. грн., чи потрібно зменшувати обсяг закупівлі, та укладати договір на 64,99 тис. грн, щоб в сумі з попередньою закупкою становила - 99,99 тис. грн.

Ответ:

Звичайно потрібно щоб загальна вартість не перевищила 100 тис.грн. (для підприємств). Можливо скористатись положеннями статті 34 Закону та зменшити обсяг закупівлі у зв’язку з відсутністю фінансування (оскільки орієнтовна вартість складає 63 тис.грн.)


Палёха Людмила Петровна

Размещено: 2007-08-01 14:05:33
Добрий день!
Прошу дати роз'яснення на протязі якого часу Учасник має право на оскарження дій Замовника

з повагою Л.Пальоха

Ответ:

У будь-який час, обмеження законодавством не встановлені. Єдине, що статтею 37 Закону встановлено, що Комісія має право залишити скаргу без розгляду у разі, якщо її було подано пізніше ніж через 15 робочих днів з дня опублікування оголошення (повідомлення) про результати проведення торгів.


Шмыгленко Светлана Константиновна

Размещено: 2007-08-01 13:55:30
Добрий день. 23 липня на сайті Міжвідомчої комісії з питань державних закупівель було розміщено роз’яснення від 19.07.07 №01/1р щодо Тематичного каталогу. Вже через день цього роз’яснення не стало. Чи діє це роз’яснення на даний час та що це за практика Комісії змінювати чи знищувати свої документи? Згідно ПКМУ від 20.06.2007р. №835: торги по закупівлі лікарських препаратів проведені у квітні 2007р. та договори діють до 31.12.2007р., чи потрібно розірвати договори, якщо ціни не відповідають вимогам Постанови, які підтверджуючи документи необхідні від постачальників для виконання вищенаведеної Постанови? Дякую.

Ответ:

Щодо питання 1: Розміщення інформації на сайті АМК відноситься до компетенції АМК. Щодо питання 2: Законодавчі акти не мають зворотної дії в часі, тому договори укладені до набуття чинності цієї постанови можуть виконуватись без внесення додаткових змін.


Аксенова Светлана

Размещено: 2007-08-01 13:55:11
Прошу пояснити, що являється початком торгів, розміщення оголошення в мережі Інтернет чи опублікування його в Інформаційному бюлетені Тендерної палати України?

Ответ:

Дата виходу оголошення у друкованому виданні.


герасименко с. м.

Размещено: 2007-08-01 13:21:44
Чи обов'язкова присутність представників учасників при розкритті замовником пропозицій?

Ответ:

Ні, розкриття може здійснюватись і без учасників (якщо вони не виявили бажання бути присутніми).


Цюсьмак Наталя Вікторівна

Размещено: 2007-08-01 12:56:28
Яким чином правильно провести закупівлю медобладнання на умовах лізингу? Дякую.

Ответ:

Конкретизуйте будь ласка питання. Зазначена процедура здійснюється за звичайним встановленим порядком, передбаченим законодавством.


Бичкова Т.О.

Размещено: 2007-08-01 12:48:18
Проведені торги (запит цінових пропозицій).Уклали договір. Учасник змінює ціну. Комісія не дає дозвіл щодо можливості коригування ціни договору. Учасник відмовляється поставляти товар за старими цінами.Чи маємо ми право розірвати договір та укласти його з іншим учасником цієї процедури закупівлі?

Ответ:

Ви маєте право розірвати договір, але новий договір можливо укласти за результатами нової процедури. Запропонований Вами варіант можливий тільки у випадку, якщо після акцепту переможець відмовився підписувати угоду.


Струк Вячеслав

Размещено: 2007-08-01 12:17:44
Вопрос по поводу объединения по 5-му знаку.
Как быть с семинарами???? В годовом плане закупок предусмотрено около 100 семинаров на разную тематику. Стимость колеблется от 5-50 тысяч (не включая зарубежные).
При этом в начале года невозможно предусмотреть когда будет проходить семинар, где, и сколько людей нужно будет отправить. Можна ли рассматривать каждый отдельный семинар как отдельный предмет закупки??? Такая же ситуация и с выставками.

Ответ:

Вірно було б здійснити відкриті торги та визначити кожен семінар відповідним лотом. В іншому випадку, можливо звернутись до Міжвідомчої комісії з детальним обґрунтуванням неможливості проведення такої процедури та дозволити визначити кожен семінар окремим предметом закупівлі.


Пельц Наталя Семенівна

Размещено: 2007-08-01 11:20:04
Добрый день!
Прошу Вас дать ответ на следующий вопрос.
Каков порядок возврата ошибочно перечисленных денежных средств за оплату тендерной документации?

Заранее благодарю!

Ответ:

Зазначене питання відноситься виключно до компетенції Замовника відповідних торгів. Зверніться до нього з письмовим запитом.предыдущая | 1 ... 773 774 775 [776] 777 778 779 ... 891 | следующаяПочему стоит зарегистрироваться

Ищите тендеры и закупки ? Ищите тендеры и закупки ? Получайте новые тендеры на e-mail Зарегистрируйтесь!

Получайте новые тендеры на e-mail.
Рекламируйтесь на портале.
*
Получите полный доступ ко всем тендерам Получите полный доступ ко всем тендерам.*
Сайт торгов
Более 1000 тендеров онлайн
*Бесплатные услуги *От 50 грн. в месяц
Консультации по госзакупкам: (044) 581-28-16
Заказчикам:
Консультации по ГОСЗАКУПКАМ.
Наши книги по госзакупкам.
Обучение и сертификаты.
Размещение объявлений.
Проведение процедур закупок.
Переговорная процедура закупки.
Закупка электроэнергии.
Корпоративные закупки.
Аудит торгов перед проверкой.
Поставщикам:
Подготовка предложения.
Банковская гарантия без залога.
Обжалование результатов.
Отчеты по закупкам.
Справка о банкротстве.
Справка о коррупции.
Справка по цене.
Электронных торги PROZORRO.
Выписка из ЕГРПОУ.

(044) 239-27-39, 237-17-23, 230-82-27, 425-46-47, 581-28-21

Реклама на портале Ua-Tenders.comРеклама

Условия использования портала Ua-TendersСоглашение

Контактные данныеКонтакт

Мобильная версия