/ Главная / Вопросы-ответы / Вопросы по тендерным процедурам
 
Добавь тендер
Размещение объявлений о торгах
Авторизация
логин
пароль
Забыли пароль ?Регистрация...
Логин:
Пароль:
Внимание Тендеры !
Узнайте свои ошибки при участии в тендерах
Экспресс-Тендер по временному положению.

Вопросы-ответы

Консультация от экспертов - нам доверяют уже 10 лет.

ВНИМАНИЕ ! Добавление вопросов доступно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрироваться


предыдущая | 1 ... 773 774 775 [776] 777 778 779 ... 891 | следующая

Бортников А.В.

Размещено: 2007-08-01 14:30:26
Підкажіть будь ласка!
Ми здійснили закупівлю продукції на 35 тис. грн., до кінця року виникла потреба в додатковій закупівлі - 63 тис. (по цінам початку року). Після проведення запиту цінових пропозицій, найменша ціна склала 67,5 тис. грн. У сумі з попередньою закупівлею сума становить - 102,5 тис. грн. Чи маємо ми можливість укласти договір на суму 67,5 тис. грн., чи потрібно зменшувати обсяг закупівлі, та укладати договір на 64,99 тис. грн, щоб в сумі з попередньою закупкою становила - 99,99 тис. грн.

Ответ:

Звичайно потрібно щоб загальна вартість не перевищила 100 тис.грн. (для підприємств). Можливо скористатись положеннями статті 34 Закону та зменшити обсяг закупівлі у зв’язку з відсутністю фінансування (оскільки орієнтовна вартість складає 63 тис.грн.)


Палёха Людмила Петровна

Размещено: 2007-08-01 14:05:33
Добрий день!
Прошу дати роз'яснення на протязі якого часу Учасник має право на оскарження дій Замовника

з повагою Л.Пальоха

Ответ:

У будь-який час, обмеження законодавством не встановлені. Єдине, що статтею 37 Закону встановлено, що Комісія має право залишити скаргу без розгляду у разі, якщо її було подано пізніше ніж через 15 робочих днів з дня опублікування оголошення (повідомлення) про результати проведення торгів.


Шмыгленко Светлана Константиновна

Размещено: 2007-08-01 13:55:30
Добрий день. 23 липня на сайті Міжвідомчої комісії з питань державних закупівель було розміщено роз’яснення від 19.07.07 №01/1р щодо Тематичного каталогу. Вже через день цього роз’яснення не стало. Чи діє це роз’яснення на даний час та що це за практика Комісії змінювати чи знищувати свої документи? Згідно ПКМУ від 20.06.2007р. №835: торги по закупівлі лікарських препаратів проведені у квітні 2007р. та договори діють до 31.12.2007р., чи потрібно розірвати договори, якщо ціни не відповідають вимогам Постанови, які підтверджуючи документи необхідні від постачальників для виконання вищенаведеної Постанови? Дякую.

Ответ:

Щодо питання 1: Розміщення інформації на сайті АМК відноситься до компетенції АМК. Щодо питання 2: Законодавчі акти не мають зворотної дії в часі, тому договори укладені до набуття чинності цієї постанови можуть виконуватись без внесення додаткових змін.


Аксенова Светлана

Размещено: 2007-08-01 13:55:11
Прошу пояснити, що являється початком торгів, розміщення оголошення в мережі Інтернет чи опублікування його в Інформаційному бюлетені Тендерної палати України?

Ответ:

Дата виходу оголошення у друкованому виданні.


герасименко с. м.

Размещено: 2007-08-01 13:21:44
Чи обов'язкова присутність представників учасників при розкритті замовником пропозицій?

Ответ:

Ні, розкриття може здійснюватись і без учасників (якщо вони не виявили бажання бути присутніми).


Цюсьмак Наталя Вікторівна

Размещено: 2007-08-01 12:56:28
Яким чином правильно провести закупівлю медобладнання на умовах лізингу? Дякую.

Ответ:

Конкретизуйте будь ласка питання. Зазначена процедура здійснюється за звичайним встановленим порядком, передбаченим законодавством.


Бичкова Т.О.

Размещено: 2007-08-01 12:48:18
Проведені торги (запит цінових пропозицій).Уклали договір. Учасник змінює ціну. Комісія не дає дозвіл щодо можливості коригування ціни договору. Учасник відмовляється поставляти товар за старими цінами.Чи маємо ми право розірвати договір та укласти його з іншим учасником цієї процедури закупівлі?

Ответ:

Ви маєте право розірвати договір, але новий договір можливо укласти за результатами нової процедури. Запропонований Вами варіант можливий тільки у випадку, якщо після акцепту переможець відмовився підписувати угоду.


Струк Вячеслав

Размещено: 2007-08-01 12:17:44
Вопрос по поводу объединения по 5-му знаку.
Как быть с семинарами???? В годовом плане закупок предусмотрено около 100 семинаров на разную тематику. Стимость колеблется от 5-50 тысяч (не включая зарубежные).
При этом в начале года невозможно предусмотреть когда будет проходить семинар, где, и сколько людей нужно будет отправить. Можна ли рассматривать каждый отдельный семинар как отдельный предмет закупки??? Такая же ситуация и с выставками.

Ответ:

Вірно було б здійснити відкриті торги та визначити кожен семінар відповідним лотом. В іншому випадку, можливо звернутись до Міжвідомчої комісії з детальним обґрунтуванням неможливості проведення такої процедури та дозволити визначити кожен семінар окремим предметом закупівлі.


Пельц Наталя Семенівна

Размещено: 2007-08-01 11:20:04
Добрый день!
Прошу Вас дать ответ на следующий вопрос.
Каков порядок возврата ошибочно перечисленных денежных средств за оплату тендерной документации?

Заранее благодарю!

Ответ:

Зазначене питання відноситься виключно до компетенції Замовника відповідних торгів. Зверніться до нього з письмовим запитом.


Лебедева А.А.

Размещено: 2007-08-01 11:12:12
Підкажіть будь-ласка, якщо в 2005 році був відіграний тендер на реконструкцію будівлі на весь об'єм робіт. Зараз в зв'язку з тим що ціни на матеріали виросли нам не вистачає тих коштів, зараз нам додають кошти для завершення робіт.
Запитання: як провести ці кошти? (Зробити дефектний акт і внести зміни в договір?)

Ответ:

Якщо змінилась ціна, то відповідно до положень статті 34 Закону необхідно звернутись до Міжвідомчої комісії з питань державних закупівель відповідно до встановленого порядку (http://www.ua-tenders.com/legislation/joint_comm/01-8rsh/ - Рішення Міжвідомчої комісії з питань державних закупівель від 19.07.2007 N 01/8 рш) та отримати висновок щодо можливості коригування ціни. Після чого можливо вносити зміни до договору. У випадку, якщо з’явились додаткові роботи не включені у початковий проект – необхідно здійснити додаткову процедуру. У будь-якому випадку Ви можете звернутись до нашого Агентства з метою отримання консалтингової та юридичної допомоги з питань реалізації зазначеного завдання (звертайтесь за телефонами вказаними на сайті).


Кордюк Руслан Анатольевич

Размещено: 2007-08-01 10:39:16
Спасибо за ответ, но если возможно, дайте более подробное разъяснение:

Речь идет об обращении в суд, а не в Комиссию.

Можно ли по решению суда отменить тендерное предложение участника-победителя и обязать Заказчика определить победителя тендера, исходя из предложений оставшихся 4 участников не отменяя торги и не признавая их не состоявшимися, поскольку у остальных участников торгов документация соответствует требованиям ТД?

Работает ли Ваше агенство по схеме обжалования процедуры акцепта в судебном порядке?

Будем признательны за более подробное разъяснение.

Ответ:

У позові можливо просити суд визнати недійсним рішення про переможця та зобов’язати замовника здійснити оцінку повторно. Можливе надання консультативних послуг з приводу складання позовної заяви.


Руденко Серей Александрович

Размещено: 2007-08-01 10:31:22
Добрый день. Скажите пожалуйста: был заключен довор по тендеру по кап. строительству, но в связи с указом президента - увеличение минимальной зар. платы соответственно должна увеличиватся сумма договора на работы. Как правильно в соотв. с законом скорректировать сумму договора.

Ответ:

Необхідно звернутись до Міжвідомчої комісії з питань державних закупівель відповідно до встановленого порядку (http://www.ua-tenders.com/legislation/joint_comm/01-8rsh/ - Рішення Міжвідомчої комісії з питань державних закупівель від 19.07.2007 N 01/8 рш) та отримати висновок щодо можливості коригування ціни. Після чого можливо вносити зміни до договору.


Баскина Н.В.

Размещено: 2007-08-01 10:26:21
Добрый день. Подскажите, пожалуйста, является ли правомерным требвание заказчика предоставить обеспечение исполнения договора в форме векселя, принимая во внимание, что ст. 1 ЗУ "О закупке товаров, работ и услуг за государственные средства" такая форма предусмотрена, а согласно ЗУ "О вексельном обращении в Украине" вексель может выдаваться только для оформления денежного долга за фактически поставленные товары и оказанные услуги. Заранее спасибо.

Ответ:

Враховуючи, що Законом України «Про закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти» передбачена форма тендерного забезпечення у вигляді депозиту – зазначена вимога замовника правомірна. При цьому забезпечення у такій формі повинно свідчити про надання учасником замовнику гарантій щодо забезпечення виконання ним зобов'язань, які виникають у зв'язку з поданням тендерних пропозицій.


Кордюк Руслан Анатольевич

Размещено: 2007-08-01 09:33:28
Добрый день!
Просим дать разъяснение по такому вопросу.
Заказчиком проведены открытые торги по закупке оборудования, в которых приняли участие 5 организаций.
По результатам торгов (акцепту) признана победителем фирма, у которой отсутствует большая часть документации, предусмотренной ТД.

Может ли Участник торгов в судебном порядке обязать Заказчика отклонить тендерное предложение фирмы-победителя, анулировать акцепт и пересмотреть результат торгов с учетом оставшихся 4-х тендерных предложений?

Или же возможно только отмена торгов?

Как этот момент регулируется Законом?

Заранее признательны за ответ.

Ответ:

Відповідно до положень статті 27 Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" пропозиція, яка не відповідає вимогам ТД повинна бути відхилена. Тому будь-який учасник може оскаржити дії замовника у порядку передбаченому статтями 36, 37, 37-1 Закону та Рішенням Міжвідомчої комісії з питань державних закупівель від 23 березня 2007 р. N 01/3 рш http://www.ua-tenders.com/legislation/joint_comm/107915/ Додатково повідомляємо, що наше агентство надає послуги з аналізу процедури закупівлі та подальшого оскарження в Комісії (у разі зацікавленості звертайтесь за телефонами, вказаними на сайті).


Владимир

Размещено: 2007-08-01 09:19:53
Добрый день, подскажите, если тендерный комитет насчитывает семь человек, из которых 3-е уходят в отпуск (в т.ч. секретарь и зам. председателя) как поступать заказчику? назначать приказом на период отсутствия и.о. или работать в составе 4-ех человек?

Ответ:

Рішення ТК повинні бути підписані 2/3 членів ТК. Тому необхідно внести тимчасові зміни до складу ТК з метою щоб як мінімум 5 з 7 осіб мали можливість прияняти відповідні рішення.предыдущая | 1 ... 773 774 775 [776] 777 778 779 ... 891 | следующаяПочему стоит зарегистрироваться

Ищите тендеры и закупки ? Ищите тендеры и закупки ? Получайте новые тендеры на e-mail Зарегистрируйтесь!

Получайте новые тендеры на e-mail.
Рекламируйтесь на портале.
*
Получите полный доступ ко всем тендерам Получите полный доступ ко всем тендерам.*
Сайт торгов
Более 1000 тендеров онлайн
*Бесплатные услуги *От 50 грн. в месяц
Консультации по госзакупкам: (044) 581-28-16
Заказчикам:
Консультации по ГОСЗАКУПКАМ.
Наши книги по госзакупкам.
Обучение и сертификаты.
Размещение объявлений.
Проведение процедур закупок.
Переговорная процедура закупки.
Закупка электроэнергии.
Корпоративные закупки.
Аудит торгов перед проверкой.
Поставщикам:
Подготовка предложения.
Банковская гарантия без залога.
Обжалование результатов.
Отчеты по закупкам.
Справка о банкротстве.
Справка о коррупции.
Справка по цене.
Электронных торги PROZORRO.
Выписка из ЕГРПОУ.

(044) 239-27-39, 237-17-23, 230-82-27, 425-46-47, 581-28-21

Реклама на портале Ua-Tenders.comРеклама

Условия использования портала Ua-TendersСоглашение

Контактные данныеКонтакт

Мобильная версия