/ Главная / Вопросы-ответы / Вопросы по тендерным процедурам
 
Каталог участников тендеров
Добавь тендер
Авторизация
логин
пароль
Забыли пароль ?Регистрация...
Логин:
Пароль:
Внимание Тендеры !
Узнайте свои ошибки при участии в тендерах
Экспресс-Тендер по временному положению.

Вопросы-ответы

Консультация от экспертов - нам доверяют уже 10 лет.

ВНИМАНИЕ ! Добавление вопросов доступно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрироваться


предыдущая | 1 ... 773 774 775 [776] 777 778 779 ... 888 | следующая

Виталий Григорович

Размещено: 2007-07-27 12:42:50
Державне підприємство проводить тендери на закупівлю бензину й за кошти підприємства, й за отримані бюджетні кошти, що виділяються за програмою.Загалом сума перевищує межу, передбачену законодавством, а окремо - ні. Чи не буде це порушенням Закону ?

Ответ:

Закон застосовується до всіх закупівель товарів, робіт і послуг, що повністю або частково здійснюються за рахунок державних коштів, за умови, що вартість предмета закупівлі для товару (товарів), послуги (послуг) становить або перевищує 20 тисяч гривень, а для робіт - 50 тисяч гривень. Тому ділити закупівлі за джерелом фінансування неможливо. Необхідно визначати потребу підприємства і відштовхуватися від орієнтовної вартості закупівлі (якщо вона перевищує межі, встановлені статтею 2 Закону – необхідно здійснювати процедури).


Бортников А.В.

Размещено: 2007-07-27 11:53:12
Доброго дня!
Більшість будівельних робіт здійснюється силами власного ремонтно-будівельного управління. Однак у зв’язку з великою мережею об’єктів по всій області, під час підготовки до осінньо-зимового в віддалених місцевостях, в допомогу працівникам РБУ, винаймається 1-2 чоловіки на підсобні роботи, за цивільно-правовими угодами.
Підкажіть подібні угоди підпадають під дію Закону про закупівлі, чи вони відносяться до трудовихвідносин.

Ответ:

Якщо укладається угода про надання послуг, то дія Закону розповсюджується. В іншому випадку, на нашу думку не потрібно здійснювати процедури.


Косик А.В.

Размещено: 2007-07-27 11:04:45
Как отсчитывать 3-дневный срок уведомления АМКУ, Межведомственной комиссии и Тендерной палаты о закупке на сумму до 10% (ч.5 ст.2 Закона): с момента заключения договора о закупке, осуществления закупки или др.?

Ответ:

З моменту укладання угоди.


Коваль Ірина Олександрівна

Размещено: 2007-07-27 10:47:34
Дайте, будь ласка, відповідь ще на таке питання.
Якщо у довідці ЄДРПОУ у сферах діяльності поліграфічна діяльність не зазначена, а закупівля стосувалася саме надання поліграфічних послуг, чи можна відхилити пропозицію учасника? Він надав документи про свого субпідрядника.
Дякую

Ответ:

На нашу думку це не є причиною для відхилення пропозиції. Якщо формально підходити до питання, то учасник виконав вимогу ТД – надав необхідну довідку. Відхилити пропозицію можливо, якщо ТД містить положення, щодо наявності у зазначеній довідці «необхідної сфери діяльності».


Коваль Ірина Олександрівна

Размещено: 2007-07-27 10:44:22
Щодо питання про перевірку даних, що їх надав учасник: я не дарма звернула увагу на те, що подані дані аж ніяк не стосуються кваліфікаційних вимог. Частина 9 ст. 26 свідчить про можливість перевірки даних, що підтверджують кваліфікацію (!) учасника. А квалікаційні вимоги точно викладені у ст.15 Закону. Як бути?
Дякую

Ответ:

На нашу думку замовник може сміливо звертатись за повторним підтвердженням технічних можливостей (потенціалу) підприємства, оскільки вони можуть складовою кваліфікаційних вимог.


Соколенко

Размещено: 2007-07-27 10:13:47
Підкажіть будь ласка, якщо в березні був проведений тендер на постачання молока , а в липні підприємство-постачальник видмовляється від поставок молока у зв'язку з ліквідацією підприємства.Було вирішено проводити новий тендер .Чи можно заключити договір на 10% (ст2п5) на термін проведення нового тендеру? Дякую

Ответ:

Можливо, але якщо такі дії не були здійснені при першій процедурі закупівлі. Абзацом 2 частини 5 статті 2 Закону передбачено, що положення, передбачені абзацом першим частини п’ятої цієї статті, не застосовується при проведенні замовником наступної процедури закупівлі щодо такого самого предмета закупівлі.


Лебедева А.А.

Размещено: 2007-07-27 08:08:09
Уточнення до попереднього запитання. Яким чином вони затверджуються?

Ответ:

Протокол розкриття ( http://www.ua-tenders.com/legislation/amc/82224/ ) звіт про результати процедури закупівлі ( http://www.ua-tenders.com/legislation/amc/r219/ ) мають встановлену форму. Протокол оцінки складається у довільній формі з урахуванням методики оцінки, передбаченої тендерною документацією та підписується членами тендерного комітету.


Наталия Васильевна

Размещено: 2007-07-26 20:23:01
1. Замовнику -управлінню соц.захисту населення згідно ПКМ №1445 від 28.10.04р. виділяються кошти на послуги з безоплатного поховання учасників бойових дій. Підпадають ці послуги під процедуру торгів?

2.В лікарні проводяться роботи з поточного ремонту: ремонт покрівлі на 18 тис.грн. та малярні роботи на 10 тис.грн.Як правильно поступити замовнику і оформити ці послуги?

Ответ:

Щодо питання 1: Якщо вартість зазначених послуг перевищує межі, встановлені статтею 2 Закону, Закон зобов’язує здійснювати процедуру. Щодо питання 2: Правильно буде здійснити процедуру запиту цінових пропозицій і при цьому визначити 2 лоти по видах робіт.


Наталия Васильевна

Размещено: 2007-07-26 19:23:33
Підскажіть, будь-ласка!
Управлінню освіти на капітальний ремонт школ, дитсадків, інтернатів в цілому віділено 500,0тис.грн. Будуть виконуватися роботи: кап.ремонт покрівель, тепломереж, оздоблювальні роботи. На кожну школу, д/с складена ПКД. Згідно п.3.3 Порядку МК від 19.06.07р. як правильно поступити замовнику:
1.Проводити торги в розрізі об"єктів(школ,д/с,
інтернатів) по лотах?
2.Проводити торги в розрізі видів робіт по лотах?

В травні місяці були проведені торги на закупівлю бензину на суму 45тис.грн., проплачено -20 тис.грн.Залишок-25тис.грн. На даний час фірма-постачальник припинила своє існування, про що попередньо повідомила. Як бути замовнику в цій ситуації? Знову проводити торги?

Ответ:

Щодо питання 1: У разі здійснення відкритих торгів не має різниці яким чином здійснюється визначення лотів, можливо за об’єктами (у разі наявності окремих кошторисів об’єкту), можливо за видами робіт (за локальними кошторисами по роботам, враховуючи всі об’єкти). Щодо питання 2: Договір необхідно розірвати. Та оскільки залишок перевищує 20 тис.грн. необхідно здійснити процедуру закупівлі (наприклад: запит цінових пропозицій).


Лебедева А.А.

Размещено: 2007-07-26 17:35:11
В ст. 17.3. Закону що надсилати в Тендерну палату вказані документи протягом 3 днів з дати їх затвердження. То виходить що протокол розкриття, оцінки та звіт окремо треба затверджувати? Чи дата заповнення вважається датою затвердження?

Ответ:

Звичайно, це окремі документи і затверджуються окремо один від одного.


наташа

Размещено: 2007-07-26 17:24:19
скажить будьласка, висновок Комісії щодо збезпечення оздоровлення дітей у 2007році, а також забезпечення оздоровчих закладів продуктами харчування та послугами за організації харчування від 05.06.2007року має юридичну силу чі ні? і якщо має то який у нього номер

Ответ:

Це рішення чинне, але інформації щодо його номеру не маємо. Якщо потрібно робити на цей документ посилання не вказуйте номер, достатньо дати прийняття та назви.


Коваль Ірина Олександрівна

Размещено: 2007-07-26 15:52:06
Скажіть, будь ласка, як оцінювати і чи оцінювати взагалі пропозицію учасника, який надав дані, які за всіма можливими розрахунками не відповідають дійсності? Чим керуватися, аби відхилити цю пропозицію? Чи можна запитати підтвердження таких даних (вони не є кваліфікаційними) і якщо можна, то на підставі чого просити це підтвердження?
Приклад: один з учасників відкритих торгів із закупівлі послуг з друкування книг подав дані, згідно з якими вони друкують наклад (500 екземплярів) у середньому за 0,016 робочих днів, тобто близько 2 год., що неможливо за будь-яких потужностей виробництва.
Дякую

Ответ:

Замовнику не потрібно шукати підстави для звернення до учасника. Частиною 9 статті 26 Закону передбачена така можливість, і відповідно до неї необхідно звернутись і запросити повторного підтвердження таких технічних можливостей.


Романенко Алина Владимировна

Размещено: 2007-07-26 15:25:28
Подскажите пожалуйста,1. к какому коду классификатора отнести парафинонагреватель?
2.Можно ли размещать документы на сайте Тендерной Палаты Украины ,если мы заключили договор с Европейским консалтинг.агенством,и если можно то что для этого необходимо?
3.Вступил ли в силу УКАЗ Президента Украины о проведении проверки заказчиков до 1 октября 2007 г.
Спасибо.

Ответ:

Щодо питання 1: такий предмет закупівлі відсутній в класифікаторі. Тому вважаємо за доцільне у цьому випадку не робити посилання на код класифікатору (в річному плані закупівлі вказати, що такий предмет закупівлі (його аналог) не міститься в класифікаторі). Щодо питання 2: ТПУ не розміщує на сайті документи щодо здійснення процедури закупівлі. Щодо питання 3: Так, зазначений наказ набув чинності.


Бут Т.А.

Размещено: 2007-07-26 13:18:39
Скажите, пожалуйста, согласно какого документа определить предмет закупки работы "Техническое переоснащение предприятий Минуглепрома Украины на базе создания и внедрения апаратно-программных средств системы комплексной безопасности"? Спасибо.

Ответ:

Це «послуги» в контексті Закону і предмет закупівлі необхідно визначати відповідно до встановленого порядку на основі класифікатору.


Ковалько Л.М.

Размещено: 2007-07-26 11:53:07
Допоможіть, будь-ласка в такому питанні.
Державна бюджетна установа.Навчання службовців іноземним мовам, проводим тендер. Термін навчання 1 учбовий рік з 09.2007 по 05.2008. Для бюджетних установ рік закінчується 31.12.07. і також термін дії всіх договорів. Як бути в такому випадку, правильно укласти договір, щоб пропустило казначейство проплати?

Ответ:

Необхідно здійснити процедуру на всю потребу, а у договорі з переможцем передбачити кошти, виділені на поточний рік та зареєструвати зобов’язання тільки на них (при цьому загальна вартість договору повинна становити повну вартість, розраховану на весь період навчання).предыдущая | 1 ... 773 774 775 [776] 777 778 779 ... 888 | следующаяПочему стоит зарегистрироваться

Ищите тендеры и закупки ? Ищите тендеры и закупки ? Получайте новые тендеры на e-mail Зарегистрируйтесь!

Получайте новые тендеры на e-mail.
Рекламируйтесь на портале.
*
Получите полный доступ ко всем тендерам Получите полный доступ ко всем тендерам.*
Сайт торгов
Более 1000 тендеров онлайн
*Бесплатные услуги *От 50 грн. в месяц
Консультации по госзакупкам: (044) 581-28-16
Заказчикам:
Консультации по ГОСЗАКУПКАМ.
Наши книги по госзакупкам.
Обучение и сертификаты.
Размещение объявлений.
Проведение процедур закупок.
Переговорная процедура закупки.
Закупка электроэнергии.
Электронные торги.
Аудит торгов перед проверкой.
Поставщикам:
Подготовка предложения.
Банковская гарантия без залога.
Обжалование результатов.
Отчеты по закупкам.
Справка о банкротстве.
Справка о коррупции.
Справка по цене.
Выписка из ЕГРПОУ.
Выписка ЕГРЮЛ.

(044) 239-27-39, 237-17-23, 230-82-27, 425-46-47, 581-28-21

Реклама на портале Ua-Tenders.comРеклама

Условия использования портала Ua-TendersСоглашение

Контактные данныеКонтакт