/ Главная / Вопросы-ответы / Вопросы по тендерным процедурам
 
b7
Добавь тендер
Авторизация
логин
пароль
Забыли пароль ?Регистрация...
Логин:
Пароль:
Внимание Тендеры !
Узнайте свои ошибки при участии в тендерах
Экспресс-Тендер по временному положению.

Вопросы-ответы

Консультация от экспертов - нам доверяют уже 10 лет.

ВНИМАНИЕ ! Добавление вопросов доступно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрироваться


предыдущая | 1 ... 773 774 775 [776] 777 778 779 ... 889 | следующая

Коляда В. В.

Размещено: 2007-07-30 11:51:09
Подскажите, пожалуйста, в апреле месяце был издан приказ ТПУ о том, что члены тендерного комитета должны проходить обучение ежегодно. Нигде не могу найти номер данного документа, чтобы почитать его содежржание

Ответ:

Ми не знайомі з таким документом. Керуйтесь положеннями Закону.


Лесік Олена Анатоліївна

Размещено: 2007-07-30 10:23:51
Поясність, будь ласка, до якого коду можна віднести ВИКОНАННЯ РОБІТ З ОБСТЕЖЕННЯ ВИРОБНИЧИХ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД?
Організація, яка їх виконує стверджує, що це послуги технічного контролю і аналізу і відносить їх до КВЕД 73.30.0, та стверджує що це не науково-технічні роботи, т.є. в ДК 015-97 Класифікаторі видів науково-технічної діяльності такі роботи не варто шукати?
Тоді що включати до плану закупівель такі роботи (послуги) без кода?

Ответ:

У даному випадку вважаємо, що посилання на класифікатор не є можливим.


Солодовник Зінаїда вікторівна

Размещено: 2007-07-30 10:19:54
Добрий день! Скажіть будь-ласка,якщо ми проводимо процедуру редукціон, то чи на кожному етапі при розкритті пропозицій мають право бути присутні представники учасників?

Ответ:

Учасники мають право бути присутніми на розкритті пропозицій як на першому етапі так і на другому.


Тихомир Наталья

Размещено: 2007-07-30 10:03:26
Проведен тендер и заключен договор на капитальный ремонт жилого дома на сумму 350 тыс.грн. В настоящее время возникли дополнительные работы. Составлена смета на сумму 23,5 тыс.грн.
Необходимо ли согласование с Межведомственной комиссией или возможно заключение дополнительного соглашения без согласования

Ответ:

Додаткова закупівля робіт на таку суму не потребує ніяких погоджень і не потребує здійснення додаткових процедур (зазначене питання можливо врегулювати шляхом укладання додаткової угоди щодо збільшення обсягу робіт).


Петров В.В.

Размещено: 2007-07-30 07:50:53
Я понимаю, что обращаюсь не совсем по адресу, но куда подевался сайт ЗАКУПІВЛІ от ЕКА, и сами они где ? Как торги проводить, Закон ведь никто не отменял !!!????

Ответ:

Наскільки нам відомо – нічого не змінилось, можливо на сайті здійснюються технічні роботи. Офіційної інформації щодо припинення діяльності зазначеної компанії немає.


Скабичевский И.М.

Размещено: 2007-07-27 19:34:31
Поясніть будь-ласка, пункт.1.6.Порядку подання звернень щодо коригування ціни договору...від 19.07.2007 №01/8рш.
-Закон но передбачає можливості зміни умов договору, відмінних від ціни договору, а отже збільшення ціни за одиницю товару в межах загальної ціни укладеного договору, шляхом зменшення обсягу предмета закупівлі суперечить положенням Закону.-
Мається на увазі, що не можна збільшувати ціну за одиницю, при цьому зменшуючи кількість найменувань у специфікації? Чи просто піднімати ціну, не беручи увагу сумму, та кількість.?

Ответ:

Мається на увазі, що у будь-якому випадку коригування ціни договору необхідно погоджувати з Комісією. Багато замовників вважали, що у разі, якщо загальна вартість договору залишається незмінною (а при цьому збільшується ціна і зменшується обсяг), але це не вихід.


Скабичевский И.М.

Размещено: 2007-07-27 19:22:30
Добрий день.
Скажіть будь-ласка, чи є правильним вимагати офіційним листом-зверненням у тендерного комітету зміни постійного пунку у ТД. 31 (Додаткові умови), відносно внесення витрат пов'язаних з укладенням договору за 2 дні до розкриття кожним учасником на оплату витрат лише акцептованим переможцем?Напевне не потрібно навіть говорити про те, що ці витрати за невідомо що, невідомо кому....

Ответ:

Законом відповідно до статті 22 надано право учаснику звернутись до замовника за роз’ясненням будь-якого положення ТД.


Дюткина Юлия Анатольевна

Размещено: 2007-07-27 13:38:27
Міжвідомчою комісією з питань державних закупівель затверджений Порядок здійснення підприємствами закупівлі товарів, робіт і послуг, пов'язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, наслідків аварій на виробництві, транспорті та об'єктах атомної енергетики, який для здійснення зазначених закупівель вимагає від замовника лише отримання документального підтвердження факту виникнення надзвичайної ситуації техногенного або природного характеру, аварії на виробництві, транспорті або об'єкті атомної енергетики відповідними державними органами або службами у встановленому законодавством порядку а також розпорядження виконавчого органу місцевої ради відповідного рівня, на території якої підтверджено факт виникнення надзвичайної ситуації техногенного або природного характеру, аварії на виробництві, транспорті або об'єкті атомної енергетики на закупівлю необхідних товарів, робіт і послуг без застосування процедур закупівлі, передбачених Законом.
Надайте відповідь
Яка ФОРМА (приклад) документу який підтверджує факт аварії?
Яка ФОРМА (приклад) розпорядження?

Ответ:

Всі ці документи не мають встановленої форми і складаються відповідним органом, організацією у довільній формі за власними правилами.


Виталий Григорович

Размещено: 2007-07-27 12:42:50
Державне підприємство проводить тендери на закупівлю бензину й за кошти підприємства, й за отримані бюджетні кошти, що виділяються за програмою.Загалом сума перевищує межу, передбачену законодавством, а окремо - ні. Чи не буде це порушенням Закону ?

Ответ:

Закон застосовується до всіх закупівель товарів, робіт і послуг, що повністю або частково здійснюються за рахунок державних коштів, за умови, що вартість предмета закупівлі для товару (товарів), послуги (послуг) становить або перевищує 20 тисяч гривень, а для робіт - 50 тисяч гривень. Тому ділити закупівлі за джерелом фінансування неможливо. Необхідно визначати потребу підприємства і відштовхуватися від орієнтовної вартості закупівлі (якщо вона перевищує межі, встановлені статтею 2 Закону – необхідно здійснювати процедури).


Бортников А.В.

Размещено: 2007-07-27 11:53:12
Доброго дня!
Більшість будівельних робіт здійснюється силами власного ремонтно-будівельного управління. Однак у зв’язку з великою мережею об’єктів по всій області, під час підготовки до осінньо-зимового в віддалених місцевостях, в допомогу працівникам РБУ, винаймається 1-2 чоловіки на підсобні роботи, за цивільно-правовими угодами.
Підкажіть подібні угоди підпадають під дію Закону про закупівлі, чи вони відносяться до трудовихвідносин.

Ответ:

Якщо укладається угода про надання послуг, то дія Закону розповсюджується. В іншому випадку, на нашу думку не потрібно здійснювати процедури.


Косик А.В.

Размещено: 2007-07-27 11:04:45
Как отсчитывать 3-дневный срок уведомления АМКУ, Межведомственной комиссии и Тендерной палаты о закупке на сумму до 10% (ч.5 ст.2 Закона): с момента заключения договора о закупке, осуществления закупки или др.?

Ответ:

З моменту укладання угоди.


Коваль Ірина Олександрівна

Размещено: 2007-07-27 10:47:34
Дайте, будь ласка, відповідь ще на таке питання.
Якщо у довідці ЄДРПОУ у сферах діяльності поліграфічна діяльність не зазначена, а закупівля стосувалася саме надання поліграфічних послуг, чи можна відхилити пропозицію учасника? Він надав документи про свого субпідрядника.
Дякую

Ответ:

На нашу думку це не є причиною для відхилення пропозиції. Якщо формально підходити до питання, то учасник виконав вимогу ТД – надав необхідну довідку. Відхилити пропозицію можливо, якщо ТД містить положення, щодо наявності у зазначеній довідці «необхідної сфери діяльності».


Коваль Ірина Олександрівна

Размещено: 2007-07-27 10:44:22
Щодо питання про перевірку даних, що їх надав учасник: я не дарма звернула увагу на те, що подані дані аж ніяк не стосуються кваліфікаційних вимог. Частина 9 ст. 26 свідчить про можливість перевірки даних, що підтверджують кваліфікацію (!) учасника. А квалікаційні вимоги точно викладені у ст.15 Закону. Як бути?
Дякую

Ответ:

На нашу думку замовник може сміливо звертатись за повторним підтвердженням технічних можливостей (потенціалу) підприємства, оскільки вони можуть складовою кваліфікаційних вимог.


Соколенко

Размещено: 2007-07-27 10:13:47
Підкажіть будь ласка, якщо в березні був проведений тендер на постачання молока , а в липні підприємство-постачальник видмовляється від поставок молока у зв'язку з ліквідацією підприємства.Було вирішено проводити новий тендер .Чи можно заключити договір на 10% (ст2п5) на термін проведення нового тендеру? Дякую

Ответ:

Можливо, але якщо такі дії не були здійснені при першій процедурі закупівлі. Абзацом 2 частини 5 статті 2 Закону передбачено, що положення, передбачені абзацом першим частини п’ятої цієї статті, не застосовується при проведенні замовником наступної процедури закупівлі щодо такого самого предмета закупівлі.


Лебедева А.А.

Размещено: 2007-07-27 08:08:09
Уточнення до попереднього запитання. Яким чином вони затверджуються?

Ответ:

Протокол розкриття ( http://www.ua-tenders.com/legislation/amc/82224/ ) звіт про результати процедури закупівлі ( http://www.ua-tenders.com/legislation/amc/r219/ ) мають встановлену форму. Протокол оцінки складається у довільній формі з урахуванням методики оцінки, передбаченої тендерною документацією та підписується членами тендерного комітету.предыдущая | 1 ... 773 774 775 [776] 777 778 779 ... 889 | следующаяПочему стоит зарегистрироваться

Ищите тендеры и закупки ? Ищите тендеры и закупки ? Получайте новые тендеры на e-mail Зарегистрируйтесь!

Получайте новые тендеры на e-mail.
Рекламируйтесь на портале.
*
Получите полный доступ ко всем тендерам Получите полный доступ ко всем тендерам.*
Сайт торгов
Более 1000 тендеров онлайн
*Бесплатные услуги *От 50 грн. в месяц
Консультации по госзакупкам: (044) 581-28-16
Заказчикам:
Консультации по ГОСЗАКУПКАМ.
Наши книги по госзакупкам.
Обучение и сертификаты.
Размещение объявлений.
Проведение процедур закупок.
Переговорная процедура закупки.
Закупка электроэнергии.
Электронные торги.
Аудит торгов перед проверкой.
Поставщикам:
Подготовка предложения.
Банковская гарантия без залога.
Обжалование результатов.
Отчеты по закупкам.
Справка о банкротстве.
Справка о коррупции.
Справка по цене.
Выписка из ЕГРПОУ.
Выписка ЕГРЮЛ.

(044) 239-27-39, 237-17-23, 230-82-27, 425-46-47, 581-28-21

Реклама на портале Ua-Tenders.comРеклама

Условия использования портала Ua-TendersСоглашение

Контактные данныеКонтакт