/ Главная / Вопросы-ответы
 
find
b7
Авторизация
логин
пароль
Забыли пароль ?Регистрация...
Логин:
Пароль:
Внимание Тендеры !
Узнайте свои ошибки при участии в тендерах
Экспресс-Тендер по временному положению.

Вопросы-ответы

Консультация от экспертов - нам доверяют уже 10 лет.

ВНИМАНИЕ ! Добавление вопросов доступно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрироваться

Автор: Кушнир Валерий

Размещено: 2018-04-19 14:02:51
Доброго дня!
Питання з проведення закупівлі робіт з капітального ремонту.
У кошторисі Замовника (відділу освіти) на 2018 рік передбачені кошти на проведення капітального ремонту будівлі дитячо-юнацької спортивної школи у сумі 1500,0 тис. грн.
Питання: Чи має право відділ освіти укласти договір з підрядником на виконання в 2018 році зазначеного капітального ремонту на суму 1499,9 тис. грн., якщо вартість робіт з вказаного капітального ремонту будівдлі ДЮСШ згідно розробленої проектно-кошторисної документації становить суму більшу 1500,0 тис. грн.?

З повагою,
В. Кушнір

Ответ:

Відповідно до пункту 18 частини 1 статті 1 Закону  предмет закупівлі - товари, роботи чи послуги, що закуповуються замовником у межах єдиної процедури закупівлі, щодо яких учасникам дозволяється подавати тендерні пропозиції або пропозиції на переговорах (у разі застосування переговорної процедури закупівлі). Предмет закупівлі визначається замовником у порядку, встановленому Уповноваженим органом.

Згідно з Розділом IIІ “Визначення предмета закупівлі робіт” Порядку визначення предмета закупівлі робіт здійснюється замовником згідно з пунктом 22 частини 1 статті 1 Закону за об’єктами будівництва та з урахуванням ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 “Правила визначення вартості будівництва”, на який складений окремий об’єктний кошторис (кошторисний розрахунок).

Водночас об’єкт будівництва – це будинки, будівлі, споруди будь-якого призначення, їх комплекси або частини, лінійні об’єкти інженерно-транспортної інфраструктури згідно з ДБН А.2.2-3-2014 “Склад та зміст проектної документації на будівництво”.

Керуючись зазначеним вище та беручи до уваги роз'яснення Мінекономрозвитку від 25.11.2016 N 3302-01/38216-06, зауважимо, що при визначенні очікуваної вартості предмета закупівлі робіт замовники керуються даними кошторису (кошторисного розрахунку) на весь об’єкт будівництва.

Тобто в Вашому випадку при визначенні потреби в проведенні процедури закупівлі необхідно керуватися загальною вартістю робіт капітального ремонту будівлі ДЮСШ згідно розробленої проектно-кошторисної документації. А отже доцільніше проводити відкриті торги.
Обучение работе на площадках Прозоро.

Почему стоит зарегистрироваться

Ищите тендеры и закупки ? Ищите тендеры и закупки ? Получайте новые тендеры на e-mail Зарегистрируйтесь!

Получайте новые тендеры на e-mail.
Рекламируйтесь на портале.
*
Получите полный доступ ко всем тендерам Получите полный доступ ко всем тендерам.*
Консультации по госзакупкам: (044) 581-28-16
Заказчикам:
Консультации по ГОСЗАКУПКАМ.
Проведение процедур закупок.
Переговорная процедура закупки.
Корпоративные закупки.
Аудит торгов перед проверкой.
Поставщикам:
Подготовка предложения.
Банковская гарантия без залога.
Обжалование результатов.
Вопросы по Prozorro.
Электронных торги PROZORRO.

(044) 237-17-23, 230-82-27, 581-28-21

РекламаРеклама

УсловияСоглашение

КонтактыКонтакт