/ Главная / Законодательство / Межведомственная комиссия по вопросам государственных закупок
 
Каталог участников тендеров
b5
Авторизация
логин
пароль
Забыли пароль ?Регистрация...
Логин:
Пароль:
Внимание Тендеры !
Узнайте свои ошибки при участии в тендерах
Экспресс-Тендер по временному положению.

Межведомственная комиссия по вопросам государственных закупок

Рішення Міжвідомчої комісії з питань державних закупівель від 19.06.2007 N 01/7рш

 

 

 

МІЖВІДОМЧА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

вул. Урицького, 45, м. Київ, 03035, тел. (044) 251-62-81, факс (044) 520-03-15
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

     ______N ______________                   На N _______________ від _______

 

РІШЕННЯ

Відповідно до статті 33 Закону України "Про Закупівлю товарів, po6іт i послуг за державні кошти" Міжвідомча комісія з питань державних закупівель,

 

ВИРІШИЛА:

1.      Затвердити Порядок визначення предмета закупівлі що додається.

2.   Встановити, що замовники зобов'язані привести затверджені раніше річні плани державних закупівель у відповідність до Порядку, затвердженого цим рішенням та оприлюднити їх відповідно до вимог статті 2 Закону України "Про закупівлю товарів, робіт i послуг за державні кошти" не пізніше, ніж у місячний термін з дня оприлюднення цього рішення в інформаційному бюлетені, що видає Тендерна палата України та на офіційних сайтах  Тендерної палати України та Антимонопольного комітету України.

3.   Опублікувати це рішення Міжвідомчої комісії з питань державних закупівель в інформаційному бюлетені Тендерної палати України.

 

Голова Комісії                                   ______________                   В. КОПИЛОВ

Перший заступник

Голови Комісії                                   ______________                   О. ТКАЧЕНКО

Заступник Голови Комісії                 ______________                   М. МЕЛЬНИЧУК

Секретар Комісії                               ______________                   О. КОСТУСЄВ

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням Міжвідомчої комісії з питань державних закупівель

від "___" червня 2007 року N _____

 

 

 

 

ПОРЯДОК
визначення предмета закупівлі

1. Загальні положення

1.1. Цей Порядок встановлює спосіб визначення предмета закупівлі відповідно до положень Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" (надалі - Закон).

1.2. Визначену відповідно до цього Порядку назву предмета закупівлі замовники зазначають у документах щодо здійснення закупівлі, передбачених Законом.

1.3. Терміни "замовник", "підприємство", "державні кошти", "учасник процедури закупівлі (учасник)", "товари", "роботи", "послуги", "лот" застосовуються у значеннях, визначених Законом.

1.4. Міжвідомча комісія з питань державних закупівель може прийняти рішення про встановлення для окремих видів товарів, робіт і послуг особливого порядку визначення предмету закупівлі, відмінного від загальноприйнятого.

1.5. Основними процедурами здійснення державних закупівель згідно із Законом  є редукціон та відкриті торги із зменшенням ціни.

 

2. Визначення предмета закупівлі товарів та послуг

2.1.   У разі закупівлі товарів або послуг, до одного предмету закупівлі відносяться товари або послуги, кількість, обсяги яких визначається замовником самостійно виходячи з обґрунтованої річної потреби.

2.2.   Предмет закупівлі визначається згідно з абзацами восьмим і десятим статті 1 Закону та на основі Державного класифікатора продукції та послуг ДК 016-97, затвердженого наказом Державного комітету України стандартизації, метрології та сертифікації від 30.12.1997 N 822 за показником п'ятого знака Класифікатора ДК 016-97 (класифікаційне угруповання "категорія") з наступним зазначенням у дужках конкретної назви товару чи послуги.

При цьому замовник може визначати окремі частини предмета закупівлі (лоти) за показниками шостого і дев'ятого знаків Класифікатора (класифікаційні угруповання "підкатегорія" і "тип").

2.3. Поточний ремонт є послугою. При здійсненні закупівлі послуг з поточного ремонту, предмет закупівлі визначається на основі Правил визначення вартості будівництва ДБН Д.1.1-1-2000, затверджених наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 27.08.2000 N 174.

2.4. При здійсненні закупівлі послуг з виконання науково-технічних робіт, назва предмету закупівлі визначається на основі Державного класифікатора видів науково-технічної діяльності  ДК 015-97, затвердженого наказом Державного комітету України стандартизації, метрології та сертифікації від 30.12.1997 N 822 за показником четвертого знака Класифікатора ДК 015-97 (класифікаційне угруповання "вид") з наступним зазначенням у дужках конкретної назви науково-технічної роботи.

2.5. У разі здійснення закупівлі послуг з виконання науково-технічних робіт за різними темами, які належать до одного виду науково-технічних робіт згідно Класифікатора ДК 015-97, для їх замовлення замовник повинен оголосити процедуру закупівлі, в який  визначає науково-технічні роботи за різними темами як окремі лоти.

2.6. При здійсненні закупівлі лікарських засобів та виробів медичного призначення, предмет закупівлі визначається з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 29.03.2006 N 400 "Про затвердження Національного переліку основних лікарських засобів i виробів медичного призначення".

 

3. Визначення предмета закупівлі po6iт

3.1.    Визначення предмета закупівлі po6iт здійснюється замовником відповідно до абзацу дев'ятого статті 1 Закону на основі Правил визначення вартості будівництва ДБН Д.1.1-1-2000, затверджених наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 27.08.2000 N 174, а також Відомчих будівельних норм України ВБН Г.1-218-182:2006 "Класифікація робіт з ремонтів автомобільних доріг загального користування", затверджених наказом Державної служби автомобільних доріг України від 10.04.2006 N 130.

3.2.    Об'єктом будівництва є кожна відокремлена будівля (виробничий корпус або цех, склад, житловий будинок тощо) або споруда (міст, тунель, платформа, дорога тощо) з усіма улаштуваннями (галереями, естакадами тощо), монтаж устаткування, меблів, інвентарю, підсобних та допоміжних пристроїв, що є невід'ємними від неї, а також, за необхідності, з інженерними мережами, які прилягають до неї. На будівництво об'єкта має бути складений окремий проект і кошторис або кошторисний розрахунок (об'єктний кошторис або об'єктний кошторисний розрахунок).

3.3.    Замовник при здійсненні закупівлі одного виду робіт на декількох об'єктах визначає предмет закупівлі в цілому по всіх об'єктах із зазначенням окремих частин предмету (лотів).

3.4. У разі, коли предметом закупівлі є будівництво житла на земельних ділянках, що належать замовникам, та виділених замовникам з цією метою місцевими органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування (власне будівництво), придбання житла в порядку пайової участі фінансування яких здійснюється за рахунок або з залученням державних коштів, такий предмет закупівлі відноситься до робіт та визначається відповідно до розділу 3 цього Порядку.

 

4. Очікувана вартість предмета закупівлі

4.1. Очікувана вартість предмета закупівлі визначається замовником самостійно.

4.2. При визначенні очікуваної вартості закупівлі послуг з поточного ремонту або робіт приймається до уваги кошторис або кошторисний розрахунок (об'єктний кошторис або об'єктний кошторисний розрахунок).

4.3. При визначенні очікуваної вартості закупівлі товарів або послуг приймається до уваги цінова кон'юнктура на відповідному ринку.

 

5. Придбання предмета закупівлі протягом року

5.1.   За умови застосування процедури відкритих торгів зі зменшенням ціни, редукціону, замовник має право здійснювати більше однієї закупівлі одного й того ж самого предмета закупівлі протягом року.

5.2.   Замовник має право здійснювати більше ніж одну закупівлю одного й того ж самого предмета закупівлі за процедурою запиту цінових пропозицій, якщо загальна річна очікувана вартість предмета закупівлі не перевищує вартісної межі, зазначеної у частині першій статті 32 Закону (у пункті 2 частини шостої статті 2 Закону - для підприємств, що здійснюють закупівлі за рахунок інших державних коштів) та визначена з урахуванням розділів 2, 3 та 4 цього Порядку.

5.3.   Поділом предмету закупівлі з метою уникнення застосування процедур відкритих торгів із зменшенням ціни або редукціону вважається, розбиття загальної річної суми предмета закупівлі визначеного відповідно до положень цього Порядку.

Анонсы

Рекомендації НКРЕКП стосовно закупівлі електричної енергії на 2019 рік

Для забезпечення потреб держави або територіальної громади

Роз'яснення Мінекономрозвитку від 23.03.2018 N 3304-04/12631-07

Щодо правонаступництва та новостворених юридичних осіб

Наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України вiд 17.01.2018 N 37/11

Про затвердження Порядку взаємодії електронної системи закупівель з інформаційними системами Державної фіскальної служби України щодо обміну інформацією про відсутність або наявність заборгованості (податкового боргу) зі сплати податків, зборів, платежів, контроль за якими покладено на органи Державної фіскальної служби України, в учасника процедури закупівлі

Закон від 25.12.2015 N 922-VIII

Про публічні закупівлі {Із змінами від 23.11.2018}

Роз'яснення Мінекономрозвитку від 17.01.2018 N 3304-06-1900-06

Щодо учасників нерезидентів

Почему стоит зарегистрироваться

Ищите тендеры и закупки ? Ищите тендеры и закупки ? Получайте новые тендеры на e-mail Зарегистрируйтесь!

Получайте новые тендеры на e-mail.
Рекламируйтесь на портале.
*
Получите полный доступ ко всем тендерам Получите полный доступ ко всем тендерам.*
Сайт торгов
Более 1000 тендеров онлайн
*Бесплатные услуги *От 50 грн. в месяц
Консультации по госзакупкам: (044) 581-28-16
Заказчикам:
Консультации по ГОСЗАКУПКАМ.
Наши книги по госзакупкам.
Обучение и сертификаты.
Проведение процедур закупок.
Переговорная процедура закупки.
Корпоративные закупки.
Аудит торгов перед проверкой.
Поставщикам:
Подготовка предложения.
Банковская гарантия без залога.
Обжалование результатов.
Отчеты по закупкам.
Справка о банкротстве.
Вопросы по Prozorro.
Электронных торги PROZORRO.

(044) 239-27-39, 237-17-23, 230-82-27, 581-28-21

РекламаРеклама

УсловияСоглашение

КонтактыКонтакт