/ Главная / Вопросы-ответы / Вопросы по тендерным процедурам
 
Каталог участников тендеров
Размещение объявлений о торгах
Авторизация
логин
пароль
Забыли пароль ?Регистрация...
Логин:
Пароль:
Внимание Тендеры !
Узнайте свои ошибки при участии в тендерах
Экспресс-Тендер по временному положению.

Вопросы-ответы

Консультация от экспертов - нам доверяют уже 10 лет.

ВНИМАНИЕ ! Добавление вопросов доступно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрироваться


предыдущая | 1 ... 773 774 775 [776] 777 778 779 ... 890 | следующая

Степаненко С.Н.

Размещено: 2007-07-31 12:08:38
Добрий день!
Дякую за попередні відповіді.
У січні заключили договір на послуги з технічного обслуговування і ремонт пасажирських автомобілів на суму 29900 грн без проведення тендеру, за діючим на той час Законом. Послуги отримуємо протягом року, коли виникає потреба. Чи маємо ми право витратити усі кошти за договором до кінця року?

Ответ:

Звичайно. Цей договір чинний до повного виконання.


Ковалько Л.М.

Размещено: 2007-07-31 11:19:10
В ДК є тільки "Послуги зі здавання під найм власної нерухомості" 70.20.1.
Ми закуповуємо послуги з оренди приміщення для офиса, проведення семінарів.
Чи можна вважати, що в ДК під цим кодом малась на увазі і оренда. Який код можна застосувати до нашої закупівлі?

Ответ:

Застосовуйте цей код, а в дужках вказуйте необхідний предмет закупівлі.


Ковалько Л.М.

Размещено: 2007-07-31 10:36:53
Допоможіть будь-ласка. До якого коду по ДК можна віднести дироколи, степлери. Дякую.

Ответ:

На нашу думку зазначений предмет закупівлі визначається як 36.63.2 - Приладдя канцелярське (дироколи, степлери).


Солодовник Зінаїда вікторівна

Размещено: 2007-07-31 09:47:02
Добрий день! Скажіть, будь-ласка, якщо в нас торги не відбулися, але на тендер було подано 5 пропозицій, і потрібно заповнювати звіт, то там є пункт 5.6. "найменування , код учасників, що подали тендерні пропозиції" то його потрібно заповнюювати чи не потрібно.

Ответ:

Якщо торги не відбулись цей пункт заповнювати немає необхідності.


Сірота Ірина

Размещено: 2007-07-30 18:31:35
Что имеется в виду в постановлении Кабмина "О реализации статьи 119 ЗУ "О Госбюджете Украины"? В частности, по вопрсу о Государственном реестре медицинской техники. На днях у нас торги по медоборудованию. Как его применить? Спасибо!

Ответ:

Ціни на відповідне медичне обладнання повинні бути сформовані з дотриманням вимог постанови КМУ від 20 червня 2007 р. N 835 (запропонована ціна не повинна перевищувати ціну виробника більш як на 10 %).


Скабичевский И.М.

Размещено: 2007-07-30 18:22:31
Прошу пробачення.
Згідно листа Міністерства Юстиції України до Державної служби лікарських засобів і виробів медичного призначення сказано:Зміна ціни після укладення договору допускається лише у випадках і на умовах, встановлених договором або законом. Чи є це підставою для того, щоб згідно викладених у договорі можливих причин зміни ціни, змінювати ціну, підтверджуючи документами про рівень середньоринкових цін від Торгово Промислової Палати, зміну курсу валют,індексу інфляції, росту цін на ПММ, чи іншими вказаними у договорі умовами, не отримавши позитивного висновку від Комісії?...Яка як мені відомо не видала ще жодного позитивного висновку по зміні цін.

Ответ:

Законом чітко встановлено, що коригування ціни можливе лише у разі наявності висновку Комісії. За наявною у нас інформацією Комісія досить плідно праціє над цими питаннями та надає більш 50 таких позитивних висновків за тиждень.


Скабичевский И.М.

Размещено: 2007-07-30 18:13:14
Скажіть будь-ласка, чому зараз виходять оголошення про тендера де "не вимагається" плата за тендерну документацію і чи можливо листами змусити Замовника відмінити плату за тендерну документацію (в яких вона встановлена), на зразок тих тендерів в яких вона не вимагається?

Ответ:

Замовник відповідно до законодавства самостійно визначає плату за ТД (її відсутність). Вплинути на це рішення учасник не може.


Лебедева А.А.

Размещено: 2007-07-30 18:02:55
Чи можна обрати процедуру торгів з обмеженою участю на закупівлю квартири. Адже потрібну нам квартиру можуть продати лише ті хто має її саме в місті де нам потрібна квартира?

Ответ:

Можливо, у разі документального підтвердження підстави для застосування процедури торгів з обмеженою участю, визначеної частиною 3 статті 18 Закону.


Ковалько Л.М.

Размещено: 2007-07-30 16:18:06
Чи потрібно в річному плані держзакупівель, який підлягає оприлюдненню зазначати цифрами код закупівлі? Наприклад :
1 варіант. Стільці та сидіння (стільці, крісла).
2 варіант. Стільці та сидіння (36.11.1)
(стільці, крісла).
Який варіант вірний, адже в Порядку визначення предмета закупівлі не зрозуміло написано.

Ответ:

Пунктом 2.2 зазначеного порядку встановлено, що предмет закупівлі визначається згідно з абзацами восьмим і десятим статті 1 Закону та на основі Державного класифікатора продукції та послуг ДК 016-97, затвердженого наказом Державного комітету України стандартизації, метрології та сертифікації від 30.12.1997 N 822 за показником п'ятого знака Класифікатора ДК 016-97 (класифікаційне угруповання "категорія") з наступним зазначенням у дужках конкретної назви товару чи послуги. Таким чином, варіант 2 більш прийнятний.


Молокович Егор Сергеевич

Размещено: 2007-07-30 15:26:28
27 квітня 2007 року ми із замовником підписали договір на поставку товару, зявка на постаку партії товару прийшла від замовника (покупця) лише 26 липня 2007 року за цей час товар подорожчав на 20% і на суму договору ми не змозі поставити кількість товару, обумовлену договором поставки. Ціна товару зросла тому, що на Лондонській біржі подорожчав основний компонент з якого виготовлено товар, про що мі маємо відповідний лист від завода-виробника. Умовами договору передбачена можливість збільшення ціни товару, але при цьому Постачальник повинен надати документи, що підтверджують подорожчання. Та зміна ціни товари можливо лише в тому випадку, якщо Комісія прийме відповідне рішення.
Питання: 1) чи передбачено ЗУ "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за держ. кошти" зміна (збільшення) ціни товару? 2)Яку процедуру представляє собою прийняття відповідного рішення про збільшення ціни товару Комісією? 3)Хто повинен подавати документи в Комісію? 4)Які документи неолбхідно подати нам Постачальнику, для врегулювання питання збільшення ціни?

Ответ:

Щодо питання 1:Законом не передбачено порядку збільшення ціни. Коригування ціни можливе лише у випадку отримання відповідного висновку Міжвідомчої комісії з питань державних закупівель. Щодо питання 2: Рішенням Міжвідомчої комісії з питань державних закупівель від 19.07.2007 N 01/8 рш затверджено порядок подання та розгляду звернень щодо коригування ціни договору відповідно до положень частини другої статті 34 Закону: http://www.ua-tenders.com/legislation/joint_comm/01-8rsh/ . Щодо питання 3: Замовник. Щодо питання 4: Вам необхідно звернутись до замовника з пропозицією змінити ціну договору з документальним підтвердженням рівня ціни на відповідному ринку на момент звернення до Комісії (зазначені матеріали замовник повинен включити до пакету на коригування ціни).


Лебедева А.А.

Размещено: 2007-07-30 13:45:22
При закупівлі робіт поділених на частини (лоти), в оголошенні про закупівлю в п. 3.1. "предмет закупівлі" потрібно перераховувати всі частини (лоти) предмету закупівлі?

Ответ:

Так, необхідно вказати найменування кожного лоту.


Скабичевский И.М.

Размещено: 2007-07-30 12:30:37
Скажите пожалуйста, где можно найти документ регламентирующий выдачу тендерной документации без оплаты, распоряжение или наказ.

Ответ:

Такого документа не існує. У разі, якщо плата за ТД не встановлена, вона надається учаснику на протязі 3 днів з моменту отримання запиту від учасника.


Скабичевский И.М.

Размещено: 2007-07-30 12:28:14
Добрый день Скажите пожалуйста,согласно пункта--- Тендерна пропозиція обов'язково супроводжується документом, що підтверджує внесення тендерного забезпечення, яке має бути подане у формі оригіналу банківської гарантії або поруки Інформаційної системи або уповноваженої нею юридичної особи, на суму ----- грн.нужно дать документ.Вопрос: может ли быть этим документом копия банковской платёжки на оформление ТО, где указана сума, которую требует за ТО в виде поруки, консультант торгов.Являеться ли такой документ, имеющим силу, как гарант обеспечения тендерной пропозиции и правильно ли, когда Заказчик не принимает такой документ и отклоняет предложение, как не имеющие ТО, ссылаясь на то, что он ничего от Консультанта не получал и это заботы Учасника.

Ответ:

Тендерною документацією чітко передбачено форму подання тендерного забезпечення: оригінал банківської гарантії або порука Інформаційної системи або уповноваженої нею юридичної особи. Тому можливо подати документи лише у зазначеному вигляді. Додатково повідомляємо, що нашим агентством надаються послуги з оформлення банківської гарантії. З інформацією щодо зазначеної послуги можливо ознайомитись на нашому сайті: http://www.ua-tenders.com/rubrics/guarantee/


Десятков Владимир Александрович

Размещено: 2007-07-30 12:13:18
Проведение процедуры закупки овощей запланировано на сентябрь поточного года, как сегодня провести закупку не нарушая закон, ведь процесс питания не может быть остановлен до завершения процедуры закупки. Проводить сейчас тендер нет смысла так как цены на овощи будут сформированы в сентябре-октябре???

Ответ:

Керуючись частиною 5 статті 2 Закону можливо здійснити закупівлю на 10 % від очікуваної вартості: «у разі якщо предметом закупівлі є продукція харчової промисловості…, послуги з організації гарячого харчування,… , замовник на період проведення процедури закупівлі має право для поточних потреб здійснити закупівлю необхідного предмета закупівлі без застосування процедур закупівлі, передбачених цим Законом, на суму коштів, яка не перевищує 10 відсотків загальної очікуваної вартості предмета закупівлі, про що протягом трьох робочих днів повідомляє Антимонопольний комітет України, Міжвідомчу комісію з питань державних закупівель та Тендерну палату України»


Степаненко С.Н.

Размещено: 2007-07-30 11:58:38
Добрий день!
Допоможіть визначити предмет закупівлі у такому випадку:
плануємо придбати прибор у російського постачальника на суму 19000 грн,
з іншою фірмою заключено договір на розмитнення прибору. Загалом це буде більш, ніж 20 тис.грн. Це два предмета договору чи один?

Ответ:

Якщо у результаті Ви отримаєте два різні договори (з різними виконавцями): на придбання та закупівлю послуг з розмитнення – ці предмети закупівлі можливо визначити окремими.предыдущая | 1 ... 773 774 775 [776] 777 778 779 ... 890 | следующаяПочему стоит зарегистрироваться

Ищите тендеры и закупки ? Ищите тендеры и закупки ? Получайте новые тендеры на e-mail Зарегистрируйтесь!

Получайте новые тендеры на e-mail.
Рекламируйтесь на портале.
*
Получите полный доступ ко всем тендерам Получите полный доступ ко всем тендерам.*
Сайт торгов
Более 1000 тендеров онлайн
*Бесплатные услуги *От 50 грн. в месяц
Консультации по госзакупкам: (044) 581-28-16
Заказчикам:
Консультации по ГОСЗАКУПКАМ.
Наши книги по госзакупкам.
Обучение и сертификаты.
Размещение объявлений.
Проведение процедур закупок.
Переговорная процедура закупки.
Закупка электроэнергии.
Электронные торги.
Аудит торгов перед проверкой.
Поставщикам:
Подготовка предложения.
Банковская гарантия без залога.
Обжалование результатов.
Отчеты по закупкам.
Справка о банкротстве.
Справка о коррупции.
Справка по цене.
Выписка из ЕГРПОУ.
Выписка ЕГРЮЛ.

(044) 239-27-39, 237-17-23, 230-82-27, 425-46-47, 581-28-21

Реклама на портале Ua-Tenders.comРеклама

Условия использования портала Ua-TendersСоглашение

Контактные данныеКонтакт

Мобильная версия