/ Главная / Вопросы-ответы
 
b7
find
Авторизация
логин
пароль
Забыли пароль ?Регистрация...
Логин:
Пароль:
Внимание Тендеры !
Узнайте свои ошибки при участии в тендерах
Экспресс-Тендер по временному положению.

Вопросы-ответы

Консультация от экспертов - нам доверяют уже 10 лет.

ВНИМАНИЕ ! Добавление вопросов доступно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрироваться

Автор: Сава Елена Михайловна

Размещено: 2018-12-29 18:29:49
Добрий день! Замовник Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради проводив тендер на закупівлю UA-2018-12-05-003552-c "Хлібопродукти". При вивчені документів , які надало Товариство з додатковою відповідальністю "Івано-Франківський хлібокомбінат" , встановлено порушення в наданій тендерній документації, а саме, відсутність : -"Технічної спеціфікації" на предмет закупівлі відповідно Додатку №1, ; відсутність "Технічних вимог" відповідно Додатку №2; відсутність Державної реєстрації потужностей оператора ринку,; відсутність - експлуатаційного дозволу виробника,;відсутній Гарантійний лист про ознайомлення , погодження та дотримання "Технічної спеціфікації" та "Технічних вимог" розділ 5 ч.ІІІ п. 3.1., п 3.2 п.п. В, п.п. Г, п. 3.3.. ; відсутній лист-гарантія що Учасник не підпадає під дії санкцій . Частина відсутніх документів була дозавантажена після проведення аукціона . Питання: Ци відповідає наданна Тендерная Пропозиція Товариства з додатковою відповідальністю "Івано-Франківський хлібокомбінат" кваліфікаційним крітерія .

Ответ:

Відповідно до статті 25 Закону тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель. Документ з тендерною пропозицією подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), інформація від учасника про його відповідність кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, вимогам, визначеним у статті 17 Закону і в тендерній документації, та завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації.
При цьому подання учасниками документів, що вимагаються замовником у тендерній документації, у паперовій формі Законом не передбачено.

У свою чергу, статтею 21 Закону встановлено, що в оголошенні про проведення процедури відкритих торгів обов’язково зазначається кінцевий строк подання тендерних пропозицій.

Водночас, виходячи зі змісту статті 25 Закону, учасник має право подавати тендерну пропозицію, вносити до неї зміни або відкликати свою тендерну пропозицію лише до закінчення строку подання тендерних пропозицій.

Таким чином, завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації, здійснюється учасниками саме до закінчення строку подання тендерних пропозицій. Отже, завантаживши певні документи тендерної пропозиції після кінцевого терміну подання тендерних пропозицій Товариство з додатковою відповідальністю «Івано-Франківський хлібокомбінат» порушило норми Закону і його тендерна пропозиція не відповідає вимогам тендерної документації та підлягає відхиленню.
Обучение работе на площадках Прозоро.

Почему стоит зарегистрироваться

Ищите тендеры и закупки ? Ищите тендеры и закупки ? Получайте новые тендеры на e-mail Зарегистрируйтесь!

Получайте новые тендеры на e-mail.
Рекламируйтесь на портале.
*
Получите полный доступ ко всем тендерам Получите полный доступ ко всем тендерам.*
Консультации по госзакупкам: (044) 581-28-16
Заказчикам:
Консультации по ГОСЗАКУПКАМ.
Проведение процедур закупок.
Переговорная процедура закупки.
Корпоративные закупки.
Аудит торгов перед проверкой.
Поставщикам:
Подготовка предложения.
Банковская гарантия без залога.
Обжалование результатов.
Вопросы по Prozorro.
Электронных торги PROZORRO.

(044) 237-17-23, 230-82-27, 581-28-21

РекламаРеклама

УсловияСоглашение

КонтактыКонтакт