/ Главная / Вопросы-ответы / Вопросы по тендерным процедурам
 
Методички
b7
Авторизация
логин
пароль
Забыли пароль ?Регистрация...
Логин:
Пароль:
Внимание Тендеры !
Узнайте свои ошибки при участии в тендерах
Экспресс-Тендер по временному положению.

Вопросы-ответы

Консультация от экспертов - нам доверяют уже 10 лет.

ВНИМАНИЕ ! Добавление вопросов доступно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрироваться


предыдущая | 1 ... 773 774 775 [776] 777 778 779 ... 891 | следующая

Бичкова Т.О.

Размещено: 2007-08-01 12:48:18
Проведені торги (запит цінових пропозицій).Уклали договір. Учасник змінює ціну. Комісія не дає дозвіл щодо можливості коригування ціни договору. Учасник відмовляється поставляти товар за старими цінами.Чи маємо ми право розірвати договір та укласти його з іншим учасником цієї процедури закупівлі?

Ответ:

Ви маєте право розірвати договір, але новий договір можливо укласти за результатами нової процедури. Запропонований Вами варіант можливий тільки у випадку, якщо після акцепту переможець відмовився підписувати угоду.


Струк Вячеслав

Размещено: 2007-08-01 12:17:44
Вопрос по поводу объединения по 5-му знаку.
Как быть с семинарами???? В годовом плане закупок предусмотрено около 100 семинаров на разную тематику. Стимость колеблется от 5-50 тысяч (не включая зарубежные).
При этом в начале года невозможно предусмотреть когда будет проходить семинар, где, и сколько людей нужно будет отправить. Можна ли рассматривать каждый отдельный семинар как отдельный предмет закупки??? Такая же ситуация и с выставками.

Ответ:

Вірно було б здійснити відкриті торги та визначити кожен семінар відповідним лотом. В іншому випадку, можливо звернутись до Міжвідомчої комісії з детальним обґрунтуванням неможливості проведення такої процедури та дозволити визначити кожен семінар окремим предметом закупівлі.


Пельц Наталя Семенівна

Размещено: 2007-08-01 11:20:04
Добрый день!
Прошу Вас дать ответ на следующий вопрос.
Каков порядок возврата ошибочно перечисленных денежных средств за оплату тендерной документации?

Заранее благодарю!

Ответ:

Зазначене питання відноситься виключно до компетенції Замовника відповідних торгів. Зверніться до нього з письмовим запитом.


Лебедева А.А.

Размещено: 2007-08-01 11:12:12
Підкажіть будь-ласка, якщо в 2005 році був відіграний тендер на реконструкцію будівлі на весь об'єм робіт. Зараз в зв'язку з тим що ціни на матеріали виросли нам не вистачає тих коштів, зараз нам додають кошти для завершення робіт.
Запитання: як провести ці кошти? (Зробити дефектний акт і внести зміни в договір?)

Ответ:

Якщо змінилась ціна, то відповідно до положень статті 34 Закону необхідно звернутись до Міжвідомчої комісії з питань державних закупівель відповідно до встановленого порядку (http://www.ua-tenders.com/legislation/joint_comm/01-8rsh/ - Рішення Міжвідомчої комісії з питань державних закупівель від 19.07.2007 N 01/8 рш) та отримати висновок щодо можливості коригування ціни. Після чого можливо вносити зміни до договору. У випадку, якщо з’явились додаткові роботи не включені у початковий проект – необхідно здійснити додаткову процедуру. У будь-якому випадку Ви можете звернутись до нашого Агентства з метою отримання консалтингової та юридичної допомоги з питань реалізації зазначеного завдання (звертайтесь за телефонами вказаними на сайті).


Кордюк Руслан Анатольевич

Размещено: 2007-08-01 10:39:16
Спасибо за ответ, но если возможно, дайте более подробное разъяснение:

Речь идет об обращении в суд, а не в Комиссию.

Можно ли по решению суда отменить тендерное предложение участника-победителя и обязать Заказчика определить победителя тендера, исходя из предложений оставшихся 4 участников не отменяя торги и не признавая их не состоявшимися, поскольку у остальных участников торгов документация соответствует требованиям ТД?

Работает ли Ваше агенство по схеме обжалования процедуры акцепта в судебном порядке?

Будем признательны за более подробное разъяснение.

Ответ:

У позові можливо просити суд визнати недійсним рішення про переможця та зобов’язати замовника здійснити оцінку повторно. Можливе надання консультативних послуг з приводу складання позовної заяви.


Руденко Серей Александрович

Размещено: 2007-08-01 10:31:22
Добрый день. Скажите пожалуйста: был заключен довор по тендеру по кап. строительству, но в связи с указом президента - увеличение минимальной зар. платы соответственно должна увеличиватся сумма договора на работы. Как правильно в соотв. с законом скорректировать сумму договора.

Ответ:

Необхідно звернутись до Міжвідомчої комісії з питань державних закупівель відповідно до встановленого порядку (http://www.ua-tenders.com/legislation/joint_comm/01-8rsh/ - Рішення Міжвідомчої комісії з питань державних закупівель від 19.07.2007 N 01/8 рш) та отримати висновок щодо можливості коригування ціни. Після чого можливо вносити зміни до договору.


Баскина Н.В.

Размещено: 2007-08-01 10:26:21
Добрый день. Подскажите, пожалуйста, является ли правомерным требвание заказчика предоставить обеспечение исполнения договора в форме векселя, принимая во внимание, что ст. 1 ЗУ "О закупке товаров, работ и услуг за государственные средства" такая форма предусмотрена, а согласно ЗУ "О вексельном обращении в Украине" вексель может выдаваться только для оформления денежного долга за фактически поставленные товары и оказанные услуги. Заранее спасибо.

Ответ:

Враховуючи, що Законом України «Про закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти» передбачена форма тендерного забезпечення у вигляді депозиту – зазначена вимога замовника правомірна. При цьому забезпечення у такій формі повинно свідчити про надання учасником замовнику гарантій щодо забезпечення виконання ним зобов'язань, які виникають у зв'язку з поданням тендерних пропозицій.


Кордюк Руслан Анатольевич

Размещено: 2007-08-01 09:33:28
Добрый день!
Просим дать разъяснение по такому вопросу.
Заказчиком проведены открытые торги по закупке оборудования, в которых приняли участие 5 организаций.
По результатам торгов (акцепту) признана победителем фирма, у которой отсутствует большая часть документации, предусмотренной ТД.

Может ли Участник торгов в судебном порядке обязать Заказчика отклонить тендерное предложение фирмы-победителя, анулировать акцепт и пересмотреть результат торгов с учетом оставшихся 4-х тендерных предложений?

Или же возможно только отмена торгов?

Как этот момент регулируется Законом?

Заранее признательны за ответ.

Ответ:

Відповідно до положень статті 27 Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" пропозиція, яка не відповідає вимогам ТД повинна бути відхилена. Тому будь-який учасник може оскаржити дії замовника у порядку передбаченому статтями 36, 37, 37-1 Закону та Рішенням Міжвідомчої комісії з питань державних закупівель від 23 березня 2007 р. N 01/3 рш http://www.ua-tenders.com/legislation/joint_comm/107915/ Додатково повідомляємо, що наше агентство надає послуги з аналізу процедури закупівлі та подальшого оскарження в Комісії (у разі зацікавленості звертайтесь за телефонами, вказаними на сайті).


Владимир

Размещено: 2007-08-01 09:19:53
Добрый день, подскажите, если тендерный комитет насчитывает семь человек, из которых 3-е уходят в отпуск (в т.ч. секретарь и зам. председателя) как поступать заказчику? назначать приказом на период отсутствия и.о. или работать в составе 4-ех человек?

Ответ:

Рішення ТК повинні бути підписані 2/3 членів ТК. Тому необхідно внести тимчасові зміни до складу ТК з метою щоб як мінімум 5 з 7 осіб мали можливість прияняти відповідні рішення.


Сірота Ірина

Размещено: 2007-08-01 08:48:56
К вопросу о формировании цен на медицинское оборудование: должны ли мы, как Заказчики, знать оптовую цену на требующееся нам оборудование, когда мы рассматриваем ценовые предложения? И где, в таком случае, мы должны брать эти цены? Спасибо!

Ответ:

На момент розкриття замовник не може перевірити рівень оптових цін виробника (якщо ТД не передбачала надання первинних договорів учасника). На нашу думку цю інформацію недоцльно перевіряти під час розкриття, оскільки законодавством передбачено подальше зниження ціни. А вже під час укладання договору з переможцем необхідно запросити від учасника необхідні документи для виконання (перевірки цін) постанови КМУ вiд 20.06.2007 № 835.


Скабичевский И.М.

Размещено: 2007-07-31 17:50:27
Добрый день.Скажите пожалуйста, являеться ли дискриминационным требование в ТД (основні умови Договору)о гаарантировании поставщиком поставок товара Заказчику на протяжении 2 часов, в связи с особенностью работы Заказчика (лікувальний заклад з великою кількість хірургічних втручань, та відсутності у Замовника можливості зберігання значних обсягів медикаментів), беря во внимание то, что эти торги уже были раз отменены Межведомственной Комиссией и в предыдущей редакции тендерной документации такого пункта не было.Могу ли я как Учасник с другого города и не имея аптеки и склада в городе, (как тот для кого писалась документация,) Заказчика рассматривать это условие как дискриминационное и соответственно требовать его отменить?

Ответ:

На нашу думку це дійсно дискримінаційна вимога і Ви маєте повне право не оскарження дій замовника до Комісії.


Сірота Ірина

Размещено: 2007-07-31 17:14:23
Относительно хранения тендерных предложений. 1. Скажите, пожалуйста, если тендерные предложения на оборудование поданы вместе с толстыми инструкциями по эксплуатации, можно ли инструкции сложить отдельно (так как никакие папки их не выдерживают), тем более, если несколько предложений содержат инструкции на одно и то же оборудование. 2. Нужно ли хранить конверты, в которых присланы ТП? Спасибо!

Ответ:

Щодо питання 1: Звичайно інструкції можуть зберігатись в іншому місці. Щодо питання 2: Законом не містить ніяких вимог щодо зберігання конвертів, тому вважаємо, що вони зберігаються за бажанням замовника.


Червинская Ю.С.

Размещено: 2007-07-31 15:24:08
Добрый день, может ли тенедерное обеспечение предоставляться в виде договора штрафа?

Ответ:

Законодавством не встановлено зцього приводу обмежень, але радимо використовувати договір неустойки.


Солодовник Зінаїда вікторівна

Размещено: 2007-07-31 13:53:30
Добрий день! Скажіть, будь-ласка, як замовник повинен повертати учасникам, які не перемогли в торгах, тендерне забезпечення надане у вигляді банківської гарантії?

Ответ:

Можливо за зверненням учасника з проханням повернути ТЗ. Замовник зберігає у справі цей запит і копію банківської гарантії.


Лесік Олена Анатоліївна

Размещено: 2007-07-31 13:09:44
Дякую за попередні відповіді.
Поясність, будь ласка, як бути з уточненням річних планів у зв’язку з визначення предмету закупівлі за 5 знаком ДК? Якщо договори вже укладені за 9 знаком, розривати і проводити торги? тому що вільних лімітів не має? Якщо закуплено за цими договорами за 7 міс. на 35 тис. грн.. і ще до кінця року ще буде на 19-20 тис. Проводити відкриті торги на 19 тис. грн.?
А зараз треба вислати нові плани ЄКА і Комісії?
Чи видає ЄКО на ці зміни планів сертифікати? Безкоштовно?
Допоможіть знайти різні 5 значні коди для газів медичних: кисню та закису азоту (24.11.1) чи це не можливо?
Дякую

Ответ:

Позиції річного плану, по яким укладено договори до набуття чинності зазначеного порядку не потрібно приводити у відповідність. Зміни до плану вносяться лише в частині закупівель, які ще не розпочались. Кисень та азот відповідно до класифікатору включено під одну категорію і розбити за різними знаками ці предмети закупівлі неможливо.предыдущая | 1 ... 773 774 775 [776] 777 778 779 ... 891 | следующаяПочему стоит зарегистрироваться

Ищите тендеры и закупки ? Ищите тендеры и закупки ? Получайте новые тендеры на e-mail Зарегистрируйтесь!

Получайте новые тендеры на e-mail.
Рекламируйтесь на портале.
*
Получите полный доступ ко всем тендерам Получите полный доступ ко всем тендерам.*
Сайт торгов
Более 1000 тендеров онлайн
*Бесплатные услуги *От 50 грн. в месяц
Консультации по госзакупкам: (044) 581-28-16
Заказчикам:
Консультации по ГОСЗАКУПКАМ.
Наши книги по госзакупкам.
Обучение и сертификаты.
Размещение объявлений.
Проведение процедур закупок.
Переговорная процедура закупки.
Закупка электроэнергии.
Корпоративные закупки.
Аудит торгов перед проверкой.
Поставщикам:
Подготовка предложения.
Банковская гарантия без залога.
Обжалование результатов.
Отчеты по закупкам.
Справка о банкротстве.
Справка о коррупции.
Справка по цене.
Электронных торги PROZORRO.
Выписка из ЕГРПОУ.

(044) 239-27-39, 237-17-23, 230-82-27, 425-46-47, 581-28-21

Реклама на портале Ua-Tenders.comРеклама

Условия использования портала Ua-TendersСоглашение

Контактные данныеКонтакт

Мобильная версия