/ Главная / Вопросы-ответы
 
b7
find
Авторизация
логин
пароль
Забыли пароль ?Регистрация...
Логин:
Пароль:
Внимание Тендеры !
Узнайте свои ошибки при участии в тендерах
Экспресс-Тендер по временному положению.

Вопросы-ответы

Консультация от экспертов - нам доверяют уже 10 лет.

ВНИМАНИЕ ! Добавление вопросов доступно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрироваться

Автор: Сава Елена Михайловна

Размещено: 2019-01-09 17:29:49
Учасник процедури закупівлі є фізична-особа підприємець, якій має найманих працівників, які документи повинен він надати на підтвердження повноважень посадової особи або представника учасника процедури закупівлі щодо підпису документів тендерної пропозиції та договору за результатами закупівлі? В Тендерній документації замовника визначається : повноваження щодо підпису документів тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі та договору за результатами процедури закупівлі підтверджується випискою з протоколу засновників або наказом про призначення або довіреністю або дорученням або іншим документом, що підтверджує повноваження посадової особи учасника на підписання документів.

Ответ:

Ваше питання містить наступне: «Тендерною документацією передбачено надання виписки з протоколу засновників або наказу про призначення або довіреності або доручення або інших документів, що підтверджують повноваження посадової особи учасника на підписання документів». Отже замовником не обмежено перелік документів, які Учасник має право надати для підтвердження повноважень посадової особи / представника учасника.

Також в питанні Ви зазначаєте, що учасником процедури закупівлі є фізична-особа підприємець.

Відповідно до ч.1-2, ст. 50 гл.5 розділу ІІ Цивільного кодексу України  право на здійснення підприємницької діяльності, яку не заборонено законом, має фізична особа з повною цивільною дієздатністю. Фізична особа здійснює своє право на підприємницьку діяльність за умови її державної реєстрації в порядку, встановленому законом. Водночас на підставі положень ч.1 ст.58 гл.6 розділу ІІ Господарського кодексу України суб'єкт господарювання підлягає державній реєстрації як юридична особа чи фізична особа-підприємець у порядку, визначеному законом.

Громадянин визнається суб'єктом господарювання (ч.1 ст.128 гл.13 розділу ІІ Господарського кодексу України) у разі здійснення ним підприємницької діяльності за умови державної реєстрації його як підприємця без статусу юридичної особи відповідно до ст. 58 Господарського кодексу України.

Беручи до уваги норми ч.1 ст.128 гл.13 розділу ІІ Господарського кодексу України у діяльності Фізичної особи – підприємця не передбачено наявності протоколу засновників або наказу про призначення директора.

Разом з цим, відповідно до пункту 10 частини 2 статті 25 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (далі Закон) порядок проведення державної реєстрації та інших реєстраційних дій на підставі документів, що подаються заявником для державної реєстрації, включає видачу за бажанням заявника виписки з Єдиного державного реєстру у паперовій формі за результатами проведеної реєстраційної дії (у разі подання заяви про державну реєстрацію у паперовій формі). Відповідно до частини 4 статті 11 Закону Виписка формується за результатами проведення реєстраційної дії.

Отже, якщо учасник Фізична особа – підприємець будете особисто підписувати тендерну пропозицію та/або договір за результатами закупівлі, то, на нашу думку, такому учаснику для виконання вимоги тендерної документації у складі тендерної пропозиції можна надати Виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Разом з тим, якщо документи тендерної пропозиції та/або договір за результатами закупівлі буде підписувати уповноважена особа учасника фізичної особи-підприємця, то, на нашу думку, у складі тендерної пропозиції для виконання вимоги тендерної документації можна надати довіреність (або доручення) на таку уповноважену особу, разом з Випискою з Єдиного державного реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань на учасника фізичну особу-підприємця.
Обучение работе на площадках Прозоро.

Почему стоит зарегистрироваться

Ищите тендеры и закупки ? Ищите тендеры и закупки ? Получайте новые тендеры на e-mail Зарегистрируйтесь!

Получайте новые тендеры на e-mail.
Рекламируйтесь на портале.
*
Получите полный доступ ко всем тендерам Получите полный доступ ко всем тендерам.*
Консультации по госзакупкам: (044) 581-28-16
Заказчикам:
Консультации по ГОСЗАКУПКАМ.
Проведение процедур закупок.
Переговорная процедура закупки.
Корпоративные закупки.
Аудит торгов перед проверкой.
Поставщикам:
Подготовка предложения.
Банковская гарантия без залога.
Обжалование результатов.
Вопросы по Prozorro.
Электронных торги PROZORRO.

(044) 237-17-23, 230-82-27, 581-28-21

РекламаРеклама

УсловияСоглашение

КонтактыКонтакт